הכרטיס מסך לא פועל כמו שהוא צריך, עזרה (88GT) - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכרטיס מסך לא פועל כמו שהוא צריך, עזרה (88GT)

1qaz2wsx

Recommended Posts

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא אמרתי שאני לא מאמין לך רק שההסבר שלך נראה מאוד חשוד.

וליבה שנשרפת עם הזמן... נו באמת - יכול להיוטת שהוא לא תקין אבל אם זה המצב אז אין לך באמת מושג למה. מה זה ליבה שנשרפת עם הזמן ? איזה מחקר מדעי עשית שאתה יודע שזאת הסיבה ? יכול להיות שאתה סתם משמיץ כאן חנות (שמשום מה רק אני לא רואה את השם שלה) אבל בעיקר עושה חיים קשים לעצמך.

עזוב את כל ההמלצות של להוציא כסף, דבר ראשון לך למחשב חדיש אחר ותבדוק שם את הכרטיס, - זה אלמנטרי ובסיסי ופשוט זועק לביצוע, הרי זה בדיוק מה שהחנות שממנה קנית תעשה, אז למה אתה הולך עם הראש בקיר ?

(ושוב - תרד מהקטע של ליבה שנשרפת וזה פוגע בביצועים, תבין קודם כל איך שבבים עובדים ואחרי זה תכתוב כאן "דברי חוכמה", יכול להיות בהחלט משהו תקול - אבל זה בטח לא מה שאתה חושב. רוןב הסיכויים שהכרטיס שלך תקין לגמריי - תפעל לפי דרך חשיבה זו).

אני אחלק את התגובה שלי לפי הפסקאות שלך-

אני לא אמרתי שאני מבין גדול או משהו, ולא אמרתי הגיוני או לא, פשוט ככה חשבתי, ומהתגובות כאן אני מבין שטעיתי.(לא עשיתי שום מחקר מדעי...)

אני לא מנסה להשמיץ כאן אף חנות, ומישהו פה כנראה דמיין שרשמתי אותה, אתה לא היחיד שלא רואה את שמה.

הבעיה אצלי שאין לי "מחשב חדיש" אחר לחבר אליו את הכרטיס...

יש לי מחשב פשוט בבית- לוח 945, מעבד E2180 וג'יגה של , נראה לך שזה יספיק?

איזה רכיב במחשב שלי כבר יכול להגביל אותי???

כמו שאמרתי מקודם, אני לא מנסה לכתוב כאן דברי חוכמה או משהו, אני פשוט מחפש עזרה וזאת ההנחה שהנחתי, שלא הייתה נכונה ועכשיו אני אנסה דרכים אחרות לפתור את הבעיה...

חפשו אותי בגינה, בחור עם קומפרסור וכרטיס מסך ביד ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהצלחה.

ואף אחד לא אומר שרכיב מגביל אותך - אלא שבשביל לבדוק אם כרטיס מסך תקין או לא (ביחוד שתיאור התקלה מוזר מאוד) הולכים למחשב אחר ובודקים. אין לך חברים עם מחשב ? - משתתף בצערך, אולי תלמד מהם ותעזוב גם כן את עולם המחשבים. ואם אתה בכל זאת גר במאהל בדואי בנגב ואין אף אחד בסביבה שאתה מכיר שיש לו מחשב (למרות שמאהל בדואי עם גינה נשמע לי קצת מוזר). פרסם כאן בקשה לעזרה, אולי מישהו יהיה נחמד אליך ויסכים לתת לך לבדוק את כרטיסך על המחשב שלו.

לא באת לעשות צרות ? אין בעייה - תשנה את הכותרת ואת המוטיב העברייני של התרד הזה וכבר עשית צעד גדול יותר בשביל לפתור את הבעייה ברצינות.

מה שלא יהיה, בהצלחה (בתקווה שלא עברת לDARK SIDE :) ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי גם לי יש כמעט אותה בעיה!!!(מאז הפרמוט 10 מעלות יותר במנוחה ועוד -20FPS במשחקים...-נקי מאבק!!!)

זה שאני יחבר את הכרטיס למחשב אחר, מה זה יעזור לי? הרי זה ברור שזאת בעיה בכרטיס (לא?)

ואולי אני יעלה תמונה של GPU-Z עוד מעט..

עריכה:

הינה צילום מסך מ-GPU-Z.

37992032zt4.th.png

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהצלחה.

ואף אחד לא אומר שרכיב מגביל אותך - אלא שבשביל לבדוק אם כרטיס מסך תקין או לא (ביחוד שתיאור התקלה מוזר מאוד) הולכים למחשב אחר ובודקים. אין לך חברים עם מחשב ? - משתתף בצערך, אולי תלמד מהם ותעזוב גם כן את עולם המחשבים. ואם אתה בכל זאת גר במאהל בדואי בנגב ואין אף אחד בסביבה שאתה מכיר שיש לו מחשב (למרות שמאהל בדואי עם גינה נשמע לי קצת מוזר). פרסם כאן בקשה לעזרה, אולי מישהו יהיה נחמד אליך ויסכים לתת לך לבדוק את כרטיסך על המחשב שלו.

לא באת לעשות צרות ? אין בעייה - תשנה את הכותרת ואת המוטיב העברייני של התרד הזה וכבר עשית צעד גדול יותר בשביל לפתור את הבעייה ברצינות.

מה שלא יהיה, בהצלחה (בתקווה שלא עברת לDARK SIDE :) ).

שוקראן יא חביבי.

בוא אלינו נביא לך קפה בקלוואה ומה לא :)

צודק, אני כבר משנה את הכותרת...

דבר אחד אני יגיד- לא הייתה על הכרטיס טיפה של אבק.

וכן, הוצאתי את הפלסטיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף לשמוע את הקולות מהמשחק מאשר את ה "ווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווום" שהכרטיס מסך עושה על 100% מאוורר...

הנה תמונה מ GPUZ לאחר הניקוי עם הקומפרסור שהמחשב פועל 5 דקות בלי דלת של המארז:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Black Rain, כמו שאני רואה יש לנו אותה בעיה נכון?

תגיד ניסית כבר למחוק ולהתקין מחדש דרייברים?

לפני שפרמטת את המחשב הבעיה הייתה לך?

ורגע לא הבנתי,

שהמאוורר אצלך על 100% יש שיפור במשחקים או לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול להסביר לי למה יש שם שתי טמפ' ל GPU ? מה כל אחת מהן מציינת ?

הטמפ' נראות לי סבירות.. תקנו אותי אם אני טועה, כי אני לא בקיא בטמפ' נורמליות של 8800..

פותח הדיון - כמה הטמפ' של הכרטיס במאמץ ? נסה להריץ FURMARK ב STABILITY TEST ,תעקוב אחרי הטמפ' ודווח..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לזה שמעלי..

אני ממש לא בטוח אבל אחד זה לליבה והשני זה טמפ' מקיפה.

והטמפ' הם גבוהות.

עריכה:

מישהו אמר להעלות צילום מסך מ-GPUZ ואולי יוכל להעזור לי ול-Black Rain.

מה נסגר? עוזר הציום מסך או לא?

יש סיכוי שזאת בעיית תוכנה או שבטוח הבעיה בכרטיס?

יש עוד משהו לעשות כדי לבדוק מה הבעיה ולנסות לתקן אותה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרצתי FURMARK ל 5 דקות-

מינימום FPS היה 42, ממש בהתחלה.

ממוצע 57

מקסימום 80

טמפ'- לפני הבדיקה היה 62

במהלך הבדיקה 82-85

אחרי הבדיקה 65 וממשיך לרדת, בגלל הפרופילים המפגרים שאנווידיה שמה לקירורים של הכרטיסים שלה, אני אכין לעצמי אח"כ כמה פרופילים ב RIVATUNER

זה בסדר?

עכשיו התקנתי 3DMARK06, אז אני נכנס...[br]פורסם בתאריך: 16.08.2008 בשעה 19:29:34

תודה רבה לכל החבר'ה שעזרו לי פה.

התוצאה חזרה להיות נורמאלית, קיבלתי 10.5K ב 3DMARK06 , העלייה הגיונית בהתחשב בכך שהחלפתי מאז מעבד מ E6550 ל E7200...

אולי באמת המחשב היה מוצף בוירוסים ורוגלות (מוזר, אני עושה תחזוק כללי מקיף למחשב פעם בחודש)

בינתיים הטמפ' לא יורדת מ 60, אני אכין כמה פרופילים למאוורר ואסדר כבלים במארז, זה אמור לעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע,

אז מה הייתה הבעיה?

אמרת שפרמטת את המחשב, איך זה יכול להיות ווירוסים?

לא הבנתי, לפני זה אמרת שיש לך בעיה ועכשיו אתה אומר שאין לך את הבעיה הזאת כבר ולא ראיתי שכבתבת שעשית משהו שתיקן את הבעיה.. זה כאילו היא נעלמה סתם ככה..

אשמח להסבר של מה שעשית כדי שהכרטיס יחזור להיות כמו שהוא היה כי אין לי מושג מה לעשות. עשיתי סריקה מלאה של ווירוסים בקספרסקי, עשיתי ספייבוט, דיפנדר ועוד כלי שאני לא זוכר איך קוראים לו וזה לא עוזר...

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...