בקשר ל- TRIPLE CHANNEL DDR3 ו- CORE I7 !! - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשר ל- TRIPLE CHANNEL DDR3 ו- CORE I7 !!

ksn1981

Recommended Posts

שלום לכולם..

עבר כבר הרבה זמן מאז שהחלטתי לקנות מחשב חדש.. והבנתי את כל מה שרציתי להבין דרך הפורומים המקסימים פה..

הבעייה היא שבתקציב ששמתי ועד שמחיר ה- Q9550 ירד אני מוצא את עצמי מול ה- NEHALEM על כל חידושיו בטווח זמן ותקציב שאני יכול להרשות לעצמי!!

ופתאום יש לי עוד כמה שאלות..

תקנו אותי אם אני טועה:

מעבדי ה- I7 יעבדו רק עם צ'יפסט X58 (לפחות בהתחלה).. ורק עם .. ורק ב- TRIPLE CHANNEL !

בנוסף..

מה זה ה- TRIPLE ??

1. זה לא ה- המוצע היום אבל החומרה תדע להתייחס אליו בצורה שונה / יעילה יותר ??

ואם לא,

2. אז החברות יציעו ערכות חדשות שזה TRIPLE CHANNEL DDR3??

3. מה זה ערכות של 3 סטיקים ??

4. עד שמחירי ה- התחילו לרדת עכשיו צריך לצפות שוב למחירים גבוהים בגלל ה- TRIPLE ??

5. האם איכשהו ה- TRIPLE הזה יפתור את בעיית כמות הזיכרון המקסימלית עם מערכות הפעלה 32BIT ???

נ.ב: אני בטוח שלחלק מכם חלק מהשאלות ששאלתי הן דיביליות לגמרי, אבל אשמח אם מישהו יוכל לעשות לי סדר בעניינים..

ותודה לכם מראש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנו אותי אם אני טועה:

מעבדי ה- CORE I7 יעבדו רק עם צ'יפסט X58 (לפחות בהתחלה).. ורק עם DDR3.. ורק ב- TRIPLE CHANNEL

לגבי ה-triple אני כמובן לא בטוח אבל כפי שניתן לעבוד ב-single עם בקרי dual אז סביר להניח שזה יהיה המצב גם בנהלם.

מה זה ה- TRIPLE ??

זה אומר 3 ערוצי זיכרון במקביל, כלומר קריאה וכתיבה לשלושה מודולים ביחד לשם הגדלת רוחב הפס בדומה למה שמתבצע ב-Dual channel.

זה לא ה- המוצע היום אבל החומרה תדע להתייחס אליו בצורה שונה / יעילה יותר ??

זה כן המוצע היום, אם תשים שלושה סטיקים כאלה תקבל רוחב פס גדול פי שלושה לזיכרון מאשר עם סטיק אחד.

אז החברות יציעו ערכות זיכרון חדשות שזה TRIPLE CHANNEL DDR3??

כנראה שכן.

מה זה ערכות של 3 סטיקים ??

ערכות שיקראו Triple Channel set או אולי TC

עד שמחירי ה- התחילו לרדת עכשיו צריך לצפות שוב למחירים גבוהים בגלל ה- TRIPLE ??

ההיפך, זה אולי סוף סוף יוריד את המחירים בקצב מהיר יותר.

האם איכשהו ה- TRIPLE הזה יפתור את בעיית כמות הזיכרון המקסימלית עם מערכות הפעלה 32BIT ???

לא, כי זאת בעיית מערכת הפעלה ולא בעיית חומרה. גם היום החומרה תומכת ב-16GB וב-X58 עד 24GB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שלקראת ההשקה הקרובה כל האתרים כבר עובדים על ביקורות של כל הטכנולוגיה החדשה הזו ובודקים את כל הדברים האלו, זה עניין של זמן עד שהאינטרנט יהיה מפוצץ במידע על זה.

מה שכן זה די יהיה בזבוז לקנות כזה דבר למרבית האנשים, כבר עדיף לחכות ל P55 ולמעבדים יותר שפויים אולי.

http://legitreviews.com/article/775/1/

38 גיגה לשניה תעבורה מקסימלית, יאמי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...