ESC Project ****הסוף**** + סרטוני סיכום עמ 73 (2.4) - עמוד 44 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ESC Project ****הסוף**** + סרטוני סיכום עמ 73 (2.4)

SnakeBite

איזה עיצוב הכי יפה לדעתכם? - התמונות בעמ 31  

1440 הצבעות

1. 1. איזה עיצוב הכי יפה לדעתכם? - התמונות בעמ 31

Recommended Posts

• תגובות 737
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

השקעה מדהימה!

תתן תוצאות של המוד הסופי, מורכב והכל.

רק חבל שיש דליפות זה קצת דופק את הצבע

אל דאגה יתוקן

ואו מדהים, אתה השתמש מקודם בפרימייר? בגלל זה יצא גימור כזה?

כן . קודם כל הורדתי מהמתכת את כל הצבע הקודם בעזרת ניקוי חול (כמו נייר זכוכית רק יותר מהיר ויעיל שזה בעצם התזת חול בלחץ אויר) אח"כ עשיתי מספר שכבות בפריימר ואז צבעתי צבע סופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב היום הגיעו הלדים (איזה משלוח איטי כמעט חודש!! :pissed:) . מכיוון שאני סטודנט אני עכשיו בתקופת מבחנים דיי אינטנסיבית אז אל תצפו שיהיו הרבה עדכונים בשבוע שבועיים האחרונים(לפחות). כרגע מה שמגביל אותי במוד זה הזמן ועוד מעט יהיה לי.

כאן מוצג משטח העבודה שאעבוד עליו שיהיה לי זמן

img17451600x1200.jpg

מה שאני מתכוון לעשות עם הלדים שהגיעו (90 במספר+90 נגדים) זה להלחים אותם ל PCB שנמצא בתחתית התמונה שמעל ולהכניס אותם לתוך הכונס.

כפי שניתן לראות הלדים הם בצבעי אש (אדום צהוב וכתום) וזה כדי שיזהר בתוך הכונס וידמה חום שיוצא מהמנוע (או מהמחשב... ;D)

הלדים והנגדים על ה PCB

img17471600x1200.jpg

אני מתכוון גם לצבוע את השנאי של הקטודות ואת הברגי אצבע בשחור שיתאימו למארז.

img17491600x1200.jpg

זהו להפעם שבת שלום

תגובות יתקבלו בברכה

עידו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רוצה לבעס.. אבל בלינוקס תוכנה כזו הוא ממש ממש פשוטה..

ואם רוצים ממש לפשט אז מחברים את הלדים ללפורט LPT, מלחקים את ה100% CPU ל8 ואז כל 12% CPU זה מדליק לד..

תוכנה כזה בלינוקס תיקח 20 שורות בלחץ..

בחלונות אין לי מושג..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל תעשה שהרמת תאורה של הלדים תשתנה לפי הרמת שמוש בCPU..

אני מתכנן משהו פשוט יותר בהרבה .. הלדים יהבהבו בעת ההשימוש בהרדיסק בנוסף לנורת ה HDD שבקדמת המארז. כלומר אני אחבר חוט ללוח אם לקונקטור של ה HDD ואפצל ממנו אחד לקדמת המארז ואחרי למעגל שנמצא בכונס.

עכשיו שאני חושב על זה כנראה שאני יעשה גם כפתור שמשנה בין 3 מצבים :מצב לדים כבויים, מצב לדים שמהבהבים לפי ה HDD ומצב לדים דלוקים תמיד.

שבוע טוב

עידו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכנן משהו פשוט יותר בהרבה .. הלדים יהבהבו בעת ההשימוש בהרדיסק בנוסף לנורת ה HDD שבקדמת המארז. כלומר אני אחבר חוט ללוח אם לקונקטור של ה HDD ואפצל ממנו אחד לקדמת המארז ואחרי למעגל שנמצא בכונס.

עכשיו שאני חושב על זה כנראה שאני יעשה גם כפתור שמשנה בין 3 מצבים :מצב לדים כבויים, מצב לדים שמהבהבים לפי ה HDD ומצב לדים דלוקים תמיד.

שבוע טוב

עידו

בשביל זה אתה תהיה חייב מעגל שיימתג לך את סיגנל מהלד למה היציאה של הHDD בחיים לא תחזיק לך 90 לדים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אתה צודק אבל אני לא מחבר 90 לדים! זה שקניתי 90 לא אומר שאני משתמש בכולם כי זה לגמרי OVERKILL כי כולם חזקים UB אני מתכוון לשים אולי 10- 15 מכל הצבעים יחד כלומר אדום + צהוב + כתום ביחד = 10-15 לדים!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח אם לא יתמודד עם זה

טוב אז למישהו אחר יש רעיון איך אני לוקח רק את הסיגנל מה HDD ולא את החשמל (בשביל זה יש ספק) .

אולי אוכל להשתמש במוספט מסוים רק אין לי מושג איזה מישהו יכול לכוון אותי כי אני לא מבין כזה באלקטרוניקה.

אודה לכם אם תצרפו תרשים קצר.

ועכשיו לעדכון:

היום עשיתי בדיקה מהירה שכל החלקים עובדים

pic30011600x1200.jpg

קרתה לי תקלה קטנה בהמלך ההרכבה של המעבד. השתמשתי בכפפות ב אנטיסטטיות והבד של הכפפות נתפס בפינים הזעירים של התושבת של המעבד וכתוצאה מנסיון השחרור שלי זה עיקם כמה פנים וישבתי כמו טמבל שעתיים עם זכוכית מגדלת ומנורה כדי לנסות לעקם אותם חזרה. אבל בסוף הצלחתי.

pic30021600x1200.jpg

pic30031600x1200.jpg

אבל בגלל שחיברתי את המחשב עם הקירור המקורי של אנטל כי לא רציתי לפתוח סתם את ה THERMLIGHT ULTRA 120 שיש לי. הביוס עבד לי ממש לאט ורק אח"כ הבנתי למה' date=' המעבד Q6700 הגיע ל 72 מעלות!! כי הקירור של לא היה מורכב 100% . ואז ישר סגרתי את המחשב!!

מזל שלא נהרס כלום.

ועוד משהו שהזמנתי מחו"ל הגיע ביום שישי - העכבר עטור התישבחות COOLERMASTER SENTINEL ADVANCE עכבר מטורף שיש לו מסך מובנה שמציג את ה DPI הנוכחי והוא מכיל לדים שזוהרים בצבעים שונים לפי הפרופיל שבחרת ויש גם משקולות כמובן והכי חשוב זה החיישן שלו יש לו צמד חיישני מדויקים מאוד שמגיעים עד 5600DPI .. העכבר הזה נחשב להכי טוב כיום על אף שזה העכבר הראשון שמייצרים coolermaster.

[img']http://img52.imageshack.us/img52/5871/pic30111600x1200.jpg

אה וקניתי עוד הרדיסק WD 640GB BLACK שגם הוא נחשב למאוד מהיר

pic30121600x1200.jpg

והכי חשוב היום סיימתי את החלק הקשה של ההכנה של הכפתור הפעלה יצא ממש לא רע ביום שישיהכנתי את החתיכה אלומיניום עם החורים לכפתורים

pic30211600x1200.jpg

והיום כיסיתי את כל החתיכה בעור.. כן שמעתם נכון..עור . בטח אתם שואלים את עצמכם מה הקשר עור למכונית אז יש קשר... כי הכפתור האדום קניתי היה אמור להיות כמו הכפתור של START ENGINE שיש במכוניות והעור זה כאילו הדש בורד של האוטו.

והנהה תוצאות לא יצא מי יודע מה ישר התפירות מסביר אבל חפיף

pic30221600x1200.jpg

אז מה אם חושבים??

עידו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...