טיפים+הפקת לקחים מדייט. - עמוד 9 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טיפים+הפקת לקחים מדייט.

pain_killer12

Recommended Posts

הוא כלי על. :hat:

eran256- בכל מקום. אתה צעיר, בגיל הזה אין מקומות חוץ מ"כל מקום".

urib, כמעט כולם מתפשרים.

אנשים מוצאים "אהבה אמיתית" בגיל 17. אוי נו באמת. מאיפה הם יודעים שזו "אהבה אמיתית" בכלל?

גם אני חשבתי, בתקופת אפסותי, שמי שהייתי מאוהב בה כל התיכון היא אהבת חיי או משהו כזה. היום אני מבין שהייתי מפגר.

גם הייתי מאוהב באקסית שלי בטירוף בהתחלה- זה פשוט עובר (עובדה ביולוגית).

עם כל הכבוד, אין כזה דבר אהבה אמיתית. אין כזה דבר "הבחורה היחידה". יש המון דגים בים, כולם דיי גרועים האמת. בסופו של דבר נמאס לך ואתה מתפשר על הדבר שנראה לך הכי טוב שיש. אין בן אדם שאוהב הכל בבן זוג שלו.

רוב האנשים מכירים מישהי שהיא יחסית יפה ובואו נקרא לזה...."נורמלית" ומחליטים שהיא מספיק טובה בשבילם. סבבה, שיבושם להם. אבל אני לא קונה את השטויות על "אהבת חייהם". בסופו של דבר להיות בקשר עם מישהו זה עניין של בחירה- אם אתה רוצה לפתח את האהבה, אתה תפתח אותה, אם לא, אתה יכול לשכוח מזה עם קצת הדחקה או אפילו בלי.

אף אחד לא אומר שמי שהכיר את בת זוגתו לחיים במעגל חברתי הוא אפס. יכול להיות בן אדם שהוא מסטר עם בנות ובסופו של דבר נפל על מישהי בעבודה והחליט שהספיק לו. למה לא?

אבל זה פשוט לא מה שקורה לרוב. וכמו ש evilsting אמר- זה ממש לא קשור למציאות "אהבה". יש אנשים שפשוט מעדיפים לחפש קצת יותר טוב (ובדרך להתייחס בחיוב לשאר הדברים שהם מוצאים ;D).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 151
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני כבר לא יודע למי זה מופנה כי איבדתי פה את הצפון,

אני מגיב בעניין מי שאפס ומעדיף למצוא בחורות רק בחוג החברתי היומיומי שלו (לימודים\עבודה...)

מי שאמר את זה, ומי שמסכים עם זה, בואו אפתח את עיניכם

האפס הגדול הוא זה שיוצא שלוש ארבע פעמים בשבוע רק בשביל לזיין ו"להכיר" ומפנה את כל האנרגיות שלו והמאמצים שלו למטרה הזו,

הוא האפס הכי גדול, הוא בנאדם שכופה על עצמו משהו.

הבנאדם הגבר, הוא זה שיצא לאן שהוא יצא, בשביל להנות,

ושם הוא קודם כל יהנה,

והוא לא יתחיל עם כל מה שזז רק בשביל להרטיב את הכלי, ובכלל לא ישים לב מה קורה סביבו

הגבר הוא זה שייקלוט מישהי שבאמת באמת מוצאת חן בעיניו, ולא יעשה תכנונים ותידרוכים אסטרטגיים,

אלא יזרום איתה בסבבה,

מעצבן אותי שאנשים פה מזיינים פה ושם ופתאום הם חוטפים איזושהי מגלומניה על כל הפורום,

אני מסכם את זה

מי שיוצא בשביל למצוא בחורה הוא מסכן גדול ואפס עוד יותר גדול

מי שיוצא להנות, ועל הדרך מכיר בחורה, או בכלל מכיר אנשים, הוא בנאדם עם אופי, ויוצא הכי גבר.

לא נמאס לאנשים מהפוזה והטמטום של סטייל אמריקן פאי?

בוקר טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שיוצא בשביל למצוא בחורה הוא מסכן גדול ואפס עוד יותר גדול

קודם כול שטויות. כשאתה מפוקס על מטרה מסוימת אז יהיה לך הרבה יותר סיכויים להגיע אליה. אני אומר לך את זה מניסיון עם דברים שהם הרבה יותר מסתם להתחיל עם בחורה, שלבים של אחרי זה כבר.

אם אני אומר לך שאני כן יוצא למקומות מסוימים כדי למצוא בחורות? זה לא עושה אותי אפס ההפך זה עושה אותי גבר שפועל לפי מה שהוא רוצה.

לוקח את העניינים לידיים ולא מחכה שתדפוק לו איזה מישהי בדלת מאקי"ם. נראה מי ישיג ראשון בחורה.

כשאני יוצא אני אוהב לעשות הרבה שטויות שלא נכנס לזה עכשיו אבל גם להתחיל עם בחורות ולדבר עם גברים אחרים במקום, בדרך כלל זה הרבה יותר כיף מאשר לדבר שוב עם החברים\ידידות שלך על אותו חרא, אם יצא עם הבחורות האלה משהו או לא זה כבר עניין אחר אבל מה שבטוח שזה היה הרבה יותר מעניין.

"יזרום איתה בסבבה" הרגת אותי מצחוק עם זה, זה ההמלצה שלך? מה לעשות שהעסק הרבה יותר מורכב מזה.

וד"א זה שאתה מתחיל עם כול מה שזז זה לא בהכרח רע, הבחורה הבאה שתרצה להתחיל איתה תראה שאתה בנאדם "חברותי" שמדבר עם בחורות ויודע לתקשר איתן. מה גם שזה יצור עניין מי אתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כול שטויות. כשאתה מפוקס על מטרה מסוימת אז יהיה לך הרבה יותר סיכויים להגיע אליה. אני אומר לך את זה מניסיון עם דברים שהם הרבה יותר מסתם להתחיל עם בחורה, שלבים של אחרי זה כבר.

תקשיב, אתה צריך לצאת בשביל להנות, התלות שלך במציאת כוס כהצלחה של ערב, היא מאוד פרימיטיבית, זה צריך להיות רק הבונוס, אני לא אומר לשבת על כיסא ולהביא ביד, אני אומר שאם אתה רואה משהו שבאמת מוצא חן בעינייך, ומקבל איזשהו סימן, אז ואללה ללכת על זה בטבעיות ולקדם את זה.

אבל לדעתי זו לא צריכה להיות מטרת היציאה, כי אחרת אתה לא תהנה.

אם אני אומר לך שאני כן יוצא למקומות מסוימים כדי למצוא בחורות? זה לא עושה אותי אפס ההפך זה עושה אותי גבר שפועל לפי מה שהוא רוצה.

לוקח את העניינים לידיים ולא מחכה שתדפוק לו איזה מישהי בדלת מאקי"ם. נראה מי ישיג ראשון בחורה.

אם אתה אומר לי את זה אז לדעתי אתה חסר אופי (סליחה על הבוטות) זה כמו שתלך למקום שאתה שונא רק בגלל שיש שם כוסיות, שלדעתי זה דבר מאוד עלוב.

ברור שאף אחת לא תבוא ותדפוק לך על הדלת (חחח) אבל בנאדם, תשאיר קצת מקום לגורל ולאי הוודאות, להתחיל עם בחורות בכוח זה גועל.

כשאני יוצא אני אוהב לעשות הרבה שטויות שלא נכנס לזה עכשיו אבל גם להתחיל עם בחורות ולדבר עם גברים אחרים במקום, בדרך כלל זה הרבה יותר כיף מאשר לדבר שוב עם החברים\ידידות שלך על אותו חרא, אם יצא עם הבחורות האלה משהו או לא זה כבר עניין אחר אבל מה שבטוח שזה היה הרבה יותר מעניין.

אף אחד לא בא אחד על חשבון השני אחי, מה שאני מנסה שוב ושוב להגיד זה שאתה צריך לעשות מה שאתה חושב באותו רגע, אם בא לך לשבת עם חבר שלך על שוטים, תעשה את זה, אם בא לך לחרמן ידידה שיכורה, תעשה את זה, אם מישהי מוצאת חן בעיניך, תתחיל, אבל תזרום לפי מה שבא הכי בטוב.

"יזרום איתה בסבבה" הרגת אותי מצחוק עם זה, זה ההמלצה שלך? מה לעשות שהעסק הרבה יותר מורכב מזה.

ואללה כן אחי, עצם זה שאתה עושה מזה כזו אומנות וטכניקה, עושה את זה זול ולא מיוחד לטעמי, ברור שלא צריך לצאת איזה ילד כאפות לבוא ביציאות של סרטי בורקס, אבל יש מקרים שאני מזהה סימן, ואני מעוניין, אז אני לא לחוץ, זורם, והכי חשוב נהנה.

וד"א זה שאתה מתחיל עם כול מה שזז זה לא בהכרח רע, הבחורה הבאה שתרצה להתחיל איתה תראה שאתה בנאדם "חברותי" שמדבר עם בחורות ויודע לתקשר איתן. מה גם שזה יצור עניין מי אתה.

חחחחחחח תכלס אתה צודק אחי, אבל מדי פעם צריך גם את הבחורות שלא מחפשות את הפוזות האלה :smile1:

בבקשה אל תיקח אותי לא נכון, אני רק אומר את דעתי ודברים שאני "למדתי על בשרי".

אני מאוד מעריך את כל הדברים שלך, ומודע למצב, ושהיום כל בחורה עם האף בעננים וצריך למצוא 1001 דרכים בשביל להתחיל איתן, אבל אני עדיין לא אוהב את זה,

והיו לי מקרים כאלה, הרבה, ולבסוף הבנתי שבאחוז גדול מהמקרים הבחורות שנתחיל איתן, הן הבחורות שכולם התחילו איתם ומתחילים איתן, ולכן אתה מקבל סחורה מאוד מאוד משומשת ולא איכותית,

לא שאני אומר שאין כאלה איכותיות, אבל רובן יהיו צנועות יותר.

מקווה שאתה לוקח את דבריי בצורה חיובית ולא כתקיפה,

ואני ממליץ לך לנסות את הדברים שאמרתי.

אמנם יש פחות סיכויים להצלחה, אבל ברגע שזה לא מה שמניע אותך, אתה לא תתאכז, ומה שתמצא סביר שיהיה יותר איכותי (מהניסיון שלי)

יום טוב :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח חמוד.

תשמע כמו שאמרתי מבחינתי לצאת ולזיין את השכל עם חברים אני יכול לעשות בכול מקום (ותאמין לי שמבחינת הבחורות זה גם אותו דבר...והן לא צריכות להתאפר ולבחור בגדים במשך שעתיים) אז כשאני יוצא לפאב אז זה בדרך כלל כדי להתחיל עם בחורות וליהנות איתן גם. לא תמיד אבל אני יכול להגיד לך בפרוש שכשהמטרה היא כזו אז יש הרבה יותר תוצאות.

ולא, אני לא תלוי בתוצאה. זה באמת דבר בעייתי כי יש ימים שאני תותח ויש ימים שאני מגעיל את עצמי אבל לפחות אני מקפיד לנסות ומה שיצא יצא. גם אם היו המון צחוקים עם הבחורות אז מבחינתי זה יהיה ברוב המקרים מהנה ומספק.

אז כמובן שכשהציפיות גבוהות יותר אז גם האכזבות רבות יותר אבל מי שמרסס גבוה לבסוף יפגע במשהו, קרו לי הרבה מקרים שסגרתי מספרים מבחורות ועדיין הייתי מבואס שלא הצלחתי להשיג יותר מזה למרות שבעיקרון כול האופציות עדיין פתוחות לפני.

לחכות לסימן של הבחורה זו דרך מאוד תלותית. היו לי המון הצלחות עם בחורות שלא התיחסו אלי בכלל בהתחלה.

ד"א דווקא כשעשיתי את מה שאמרת שלא כדאי וזה להתחיל עם כול הבחורות במקום ואף התמזמזתי עם בחורה באמצע הפאב אז באה אלי בחורה אחרת והתחילה איתי אחרי שהראשונה הלכה. וגם איתה התמזמזתי קצת... וגם יצאתי עם שתיהן אחר כך.

ולא זה לא פוזות, זה רק מראה לבחורה שאתה כנראה גבר ששווה משהו אם בחורה אחת כבר "בחרה" בך. בדיוק כמו אם יש לך חברה או כול שטות אחרת.

זה שמתחילים המון עם הבחורוה רק אומר שהיא בחורה שווה, לא שום דבר אחר. גם ככה היא מסננת 95% אחרי המשפט הראשון.

הגישה שלי אומנם נשמעת לך טיפה אקסטרים אבל זו גישה מוכחת שעובדת, ולא אני המצאתי אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח חמוד.

תשמע כמו שאמרתי מבחינתי לצאת ולזיין את השכל עם חברים אני יכול לעשות בכול מקום (ותאמין לי שמבחינת הבחורות זה גם אותו דבר...והן לא צריכות להתאפר ולבחור בגדים במשך שעתיים) אז כשאני יוצא לפאב אז זה בדרך כלל כדי להתחיל עם בחורות וליהנות איתן גם. לא תמיד אבל אני יכול להגיד לך בפרוש שכשהמטרה היא כזו אז יש הרבה יותר תוצאות.

טיפוח של מראה חיצוני זה אופי של בנאדם, יש בחורות שמסתדרות שעה לפני שהן יורדות לדראג סטור לקנות סיגריות,

"לצאת לזיין בשכל עם החברים" זה משפט מאוד עצוב, כי עם אותם "חברים" אתה אמור להנות, אפילו יותר מאשר עם הבחורות, יש הנאות ויש הנאות, ביציאות זה נטו חברים, שאתה יוצא עם מישהי זה לא כי זה כיף ומצחיק, זה בשביל לחתור למגע או לקשר,

ושוב פעם, למה אחד בא על חשבון השני?

אתה רוצה להגיד לי שמה ששאלתי מקודם באמת נכון לגביך? אתה תצא למקום שאתה שונא רק בשביל בחורות?

ולא, אני לא תלוי בתוצאה. זה באמת דבר בעייתי כי יש ימים שאני תותח ויש ימים שאני מגעיל את עצמי אבל לפחות אני מקפיד לנסות ומה שיצא יצא. גם אם היו המון צחוקים עם הבחורות אז מבחינתי זה יהיה ברוב המקרים מהנה ומספק.

ואם תצא ערסים מגעילה ושיכורה אז סבבה? "מה שיצא יצא"?

חבל בנאדם, צריך קצת סטנדרטים, אם אתה נהנה עם כל בחורה או שאני מאד מקנא בך או שאני מאוד מרחם עליך.

אז כמובן שכשהציפיות גבוהות יותר אז גם האכזבות רבות יותר אבל מי שמרסס גבוה לבסוף יפגע במשהו, קרו לי הרבה מקרים שסגרתי מספרים מבחורות ועדיין הייתי מבואס שלא הצלחתי להשיג יותר מזה למרות שבעיקרון כול האופציות עדיין פתוחות לפני.

שמע אחי, אני לא יודע בן כמה אתה, אבל אתה מדבר כמו ילד, או שאף פעם לא היית עם מישהי שבאמת הייתה מיוחדת מבחינתך.

ולמה לרסס גבוה רק במטרה לפגוע במשהו, אתה צריך לירות נקודתית, ואז תצטרך גם יותר להתאמץ, כי אני מאמין שברגע שתסנן קצת, מספר הפוטנציאלים ירד ב70% בערך..

לחכות לסימן של הבחורה זו דרך מאוד תלותית. היו לי המון הצלחות עם בחורות שלא התיחסו אלי בכלל בהתחלה.

אז אני מצטער, לא כולם שגלים כמוך, יש כאלה שקשה להם יותר לקבל סירובים, כי ככה כבר חלק גדול מאוד ירד מה"משימה"

ד"א דווקא כשעשיתי את מה שאמרת שלא כדאי וזה להתחיל עם כול הבחורות במקום ואף התמזמזתי עם בחורה באמצע הפאב אז באה אלי בחורה אחרת והתחילה איתי אחרי שהראשונה הלכה. וגם איתה התמזמזתי קצת... וגם יצאתי עם שתיהן אחר כך.

ולא זה לא פוזות, זה רק מראה לבחורה שאתה כנראה גבר ששווה משהו אם בחורה אחת כבר "בחרה" בך. בדיוק כמו אם יש לך חברה או כול שטות אחרת.

אני לא מאחל לעצמי בחורות שבוחרות גברים לפי זה שהם הציגו בראווה את חרמנותם, אם אתה אוהב את זה, תהנה.

זה שמתחילים המון עם הבחורוה רק אומר שהיא בחורה שווה, לא שום דבר אחר. גם ככה היא מסננת 95% אחרי המשפט הראשון.

הגישה שלי אומנם נשמעת לך טיפה אקסטרים אבל זו גישה מוכחת שעובדת, ולא אני המצאתי אותה.

אני עושה מה שטוב לי, אני לא הולך על גישות כמו אלה שעושים קורס במרכז לאומנות הפיתוי, (אתה למשל?)

תראה

אם אתה מרוצה מהגישה שלך, ומהחיים שלך, מי אני שיאמר לך שזה לא בסדר?

לדעתי מה שאתה עושה זה דברים של סרטי נעורים זולים, וזה סתמי,

אני לא צריך לצאת עם מכסת טלפונים או חירמונים לערב בשביל להנות, אני נהנה מהסיבות שבגללן בכלל הגעתי למקום, ומהאנשים איתם הגעתי.

אני לא מבין מה המטרה שלך?

מה אתה מחפש?

לזיין כל יום מישהי אחרת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אויי כמה אתם אוהבים לחפור, כמו ש galz\ The Avatar\abstract אמרו, הסיבה שרוב הקשרים נרקמים במעגלים חברתיים היא בגלל שרוב הגברים אפסים שלא יוצאים ויודעים כיצד להתחיל עם בחורות, ואלה שיש להם כבר את הבייצים לעשות את זה אז מעדיפים לטעום יותר ולא להתפשר על מישהי אחת אם היא לא ממש מוצאת חן בעינייהם בניגוד לאפסים שעד שהם הצליחו לדוג משהו אז הם חותמים קבע על הכוס ל60 שנה עם משכנתא ו4 ילדים.

ההורים שלך חתמו על כזאת משכנתא. הם קיבלו החלטה גרועה? היית רוצה לראות את הוריך מתגרשים כי לאבא נמאס לזיין את אותו הכוס? צריך לדעת מתי להתפשר, אין בזה שום דבר רע. לכולנו יש פאקים מראה ובאופי. אף אחד לא מושלם. החוכמה היא למצוא אדם עם יותר יתרונות מחסרונות ולדעת להתמודד עם אותם חסרונות. בחורה מושלמת אפשר לחפש לנצח וגם אחרי שנים של חיפושים לא תמצא. אבל בדרך תאבד את היכולת לנהל קשר רציני עם בחורה כי אתה לא יודע להתפשר. תמיד תחשוב "למה להישאר עם זאת? לעזאזל, אני יכול למצוא אחת יותר טובה" וככה זה ימשך וימשך, אבל השעון דופק. בסוף תגיע לגיל 40, אומנם עם רקורד מרשים של בחורות שזיינת, אבל רווק בלי משפחה. בסוף אתה תהפוך למוצר הלא מבוקש. בסוף אתה תתפשר בדיוק על אותן רווקות נואשות שסיננו גברים במשך שנים בדיוק באותה גישה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, מי אתם שתחליטו שלהישאר רווק בן 40 זה לא בסדר?

שנית, תמיד תהיה פשרה כלשהי. נכון. השאלה היא גם מתי. יש כאלה שמחליטים לעשות אותה בגיל 17, יש כאלה שבגיל 27.

יש כאלה שמעדיפים לדעת על מה הם מתפשרים ולא פשוט...להתפשר (אין חוכמות, בן אדם שנמצא עם הבחורההראשונה שלו פשוט לא יודע מה עוד יש שם בחוץ).

חוץ מזה שלזיין... זה פשוט דבר טוב. אם מישהו פה יגיד לי שלא איכפת לו מזה, ובכן... אני פשוט לא אאמין לו. זה בטבע שלנו, אנחנו רוצים לזיין. אני צריך להחזיק את עצמי בשביל לא לעשות ביד כל כמה ימים. מן הסתם במקום כל פעם כזו (כמעט, לפעמים למי יש כח לכאב ראש) הייתי מעדיף לזיין. כל אחד היה מעדיף.

אף אחד גם לא מסוגל תמיד לראות את הבחורה שהוא רוצה וישר ללכת על זה. כמה פעמים קרה לכם שראיתם מישהי ש"החסירה פעימה מליבכם" ופשוט לא היה לכם אומץ ללכת לדבר איתה (לי אישית זה עדיין קורה לצערי)?? אני בטוח ב 100% שזה קרה. אם לא, אתם או הומואים או ברי מזל. גם אם הלכתם על זה, יכול להיות שאתם כל כך גרועים עד שזה פשוט יאבד.

evilsting החליט שהוא רוצה להיות מוכן ברגע הזה, ולא לעמוד כמו AFC קטן בצד. אני יכול להגיד על זה רק דבר אחד- כל הכבוד.

אני לא מאמין שכל בחור יכול "לזרום עם כל בחורה בסבבה" באופן טבעי לחלוטין. כן, יש כאלה, אבל הם מעטים. אם אתה רואה את עצמך בתור בן אדם שפשוט רואה בחורה שהוא רוצה (אבל כל אחת שאתה רוצה, לא אחרי שאתה מגדיר אותה ב 900 קריטריונים) והולך "לזרום איתה בסבבה", אתה בר מזל. וד"א, גם כשאתה עושה את זה "בכוונה", אתה בדר"כ תלך על מי שנראית לך. ככה שאני לא רואה את ההבדל בקטע הזה.

בקיצור, אני חושב שהגישה שלכם לא פחות שטחית מאשר הגישה שאתם מנסים תוקפים.

גם כשאתה רואה בחורה שנראית לך "בחורה טובה", ואתה פוגש אותה לדוגמה בעבודה, היא הרבה פעמים פשוט בן אדם שטחי ורדוד. גם הרבה פעמים כשאתה רואה "בחורה טובה", ואתה פוגש אותה לדוגמה בעבודה, אתה הרבה פעמים יכול לגלות שהיא... זונה. לפעמים מאוד קשה להכיר אופי של בן אדם. לפעמים גם לא. בכל מקרה, אתה צריך לצאת עם הבן אדם בשביל להכיר אותו.

אתם פשוט החלטתם שהשיטה ה"טובה" היא להיות עם מישהי שיצא להיות איתה, לא לצאת עם יותר מדי בנות (אם בכלל יותר מ 1 אי פעם), "לזרום" כהגדרתכם וזהו. מאחורי ה"שיטה" הזו לא ממש עומד איזה נימוק משכנע. אתם פשוט החלטתם שככה זה. החלטתם שהדרך השניה נראית לכם רדודה, טיפשית ועלובה. למה? ככה.

אוקיי, אז יש כאלה שחושבים ההיפך. הם עושים ופועלים לפי הרצון שלהם. דבר שלא בטוח שאפשר להגיד לפי האנשים שלא פועלים. אם בן אדם לא פועל מרצון, אין אם זה שום בעיה. צריך לעשות מה שמספק ומהנה בחיים. אבל לבן אדם שלא עושה את זה מרצון אין שום זכות לבלבל את המוח ו"לרדת" על אנשים שמקדמים את האישיות שלהם ואת החיים שלהם בזמן שהוא סתם מתעצל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמשעשע אותי שחלק מהמשתתפים בדיון הזה מתייחסים לנשים כמו אוביקטים פסיביים לחלוטין. משל היו בובות מין מתנפחות שיושבות בפאב ורק מחכות לגבר שיש לידן, יזמין אותן למשקה ויתקע אותן כל הלילה.

הרבה נשים עושות מיון בין קשרים רציניים ולא-רציניים. בחורה עשויה לרצות אותך לסטוץ, אבל ממש לא רוצה שתהיה האבא של הילדים שלה - וזאת בדיוק מהסיבה שעשית איתה סטוץ! אצל הרבה נשים, דחיקת הקשר בשלב מוקדם יוביל למיטה ואולי גם לתקופה קצרה של מין סוער, אבל בזה זה יגמר משום שאתה תהיה בעיניה "לא רציני", בטח לא משהו שהיא יכולה להפקיד את הביציות היקרות שלה בידיו.

בנוסף לכך, חיי לילה סוערים ורוויי סטוצים יכולים לגרום לשחיקה נפשית מסוימת. ההנאה היא כבר לא מהמין או מהזוגיות, אלא מעצם משחק החיזור ותחושת הכיבוש. אנשים שחיים כך לאורך זמן בעצם "נשרפים", הם מתחילים לאבד עניין עוד לפני שעולים לדירה ואפילו המין כבר פחות מהנה (מה גם שיחסי מין משתפרים ונעשים מגוונים יותר ככל שיש יותר הכרות בין בני הזוג).

ועוד משהו - האם אתם בתור ילדים הייתם רוצים אבא הולל ורודף שמלות? הרי אם אתה טיפוס שנהנה מהריגושים, לא מוכן להתפשר ושחושב עם הגונדות שלו (מילה יפה לאשכים/שחלות) זה עניין של זמן עד שתבגוד באשתך לעתיד, שלא תמיד תהיה הכי יפה, לפעמים תהיה מעצבנת, חולה, דיכאונית וכו'. הילדים שלך לא ממש יחשבו שאתה "גבר-גבר" במקרה כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה בכל מקום? אני רואה מישהי ברחוב איך אני מתחיל איתה??...??

כמו שהציעו לזה שרצה להתחיל עם השכנה שלו :smile1:

(זה היה האשכול הזה שמישהו הציע לו לזרוק אותה מאיזו קומה ולהגיד לה "נכון יותר כאב לך כשנפלת מגן עדן"?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו חבר'ה, כמו שאמרתי אני בסה"כ לא כול כך שונה ממכם. גם אני "אתפשר " על מישהי לקראת גיל 30 + - כנראה ויקים משפחה בתקווה שזה ישאר כמה שיותר זמן ובהנחה שאין דבר כזה אישה מושלמת (גם ככה לפי הניסיון שלי ככול שהיא יותר יפה יש לה יותר הפרעות). רק שאני מעדיף להתנסות קצת לפני זה, ולא להיות עם מישהי שלא מרגשת אותי מספיק.

אתם שוכחים שהניסיון שאתם צוברים כמו בכול דבר בחיים יתרום לכם המון עם הבחורה שתחליטו להישאר איתה בסופו של דבר אם זה לקשר חברותי או נישואין.

אתם תדעו להכיר יותר בגבולות של בן הזוג שלכם, לכייל את עצמכם בהתאם, לדעת איך להתנהג עם בחורה. לשפוט את הבחורה שאתכם בהתאם לניסיון שצברתם.

למשל איך תדעו אם היא מנשקת טוב אם לא התנשקתם עם מספיק בחורות כדי לשפוט זאת? שלא נדבר על דברים יותר מתקדמים מזה.

מניסיון אני יכול להגיד לכם שכבר פגשתי בחורות שעשו לי את זה יותר מאחרות ובצורה טבעית נמשכתי אליהם הרבה יותר והעדפתי להיות איתן מאשר עם האחרות.

לגבי זה שאני יתפס כגבר לא רציני שרוצה רק סטוצים, זה הכול תלוי באיך אתה מקרין את האישיות שלך. פעם כול בחורה שראתה אותי אמרה איזה ילד טוב וחמוד. היום בחורות חושבת ההפך לגמרי... אני יכול לשנות את זה לפי מה שאני רוצה. לחשוף צדדים שונים באישיות... לחשוף אותה לדברים אחרים... לספר לה סיפורים שמראים פנים מסוימים באישיות.

אם אני לדוגמה יספר לה סיפור על איזה סטוץ מטורף שהיה לי אז היא תחשוב שאני סטוציונר, אבל אם אני יספר לה איזה סיפור מקסים עם הבת-דודה הקטנה שלי היא תחשוב איזה בחור מקסים ואבא טוב אני יהיה.

כנ"ל לגבי לאן למשוך את זה, אם הבחורה באמת מוצאת חן בעיניי ואני נהנה מהחברה שלה אז אין לי בעיה למשוך את זה יותר ולקחת את הזמן.

בסה"כ זה לא משהו שצריך להוות בעיה, יש דרכים לטפל בזה.

שאתה יוצא עם מישהי זה לא כי זה כיף ומצחיק, זה בשביל לחתור למגע או לקשר,

תתפלא, אבל יש פעמים שזה נמשך לאזור הידידות. כשסבבה לי איתה אבל אני לא רואה את עצמי ביחד איתה, ואפשר לשלב את הצחוק בכול חלק בקשר, גם תוך כדי התמזמזות ויותר מזה.

אתה תצא למקום שאתה שונא רק בשביל בחורות?

השאלה היא אחרת, האם אני יהנה במקום שאני לא ימצא בו שום בחורה? וכן אפשר להינות אבל אני מעדיף לשלב את זה ביחד.

ולמה לרסס גבוה רק במטרה לפגוע במשהו, אתה צריך לירות נקודתית

התיאוריה הזאת ממש לא נכונה, ככול שאתה תצבור יותר ניסיון בהתחלה עם בחורות ככה ברגע שתמצא מישהי שממש תרגש אותך ותרצה להתחיל איתה אז יהיה לך יותר סיכויים.

ולא, אני לא אומר להתחיל עם כונפות.

אני לא מאחל לעצמי בחורות שבוחרות גברים לפי זה שהם הציגו בראווה את חרמנותם, אם אתה אוהב את זה, תהנה.

זה לא עניין של בחירה, זה עניין אבולציוני. ואין שום פסול בלהתנשק עם בחורה לפני אנשים.

ולגבי הגישה שלי, זה לא קשור. זה הגישה שאני בוחר בא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...