בעירום מלא - או איך משכנעים פרה שהיא צבי - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעירום מלא - או איך משכנעים פרה שהיא צבי

huber

Recommended Posts

ידידי - ההבדל בין תת משקל ורזון חולני לבחורות שהציגו בתוכנית הזו הוא כמו ההבדל בין דלורית לדלעת. אף אחד לא דיבר על הגעה למידה אפס, אבל יש גבול בין משקל יתר להשמנה. אף אחד לא מצפה ל BMI מושלם, אבל בין מאבק תמידי להגעה למשקל סביר ובריא (מאבק שאיתו אני נאלץ לחיות רב חיי) לבין המשקלים המוצגים בתוכנית המרחק רב מאוד.

וכמו שאני נגד המדיה והנורמה שמפמפמת לכולנו שמידה אפס זה יפה ונכון, אני גם נגד תוכניות שמפמפות לאנשים עם בעיית משקל יתר שלהיות שמן זה בסדר ושיש להתגאות בגופם במקום לעשות משהו על מנת לפתור את הבעייה (וכן - משקל יתר זו בעייה. כל רופא שבעולם יגיד לך את זה, אין על כך עוררין). שתי התופעות מהוות בעייה שצריך להתמודד איתה באותה מידה ולכן אני נגד התוכנית הזו בתור עיקרון.

הבחורה מאתמול הייתה הרבה מעבר למשקל עודף, היא פשוט הייתה שמנה. ונכון שיש גברים שמעדיפים שמנות, אבל זוהי לא הנורמה אצל רב הגברים. שלא תבין נכון, אני נגד תופעת הדוגמניות האנורקסיות וגם אני חושב שאשה סקסית צריכה להיות מעט עגלגלה (ע"ע אנג'לינה ג'ולי ואיך היא נראית זוועה לאחרונה) אבל המרחק בין אישה עגלגלה ומלאה במקומות הנכונים לבחורה השמנה שהציגו אתמול רחוקה שנות אור. רוצה הסבר בתמונות? בבקשה:

הבחורה מאתמול:

http://www.ynet.co.il/PicServer2/02012008/1604639/wa.jpg

בחורה ש"אולי" אתה מכיר, עם משקל עודף אבל עדיין סביר:

http://hollywoodbackwash.com/wp-content/uploads/2007/01/tyra-gains-weight.jpg

רואה את ההבדל?

ד"א - הנה דוגמא מושלמת להבדל בין אישה עגלגלה וסקסית ולבין אותה אישה במצב צבירה נוזלי:

kirstie_twice_320x240.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

9 של אחד. הדרישה של המורים לספורט השנה הייתה 8 - חייב לעמוד בזה.לא יודע, וגם לא איכפת לי - אני מתכוון למות בריא ;D

זה לא יחזיק אותי רזה, אבל זה כן יעזור בבניית זרועות מפחידות, כאלה שאנשים יעדיפו שלא להתעסק עם בעליהן ;)

בלי לזלזל כן, מתח (ושאר התרגילים בפרופורציה לגוף, שכיבות סמיכה, אנערף, בלי משקולות)

ברובו רק מחטב, לא "מנפח", "זרועות מפחידות" ..אחי אתה בסרט רע.

המורה ביקש 8 מתח, משאיר לך כמה אופציות, אתה נמצא בכיתה\עיר של עצלנים,

...או שאתה בכיתה ח'.

כי הדרישה הארצית היא 8 לכיתה ח', 11 בכיתה ט', 13 בכיתה י', ונדמה לי 15 בי"א. (לציון 100!)

...אתה רוצה לספר לנו משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא מצפה שכולן יהיו רזות עם שדיים גדולים

ואף אחד בטח שלא מצפה שכולן יהיו אנורקסיות ורזות יותר מדי כי זה פשוט לא יפה

צריך איזון וחוץ מזה יש לא מעט בחורות שהן טיפה מלאות שהן גם יפות [br]פורסם בתאריך: 26.08.2008 בשעה 14:51:45

בונדמה לי 15 בי"א. (לציון 100!)

חחח אני לא עושה 3 (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מודעים לכך שזה אחד הדיונים השובניסטיים והדוחים ביותר שראיתי מימיי (ואני לא צעיר)? אתם מודעים שעודף משקל זה גם עניין גנטי, יש אנשים שמאוד קשה להם להשאר ב-BMI נמוך, לא משנה כמה הם יתאמצו? אתם גם מודעים שקונספט "היופי" המצויין בדיון זה הוא בדיוק כפי שפומפם למוחות שלכם על ידי המדיה וחברות האופנה? קונספט יופי של תת-משקל חולני (+שתי שקיות סיליקון, כי מה לעשות, רזון קיצוני ושדיים טבעיים גדולים לא הולכים ביחד).

אכן, התוכנית דוחה, אבל לא בגלל הנשים שמשתתפות בה, אלא בגלל הקונספט שלה.

חביבי, אני אחד מהאנשים האלה שזה בא להם גנטית, ואני לא בוכה על זה כל היום והולך לתוכניות ריאליטי מפגרות.

אני מנסה להתמודד עם המצב עם דיאטות ופעילות גופנית, ובינתיים לפי מה שאני רואה זה די מצליח.

הבחורות האלה הן לא יותר מאשר עצלניות שחושבות שכל העולם אשם במצב שלהן.

אז נכון, אני לא אוכל כמו בנאדם נורמאלי, צריך להקפיד על כל גרם או פירור של אוכל וחייב לעשות פעילות גופנית כדי להיות במצב "נורמאלי".

אבל זה עדיף מאשר להשלים עם המצב ולהשאר שמן לכל החיים, או במקרה הרע, להשאר שמן עד גיל 40 (שזה יהיה אורך החיים שלהן אם הן לא יתחילו לעשות דיאטה ומהר)

זה הכל תלוי באופי, ובמקרה הזה, הן פשוט עצלניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא מצפה שכולן יהיו רזות עם שדיים גדולים

ואף אחד בטח שלא מצפה שכולן יהיו אנורקסיות ורזות יותר מדי כי זה פשוט לא יפה

צריך איזון וחוץ מזה יש לא מעט בחורות שהן טיפה מלאות שהן גם יפות [br]פורסם בתאריך: 26.08.2008 בשעה 14:51:45

חחח אני לא עושה 3 (:

זה בדיוק מה שאני חשבתי.. איזה שלוש.. אני עושה אחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי לזלזל כן, מתח (ושאר התרגילים בפרופורציה לגוף, שכיבות סמיכה, אנערף, בלי משקולות)

...או שאתה בכיתה ח'.

כי הדרישה הארצית היא 8 לכיתה ח', 11 בכיתה ט', 13 בכיתה י', ונדמה לי 15 בי"א. (לציון 100!)

אני רוצה, אבל אם אני אשב פה ואכתוב ואספר - כולכם תקראו לי חופר :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...או שאתה בכיתה ח'.

'מנפח'? 'מחטב'? לא ידעתי שתאי שריר יכולים או להתנפח או להתחטב! מוכן להסביר לי איך זה קורה?

בקיצור, מילים ללא כיסוי - זה לא מה שיעלה משמעותית את מסת השריר בגוף, וגם לא מה שיוביל לאיבוד שומן. להשתמש במתח ככלי בודד למטרת פיתוח גוף ו\או גופני שקול ללמידת שיעור אחד מתוך שנת לימודים שלמה וציפייה להצליח במבחן.

אגב אורן - התגובה הנ"ל מיועדת גם לך, שאתה מאמין שתפתח 'זרועות ענקיות' ממתח בלבד.

לגבי הסדרה - רדידות במיטבה. צפיתי בקושי בדקה מתוך הסדרה, ולא האמנתי כיצד אנשים מוכנים לצפות בזבל רדוד שכזה. אין לי בעיה עם בידור עממי - אבל זה רחוק מכך. זה פשוט שטויות.

בחורה שמנה צריכה לעשות שני דברים - מחד ללמוד לקבל את עצמה, ומאידך לשאוף להשתפר(אימונים ותזונה הן לא מילים גסות) ולא לבכות על 'מר גורלה'. מצב אידיאלי שכזה לא ממש אפשרי(היות והוא בא בסתירה לטבע האנושי) - אבל אפשר לשאוף אליו.

המצב העדיף בכל מקרה הוא לדעת לקבל את עצמך(אך עדיין לחיות חיים בריאים), ואני לא רואה כיצד תוכנית מעושה בהגשת מנחה סופר-שטחי אמורה לשנות ברגע את השקפת העולם שהוטבעה מילדות בנשים השמנות הללו כביכול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חביבי, אני אחד מהאנשים האלה שזה בא להם גנטית, ואני לא בוכה על זה כל היום והולך לתוכניות ריאליטי מפגרות.

אני מנסה להתמודד עם המצב עם דיאטות ופעילות גופנית, ובינתיים לפי מה שאני רואה זה די מצליח.

הבחורות האלה הן לא יותר מאשר עצלניות שחושבות שכל העולם אשם במצב שלהן.

אז נכון, אני לא אוכל כמו בנאדם נורמאלי, צריך להקפיד על כל גרם או פירור של אוכל וחייב לעשות פעילות גופנית כדי להיות במצב "נורמאלי".

אבל זה עדיף מאשר להשלים עם המצב ולהשאר שמן לכל החיים, או במקרה הרע, להשאר שמן עד גיל 40 (שזה יהיה אורך החיים שלהן אם הן לא יתחילו לעשות דיאטה ומהר)

זה הכל תלוי באופי, ובמקרה הזה, הן פשוט עצלניות.

אין לך הבנה של המוח האנושי, שלא נדבר על הנשי (שלאף גבר אין הבנה אמיתית שלו)..

ישנה אפשרות שהמצב של אדם שמן נגרם ממצב נפשי..

אני יודע שבמוח שלך הכל נראה לך נורמלי ובסדר ו"יאללה בוא נעשה קצת ספורט", אבל אצל נשים זה עובד אחרת, וממש לא כמו שזה עובד אצלך.

אני יודע שאתה עוד תבין את זה בהמשך חייך אבל כל מה שאני מנסה לעשות כרגע זה למנוע ממך מלכתוב את השטויות האלו שאתה כותב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק, המצב הנפשי הזה הוא חטא שעונשו מוות (לפי הנצרות) ונקרא גרגרנות (בשילוב עם עצלנות, שהיא גם אחד מאותם 7 חטאים)

הם אולי אוכלות ולא מתעמלות בגלל מצב נפשי כלשהו, אבל זה לא אומר שהן לא אשמות בזה, כי הן כן.

בדיוק כמו כל אדם אחר שמגיע למצב כזה או אחר, זה באשמתו ולהאשים את שאר העולם בזה זאת אולי

דרך קלה לנסות להתחמק מאחריות, אבל בהחלט לא יעזור לך, כי אתה זה שימות בגיל 40 מהתקף לב,

לא "שאר העולם".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך הבנה של המוח האנושי, שלא נדבר על הנשי (שלאף גבר אין הבנה אמיתית שלו)..

ישנה אפשרות שהמצב של אדם שמן נגרם ממצב נפשי..

אני יודע שבמוח שלך הכל נראה לך נורמלי ובסדר ו"יאללה בוא נעשה קצת ספורט", אבל אצל נשים זה עובד אחרת, וממש לא כמו שזה עובד אצלך.

אני יודע שאתה עוד תבין את זה בהמשך חייך אבל כל מה שאני מנסה לעשות כרגע זה למנוע ממך מלכתוב את השטויות האלו שאתה כותב..

אז אני מניח שאני צריך להתחיל לקרוא לך בלשון נקבה, ולערוך את כל ההודעות שלי שפונות אליך שיהיו ככה?

:kopfpatsch:

תעשה לי טובה...

לא אתה מבין את המוח הנשי ולא אני.

אבל אתה מדבר על זה כאילו גברים ונשים זה שתי חיות שונות שלא דומות אחת לשניה בכלל...

זהו שלא.

אני מכיר לא מעט בנות, מספיק כדי להבין שזה לא נכון.

כמו שזה שמעליי אמר- עוד תירוץ לא לעשות דיאטה וספורט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א - השימוש במילה "צבי" או "צביה" לתאר נערה יפה הוא משפות ארופאיות אבל בעיקר מרוסית ושפות סלביות אחרות אאל"ט ופחות מקובל בעברית. בעברית מקובל להשתמש במונח "איילה" ("אילה" היא צורת הכתיב הנכונה יותר, ברוסית Оле́невa אם אני לא טועה כאן בגדול) או בהטיות "אילת חן", "אילת אהבים", כפי שמופיע בתנ"ך ובשירת ימי הביניים (למרות שבשיר השירים יש גם שימוש במילה "צביה", המונח פחות תפס בהמשך).

נכון! אתה לא יודע איך הייתי מתעצבן מזה שהיו כותבים "אייל" במקום "איל"

אבל השיא הזה כשקניתי אוכל, משום מה ביקשו את השם שלי, הוא הודפס על הקבלה, עם 3 י' !!

מילא 2

אבל 3?! זה שיא חדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...