בעירום מלא - או איך משכנעים פרה שהיא צבי - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעירום מלא - או איך משכנעים פרה שהיא צבי

huber

Recommended Posts

ההערה הקודמת התיחסה לקטע בקניון (אזריאלי?). בכל אופן עכשיו סיימתי לראות את כל התוכנית. לקחו עוד בחורה שמנה ופימפמו אותה בביטחון עצמי מופרז, כאילו זה מה שחסר לבחורות בארץ...

You are not a beautiful and unique snowflake. You are the same decaying organic matter as everyone else, and we are all part of the same compost pile.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

הבעיה המרכזית בתכנית היתה שהם פשוט לא המליצו לה על הפעולה הכי יעילה ונכונה כדי להרגיש טוב עם עצמה -פעילות גופנית.

לא מדובר על רצון לראות חברה של אנשים רזים או משהו כזה, אלא פשוט להכניס לנשים בתכנית ולאנשים שצופים בבית לראש שהשמנה זה לא דבר בריא, ואין מה לעשות נגד זה. אפשר רק לנסות לצמצם את זה ע"י ואכילה נכונה, אבל בעיקר .

במקום זה, וכמו שנאמר כאן כבר, הם העדיפו להלביש אותה ולגנדר ולייפייף.

הם בעצם לא תרמו לשום דבר.

:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים לגמרי.

לגברים גם אין מה לצפות בגועל הזה(למעט החולניים שבינינו) :s07:

כאילו היית מצפה שאיכשהו היו מוציאים איזו שמנמונת בקטנה כוסית על (זוויות צילום\תאורה\פוטושופ\אנערף, העיקר קצת עור ולא עודפים ממנו) אבל לא! :bash:

זה סתם איזה גוש מגעיל שעובר שטיפת מוח. אם יהיה גל של שמנות מחוייכות אני מציע לשרוף את משרדי ערוץ 2..

הרי הדרך היחידה של שמנה להיות סקסית זה להיות מצחיקה עם אישיות מטורפת - אבל אם לוקחים איזה פרה שברירית ומפמפמים לה כל הזמן שהיא נראית טוב עד לרגע שהיא אשכרה מאמינה בזה ומתפשטת לעיני המצלמות(עם עיני הלפרין ברגגע קלאץ', יש לציין!) - לא מטפלים באישיות שלה באמת או בהרגלים שלה או בסביבה שלה - פשוט אחרי התכנית היא תצא לרחוב עם החיוך המבויש והבטחון שלה ישבר לרסיסים עוד פעם...

זה משהו אכזרי לעשות כמו מי שאמר ליורם ארבל שהוא שדרן כדורסל - זה ייגמר בבכי :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יום אחד אנשים שמנים יבינו שאין שום פתרון לבעיה שלהם מאשר

תזונה נכונה ומאוזנת ופעילות גופנית. בעצם, גם זה לא יקרה אף פעם.

יש כאלה שמבינים את זה, ואז הם אכן יורדים חזרה למשקל נורמלי.

לעומת זאת, יש כאלה שילכו לתוכנית ראליטי שתגרום להם להרגיש טוב

עם עצמם, ושהם לא לבד, וכל הזבל הניו-אייג'י הזה, עד שהם ימותו מהתקף

לב בגיל 40...

אגב,

רק אותי מצחיק שהמין האנושי עשה הכל (מעליות, מדרגות נעות, מיקרוגל,

טלפונים ואלחוטיים, שלט לכל מכשיר בעולם) בשביל לחסוך מעצמו

פעילות גופנית ועכשיו אנחנו מוציאים איזה 2000 שקל בשנה בשביל מכון

כושר בשביל לתקן את הנזקים שגרמנו לעצמנו מהיותנו בטטות כורסא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

9 של אחד. הדרישה של המורים לספורט השנה הייתה 8 - חייב לעמוד בזה.

ברור שלא צריך מכון , אבל כמה אנשים באמת עוסקים בספורט מחוץ למכון כושר?

אגב,

9 מתח זה ממש לא מה שיחזיק אותך רזה... (לעומת זאת, הריצה כמובן עוזרת)

לא יודע, וגם לא איכפת לי - אני מתכוון למות בריא ;D

זה לא יחזיק אותי רזה, אבל זה כן יעזור בבניית זרועות מפחידות, כאלה שאנשים יעדיפו שלא להתעסק עם בעליהן ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מודעים לכך שזה אחד הדיונים השובניסטיים והדוחים ביותר שראיתי מימיי (ואני לא צעיר)? אתם מודעים שעודף משקל זה גם עניין גנטי, יש אנשים שמאוד קשה להם להשאר ב-BMI נמוך, לא משנה כמה הם יתאמצו? אתם גם מודעים שקונספט "היופי" המצויין בדיון זה הוא בדיוק כפי שפומפם למוחות שלכם על ידי המדיה וחברות האופנה? קונספט יופי של תת-משקל חולני (+שתי שקיות סיליקון, כי מה לעשות, רזון קיצוני ושדיים טבעיים גדולים לא הולכים ביחד).

אכן, התוכנית דוחה, אבל לא בגלל הנשים שמשתתפות בה, אלא בגלל הקונספט שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...