ESC Project ****הסוף**** + סרטוני סיכום עמ 73 (2.4) - עמוד 45 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ESC Project ****הסוף**** + סרטוני סיכום עמ 73 (2.4)

SnakeBite

איזה עיצוב הכי יפה לדעתכם? - התמונות בעמ 31  

1440 הצבעות

1. 1. איזה עיצוב הכי יפה לדעתכם? - התמונות בעמ 31

Recommended Posts

• תגובות 737
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בקרוב... מה שנשאר לי זה רק לעשות תיקוני צבע עם מכחול + לשפר טיפה את הפסים על הגג לצבוע את הצד החיצוני של המארז בלקה שקופה (לא סגור עדיין) ולגמור את המעגל לדים של הכונס.

תאמיני לי שאני רוצה יותר מכולם לגמור כבר את הפרויקט הזה אל תשכחי שהפרויקט התחיל באוגוסט 2008 (כמדומני 26.8.08) שזה כמעט שנה וחצי ומאז החדר שלי לא יכול להיות מסודר כי הכל זרוק פה זרוק שם ואני מת כבר לסיים גם כדי שהחדר שלי יהיה מסודר וגם כי דיי נמאס כבר...

יום טוב

עידו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהבתי במיוחד את הכיסוי עור, רציתי לעשות את זה לפאנל של של המסך ברכב שלי אבל הבנתי שרפד לוקח המון על דבר כזה.

איך עשית את שלך?

והיום כיסיתי את כל החתיכה בעור.. כן שמעתם נכון..עור . בטח אתם שואלים את עצמכם מה הקשר עור למכונית אז יש קשר... כי הכפתור האדום קניתי היה אמור להיות כמו הכפתור של START ENGINE שיש במכוניות והעור זה כאילו הדש בורד של האוטו.

והנהה תוצאות לא יצא מי יודע מה ישר התפירות מסביר אבל חפיף

pic30221600x1200.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלכתי לסנדלר וביקשתי ממנו שאריות קטנות של עור.הוא נתן לי כמה .. בחרתי את הכי גדולה והכי עבה ועשיתי חור בעור לכפתורים וביקשתי מאמא שלי לתפור לי עם מכונת תפירה מסביב לחורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חבר'ה אנחנו ממש לקראת סיום נשאר לי להכין את מעגל הלדים ולחווט את הRESET וה POWER שזה אני אעשה בע"ה מחר, ולשפר את הפסים על הגג ואז כמה תיקוני צבע קטנטנים ושכבת לקה על כל החלקים החיצוניים וזהו הרכבה!

מה שעשיתי ביומיים האחרונים הלכתי לת"א וקניתי לקה שקופה בספריי

pic30051024x768.jpg

הכפתורים גמורים

pic30061024x768.jpg

pic30071024x768.jpg

היום בגלל הקור נאצלתי לצבוע בתוך הבית כמובן עם אמצעי ביטחון ;D

pic70011024x768.jpg

צבעתי את השנאי של הקטודות ואת הברגי אצבע בשחור

pic70021024x768.jpg

pic70031024x768.jpg

pic70051024x768.jpg

יצא לא רע...לא מושלם אבל בסדר.

לילה טוב

עידו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השנאי הזה והברגים ל צריכים להיות מושלמים, במילא הם לא יבלטו. רק תראה שהצביעה מספיק איכותית כדי שהצבע לא ירד מהברגים כשמבריגים אותם.

הצביעה של החלקים יצאה ממש יפה. בקשר לכיסוי עור של הכפתורים, רעיון מעולה אבל התפירה נראת על הפנים. אני הייתי פורם אותה ותופר ביד לאט לאט כדי ליצור עיגול מדוייק. לשיקולך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עם קצת תיקוני צבע לפאנל הקדמי?

יגיע בקרוב...

בנתיים אני עובד היום על חיווט הכפתורים הקדמיים ועל מעגל הלדים בכונס.

השנאי הזה והברגים ל צריכים להיות מושלמים' date=' במילא הם לא יבלטו. רק תראה שהצביעה מספיק איכותית כדי שהצבע לא ירד מהברגים כשמבריגים אותם.

הצביעה של החלקים יצאה ממש יפה. בקשר לכיסוי עור של הכפתורים, רעיון מעולה אבל התפירה נראת על הפנים. אני הייתי פורם אותה ותופר ביד לאט לאט כדי ליצור עיגול מדוייק. לשיקולך.

[/quote']

חבר'ה זה לא שאני לא רוצה לעשות את זה ישבתי לפני כמה דקות על זה אבל מכיוון שהעיגולים שבמתכת שמהם יוצאים הכפתורים עצמם לא באמצע,זה יהיה כמט בלתי אפשרי לתקן את זה כי יש כ 2 מ"מ מצד אחד ו4-5מ"מ מצד שני אך בכל אופן זה לא יראה מושלם. אפילו אם אני אתפור את זה ביד (מה שלא קל דרך אגב כי העור הזה דיי עבה) זה עדין אמנם יהיה ישר אבל לא באמצע.

עדכוני בהמשך הערב בע"ה

SO STAY TUNED!!!

עידו

____________________________________________________________________________________

עדכון: טוב חבר'ה סיימתי לצערי רק להכין את הכפתור RESET ו POWER היום בגלל ששמעתי בעצת האנשים פה ופרמתי את כל התפירות ותפרתי מחדש.

יצא ממש טוח יחסית לתפירה ביד וגם גרמתי לחווט את הכפתורים אבל אז קרא לי משהו מעצבן אש...

שהכנתי את החוטים לחיווט השתמשתי בחוטים הישנים שהם לא היו מוסלבים בהתחלה לכן החלטתי להסליב אותם ואח"כ הלכתי לפרום ולתפור את העור ואז להלחים אבל לפני שלב ההלחמה הורדתי את החתיכת מתכת שמחזיקה את הכפתורים ואז שסיימתי גליתי שעכשיו אי אפשר להכניס את החתיכה. ממש "סוף מעשה במחשבה תחילה" והיית צריך להוציא את הפינים של הלוח ואז גיליתי שצריך גם לחתוך את הסליב כי להוציא אותו היה בלתי אפשרי ואז להסליב שוב....בקיצור סיוט...

לפני

pic70011024x768.jpg

הרכבתי את הלוח כדי למדוד כמה אני צריל לקצר אותו

pic70031024x768.jpg

אחרי

pic70021024x768.jpg

תוצאות התפירה

אחרי

pic70021024x768.jpg

לפני העבודה על ההלחמות

pic70071024x768.jpg

אחרי כל הבלאגן

pic70091024x768.jpg

תגובות בבקשה

עידו

נ.ב.

אני מחר יוצא למילואים ל 10 ימים אז לא תהיה התקדמות. מה שנשאר כרגע זה לדים בכונס + תיקוני צבע ולקה.

וזהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...