החלפת WD3200AAKS - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החלפת WD3200AAKS

EnerGy

Recommended Posts

טוב זה כבר נהיה ממש מוזר. קיבלתי את החדש שהוא דרך אגב היה מהגרסה הישנה :P, אבל הבעיה של הרעש נשארה.

הרעש שיש הוא כאילו שהכונן רוטט. מצאתי סרטון שיש בו בדיוק אותה בעיה שלי יש.

http://www.youtube.com/watch?v=pud3vARGyqg

יש לציין שהכונן מותקן כראוי כמו הכונן השני שיש לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol:

חחחח..עכשיו אני בטוח במיליון אחוז, אולי מקודם הייתי לא ממש נחרץ, אבל עכשיו זה סופי:

טוב זה כבר נהיה ממש מוזר. קיבלתי את החדש שהוא דרך אגב היה מהגרסה הישנה :P, אבל הבעיה של הרעש נשארה.

הרעש שיש הוא כאילו שהכונן רוטט. מצאתי סרטון שיש בו בדיוק אותה בעיה שלי יש.

http://www.youtube.com/watch?v=pud3vARGyqg

יש לציין שהכונן מותקן כראוי כמו הכונן השני שיש לי.

שמע, יש לי הרגשה משום מה שאם מדובר בשני כוננים "שלא מצאו חן בעיניך" כי אחד "מרעיש" והשני "לא מהיר מהאחרים" הייתי מגדיר אותך כפרנאואיד בחומרת מחשב.

דע לך שאתה יכול "לשחק" עם חנות פעם אחת/פעמים..בפעם השלישית אתה תסומן בין כל החנויות ומשום מה נראה לי שמשעמם לך ואתה כל היום יושב כתחביב לבדוק כל מיני רכיבים ואני משוכנע שמצאת/תמצא עו רכיבים שלא "תואמים" לצרכיך..

מה עוד לא תקין אצלך המחשב? אולי גם הלוח אם? או המעבד..או מה נשאר לנו? אה...שכחנו .. :lol:

במחינתי אני מבין שיהיו לך עוד דיונים על רכיבים נוספים ואני מאוד מקווה שלא אגיב, בכל מקרה אם כן ההחלטה שלי כדיון פתוח לכולם.. :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי משהו, בן כמה אתה?

כמו שאמרתי לך, אתה לא רוצה לעזור - אל תגיב. אם הגעת למצב כזה שאתה בא "לרדת" על אנשים באינטרנט המצב לא טוב.

חוץ מזה, אתה לא חושב שזה מפריע? תראה את התגובות של האנשים בקישור שהבאתי.

אני רוצה לראות אותך מפספס את זה - במיוחד שיש שקט ואתה שומע את זה כל הזמן שהמחשב דלוק.

כמו שאמרתי, עד עכשיו על כל בעיה שהייתה לי הבאתי הוכחה.

ד"א, הפעלת AAM תעזור במקרה כזה? אני לא יכול לנסות עכשיו כי חסר לי דיסק :-\.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בן כמה אני? ממש לא חשוב אבל מספיק זמן באתר HW בשביל ללמוד ולראות מי בא לקבל עזרה, מי בא ללמוד, מי בא לעזור ולןהסביר ומי בא לחרחר ולהמציא שטויות.

מסתבר שלא ממש בהתחלה אבל די מהר קלטתי שאתה ילד שיושב מול כל רכיב חומרה בחדר אטום עם מיקרוסקופ מדעי ובוחן כל רכיב ורכיב, האמת? זה מבורך וטוב ואין לי טענות על כך, להיפך.

אבל כאשר מתברר ששני כוננים שלך לא עומדים "בדרישות" האישיות שלך, והחברה של הכונן (האחד הוא של , והבנתי שהשני הוא WD?) לא תואמות אתה רץ לחנויות שמשום מה אתה מתחמק לומר מי אלו שמה יתעורר מישהו וידע שזה "אתה", ומחליף את הכוננים או אולי עוד רכיבי חומרה כי "גילית" שזה לא ממש מה שאתה אמור לקבל.

עובדה, שעל המקרה הראשון של ה-640 "נעלמת" כי אולי לא הסכימו להחליף לך, או שהחלפת והוא גם לא תקין על פי אמות מידתך, והמקרה השני הוא של כונן 320 שקיבלת זהה למה שהיה לך. אז מה עכשיו? תלך לחנות ומה תגיד להם? שהכונן שקיבלת גם לא עומד בדרישות שלך?

הבאת איזו אסמכתא מנתוני היצרן שמתחייבים למה שבדקת? אם כן ופיספסתי את זה אני מתנצל לפניך. בוא נניח שעכשיו יושב מולך נציג של , מה הטיעון שלך לגבי הכונן מהמקרה של ה-640 ומה טיעוניך עם הכונן של ה-320(נניח שיושב גם נציג של אותה החברה). אני אומר את זה לא בשביל להקניט חלילה אלא בשביל באמת ללמוד. כלומר בוא שב עם עצמך ותביא את נתוני היצרן ולמה הם מתחייבים, ותביא את מה שבדקת ותראה לנו מה המסקנה.

ראינו שבחלק מהמקרים אין ממש השפעה על מערכת ההפעלה או שכן? האם הלוח אם תפקידו שולי או מרכזי בבדיקה? מה השפעתו של המעבד? טפ' החדר? גודל ה-PAGE FILE, באיזה תוכנה בדקת ומה היה פתוח ברקע בזמן הבדיקה או שלא?

בקיצור, יש הרבה פרמטרים שמשנים את נתוני הבדיקה ודוגמה לכך היא מתחום התחבורה:

האם יצרן שמתחייב לצריכת דלק של 20 קמל"ט יכול להיתבע כי אני לא מגיע לצריכת דלק הזאת? הידעת שהבדיקות נעשות בתנאים סטריליים ללא רוח פנים, עם חיכוך מינימלי של הצמיג באספלט מיוחד שיש בחלק ממדינות אירופה?

סיכומו של דבר: אין לי חלילה דבר נגדך, אינני מכיר אותך, אינני יודע בן כמה אתה ומהיכן אתה,וזה גם ממש לא חשוב. אבל בהחלט נראה לי שאתה קצת פרנואיד בתחום החומרה ורעש של נמלה יכולה להוציא אותך מדעתך.

אגב, אני משוכנע שאתה בודק בציציות של כל רכיב לפני שאתה רוכש אותו, ולכן אני גם לא מתפלא שאתה מוצא פגמים לכאורה במוצר לאחר שנרכש.

מה עם הכונן של ה-640? האם ניתן לומר שירדת מהנושא ואינך מרגיש בהבדלים? נשמח לתגובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...