ESC Project ****הסוף**** + סרטוני סיכום עמ 73 (2.4) - עמוד 41 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ESC Project ****הסוף**** + סרטוני סיכום עמ 73 (2.4)

SnakeBite

איזה עיצוב הכי יפה לדעתכם? - התמונות בעמ 31  

1440 הצבעות

1. 1. איזה עיצוב הכי יפה לדעתכם? - התמונות בעמ 31

Recommended Posts

• תגובות 737
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

• 3 שבועות מאוחר יותר...

שלום לכולם,

אל תחשבו שנרדמתי בשמירה ואני לא מתקדם אני פשוט מתכנן כמה דברים חדשים. לדוגמא :

כפתור הפעלה וריסט חדשים - זה הולך להיות מטורף מבטיח.

אני עדיין מתלבט איפה לשלב את שם הפרויקט חשבתי להעיף את הכיתוב "OPTIMIZED BY SANKEBITE" ולשים במקומו על הפנל צד "ESC Project" אבל לא ע"י מדבקה שחורה אלא ע"י הפח רצפה לחתוך ממנו אותיות.

חשבתי גם לשלב כמה לדים UB בתוך הכונס כדי שיהיו אורות בתוך הכונס (מכיוון שאני לא רואה את עצמי קונה בקר מאווררים בזמן הקרוב אלא הכונס הוא רק הכנה)

אה וגם אני מתכנן להכין מכסים ל 5.25 ול 3.5 הקדמיים מפח רצפה.

וזהו לבנתיים

עידו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משהו בדבריו של רביד

לשים בתוך הכונס HDD, בחזית המארז יש את הכונס - שהוא יכוסה ברשת אני מאמין - מאוחריו מאווררים כדי לקרר את הקשיח

גם קריר - גם חוסך מקום בתוך המארז

לחילופין - תוכל להכין שם התקן כדי להכניס ולשלוף HDD . - מעיין מגירה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב מה שרביד התכוון זה לדים בתוך הכונס בתור HDD ACTIVITY - הלד האדום שבקדמת המארז שמראה שימוש בHDD וככה זה יזהור ויהבהב בתוך הכונס . כבר חשבתי על זה וזה יהיה רעיון טוב לשלב לדים בצבעי אש בתוך הכונס שיתנו אפקט של חום שיוצא מהכונס.

בתוך הכונס בשלב מתקדם יהיה בקר מאווררים אבל לא כרגע.

נ.ב. אני מגבש בשלב זה את הצבע הסופי בהחלט למארז ואני עוד מעט יעלה אותו.

עריכה:

סוף סוף סיימתי לגבש סופית סופית את העיצוב צביעה הסופי המארז יהיה הפעם יותר שחור מצהוב כמו שהרבה המליצו לי.

העיצוב הסופי (בקשר לעיגול הצהוב שבאמצע הפנל צד זה עוד לא 100 סגור אבל צריך לעשות משהו בפנל הזה כי אין לו כלום לא חלון ולא כלום אבל זה ממש בקטנה)

new2jw.jpg

new4g.jpg

new3yk.jpg

תגובות בבקשה על העיצוב מה דעתכם?

עידו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחתוך את הרשת של המאוור האחורי.

תשאיר את הדלת הימנית שחורה, או לחילופין תעשה כיתוב כלשהו באחת הפינות.

למה לחתוך את הרשת של המאוורר האחורי קודם כל היא לא קבועה במארז ןאם אני ארצה אני פשוט לא ארכיב אותה זה 1... , 2 - אני שמתי אותה שם, למה שאני אוציא אותה עכשיו?

כיתוב אני מתכנן אבל לדעתי זה ייצא מאוד משעמם אם הפנל הימני יהיה כולו שחור כמו שהצעת (כי זה הצד שפונה אליי בסופו של דבר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני שואל אותו כדי להבין מה הוא התכוון אולי מהשאלות שלי הוא יבין מה הבנתי ממה שהוא אמר ואז הוא יבהיר את עצמו יותר וזה לגיטימי לדעתי..

אבל אתם צודקים שיש לי מין שריטה שאני חייב לרצות את כולם... מה לעשות :nixweiss: אני עוד עובד על זה. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...