Samsung 640GB איטי מהרגיל ? - עמוד 21 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Samsung 640GB איטי מהרגיל ?

EnerGy

Recommended Posts

אני לא מבין עד כמה "לוקח"

במיזרח יש מפעל אחד או שניים שמייצרים לכל המותגים (מצושיטה) אז כל הכוננים אותו דבר למעט עיצוב ומדבקת מותג (סיגייט WD)

עד כמה יהיה הבדל בין כונן שהקושחה לא אמינה (סמסונג) לבין כונן אחר (נכון לעכשיו WD)

שקט תלוי גם בפתרונות הקירור וכמה משקיעים פר מאורר (מ 50 עד 110 שקל למה שאני רואה עכשיו )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 321
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

לא.רק ביקרתי באתר שלהם.לא כתוב זמינות.

בפוקס ראיתי יש "דגם חדש" עולה 389 שקל.אולי זה בא עם הקושחה החדשה. ???

אגב איפה אפשר למצוא השוואות בין דגמי ה 640 השונים?? טומס כבר מזמן לא פונקציה כי הם שינו את הצ'ארטים שלהם לגמרי ואי אפשר

להשוות דגמים ספציפיים רק חברות שלמות.

יצא לך לבדוק את העניין מול פוקס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יצא לי לבדוק.

כרגע המחירים רק עולים ואני בכלל שוקל מחדש אם לקנות 640 או דגם יותר גדול.שהוא היה בגבולות ה 360 340 היה אפשר לומר שהוא משתלם

אבל עכשיו הוא נושק ל 400 זה כבר משהו אחר.כי אני שוקל 2 יחידות למערך רייד אז זה כמובן מייקר את הכל לפי 2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שעלית על משהו.

כמובן שבדקתי שכל הכוננים שלי על UDMA mode 6, אבל עכשיו כשאני בודק את טאב ה- Info בתוכנה, אני רואה שהם מסוגלים לעבוד גם ב- UDMA mode 7! אני בכלל לא ידעתי שיש כזה mode.

לוח האם שלי הוא AN8 Ultra, אמור לתמוך ב- mode 7. יש לכם רעיון איך אני מפעיל אותו? אני לאאתנגד לתוספת של כ- 30% לביצועי הדיסק ;D.

איך אני בודק על איזה מוד שלי עובד ואם אני יכול על מוד יותר גבוה ואיך לשנות?

ומה לגבי AAM? איפה אני בודק אם הוא מופעל אצלי או שזה רק ב640?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז מחר אני יזמין בע"ה 640AAKS(ירדתי מעניין הRAID עם ה500GB כי ראיתי שה640 מהיר אז חבל על הטירחה והכסף)

האם הוא יהיה דגם SE16 או שצריך לבקש במיוחד?

Western Digital Caviar SE16 WD6400AAKS 640GB 7200 RPM 16MB Cache SATA 3.0Gb/s Hard Drive

ולא הבנתי את החלק האחרון במשפט שלך, - 'אבל אם נפלת עם הWD, די קל לתקן את זה.'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולא הבנתי את החלק האחרון במשפט שלך, - 'אבל אם נפלת עם הWD, די קל לתקן את זה.'

חלק מהWD מגיעים מהמפעל עם הגדרות לעבוד שקט יותר מה שמוריד את הביצועים. ניתן לשנות זאת תוכנתית (לכן קל לתקן את זה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...