הליכה באולימפידה - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הליכה באולימפידה

alexbmw

Recommended Posts

ממש לא

הם הולכים את ה 50 קילומטר בבערך בין 16-20 קמש בן אדם רגיל הולך (בלי הליכת גייז כמו שלהם ) עד 12 קמש וברגיל אתה הולך 6 קמש

הליכה יעילה עד מהירות של 12 קמש מישם זה סתם ביזבוז של כוח שאתה יכול להשקיעה בריצה ולקבל בערך 40 % יותר מהירות באותו מאמץ

והרצים של ה 400 מטר מגעים בכיף ל שלושים ויותר קמש והרצים של המאה מגיעים לסיביות ה 40 פלוס (גם בריצת 200 הם רצים בערך 40 קמש )

ובן אדם ממוצע ללא שום אימון יכול לעשות בכיף 25 קמש אם לא יותר .

אני חושב שיש לך בעיה עם הומואים.

מה קרה הפלת פעם את הסבון וקיבלת מתנת חג מולד מוקדמות או משהו כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא

הם הולכים את ה 50 קילומטר בבערך בין 16-20 קמש בן אדם רגיל הולך (בלי הליכת גייז כמו שלהם ) עד 12 קמש וברגיל אתה הולך 6 קמש

הליכה יעילה עד מהירות של 12 קמש מישם זה סתם ביזבוז של כוח שאתה יכול להשקיעה בריצה ולקבל בערך 40 % יותר מהירות באותו מאמץ

והרצים של ה 400 מטר מגעים בכיף ל שלושים ויותר קמש והרצים של המאה מגיעים לסיביות ה 40 פלוס (גם בריצת 200 הם רצים בערך 40 קמש )

ובן אדם ממוצע ללא שום אימון יכול לעשות בכיף 25 קמש אם לא יותר .

אני רוצה לראות אותך הולך 8 קמ"ש על הליכון, אתה חיי בסרט אם אתה חושב שאתה מצליח ללכת יותר מ7-8 קמ"ש.

ריצת 400 מטר, היא בסביבות ה27-28 קמ"ש(מהירות ממוצעת) ברמה אולימפית. מהירות הליכה רגילה זה 4 קמ"ש, וכן כל העניין שזה הרבה יותר קשה מריצה.

::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לראות אותך הולך 8 קמ"ש על הליכון' date=' אתה חיי בסרט אם אתה חושב שאתה מצליח ללכת יותר מ7-8 קמ"ש.

ריצת 400 מטר, היא בסביבות ה27-28 קמ"ש(מהירות ממוצעת) ברמה אולימפית. מהירות הליכה רגילה זה 4 קמ"ש, וכן כל העניין שזה הרבה יותר קשה מריצה.

::)

[/quote']

השיא שלי על הליכון זה 11 קמ"ש בהליכה. יש לי עתיד בזה? :smile1: (טוב... "שיא"... זה היה סתם בשביל הצחוק בצורה די רנדומלית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי אחי זה לא יפה ביכלל

ומהירות הליכה רגילה זה 6 קמ"ש

אחי אני רץ כל יומיים 12 קילומטר אז אין לי בעייה ללכת 8 קמ"ש על ההליכון

זה לא משנה כמה אתה רץ, לעשות ג'וגינג הרבה יותר קל מללכת 7-8 קמ"ש אם אתה חושב שאתה או בן אדם רגיל יכולים ללכת 12 קמ"ש אתה חי בסרט תנסה את זה, במקרה הטוב תעשה מעצמך קצת צחוק במקרה הרע תשבור משהו כשתעוף מההליכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה כמה אתה רץ, לעשות ג'וגינג הרבה יותר קל מללכת 7-8 קמ"ש אם אתה חושב שאתה או בן אדם רגיל יכולים ללכת 12 קמ"ש אתה חי בסרט תנסה את זה, במקרה הטוב תעשה מעצמך קצת צחוק במקרה הרע תשבור משהו כשתעוף מההליכון.

:lol: :lol: :lol: למה חייב הליכון אם כבר אני הולך להשפיל את עצמי אז למה לא על הריצפה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שהם אנשים שפויים ואיכותיים, שעובדים ומתקדמים בחיים ולא יושבים על התחת, מגדלים שיער וחושבים שהם יותר חכמים מכולם?

או סוף בן אנוש נורמאלי של הגיעה מכוכב תל אביב המוזר והמשונה :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...