האם לוח 975 יכול ליצור "צוואר בקבוק"? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם לוח 975 יכול ליצור "צוואר בקבוק"?

amirx19

Recommended Posts

לא שאלתי אם הלוח תומך. שאלתי את זה"אני אשאל אחרת.אם אני לוקח את החלקים שציינתי עם הלוח הנוכחי (975) או שלעומת זה אם אני לוקח את החלקים שציינתי עם לוח הכי חזק שיש היום (X48) מה יהיה ההבדל 2FPS --10FPS 20FPS?אם זה מתקרב לאין הבדל עד זניח הרי שמיותר להחליף .בשני המצבים אני מדבר ללא OC.

"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שאלתי אם הלוח תומך. שאלתי את זה"אני אשאל אחרת.אם אני לוקח את החלקים שציינתי עם הלוח הנוכחי (975) או שלעומת זה אם אני לוקח את החלקים שציינתי עם לוח הכי חזק שיש היום (X48) מה יהיה ההבדל 2FPS --10FPS 20FPS?אם זה מתקרב לאין הבדל עד זניח הרי שמיותר להחליף לוח אם.בשני המצבים אני מדבר ללא OC.

"

20 FPS הבדל לא יהיה אפילו עים ה I7 החדשים ש שיצאו עוד מעט...אבל אולי יהיה איזה 5-7 FPS יותר ביגלל תמיכת ה PCI-E 2.0 וביגלל תמיכת הבאס שהיא 1333 ולא 1066...(אולי יהיה 3-4 FPS הבדל...אי אפשר לדעת בידיוק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני הלוחות עובדים 1333. מישהוא יכול לבסס בהוכחה שהצ'יפסט יהווה צוואר בקבוק ?שבמשחק תובעני המידע שיזרום בלוח יהיה יותר מהיכולת של הלוח להעביר?יש איפה שהוא אינפורמציה כמה מידע זורם במשחק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני הלוחות עובדים 1333. מישהוא יכול לבסס בהוכחה שהצ'יפסט יהווה צוואר בקבוק ?שבמשחק תובעני המידע שיזרום בלוח יהיה יותר מהיכולת של הלוח להעביר?יש איפה שהוא אינפורמציה כמה מידע זורם במשחק?

בSpecs של הלוח אם שלך כתוב MAX FSB 1066

בשפה פשוטה אני יסביר את זה ככה, אתה לוקח Q9650 שהוא בעל מכפלה של 9 על 333MHZ שזה 1333MHZ שזה 3GHZ

שם על הלוח אם שלך, והלוח אם שלך מנמיך את המהירות שלו למהירות של 1066MHZ כי הוא לא מתוכנן לעבוד על 1333MHZ

בסופו של דבר שזה יוצא 9 כפול 266MHZ שזה 2.4GHZ

1. יש לך בררה כזאת, או שאתה נשאר עם הלוח אם הזה וקונה את הדברים שאתה רוצה אבל המעבד יעבוד בתדר של 2.4GHZ ולא 3GHZ

2. או שאתה קונה לוח אם חדש בעל צ'יפסט שתומך רשמית ב1333MHZ ויושב עם מעבד על 3GHZ

אבל יש לך בררה נוספת וזאת הבררה הראשונה + לFSB שאתה יכול לנסות להעלות ל333MHZ ואז המעבד יעבוד באותה מהירות של 3GHZ

ובתכלס כדי שלא יהיה לך צוואר בקבוק אתה צריך לעשות Overclock

אבל יהיה לך צוואר בקבוק קטן לכרטיס מסך כי אין לך PCIE 2.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצילום המצורף מוכיח את טענתי(אני חושב).

משהו בתצלום לא הגיוני אלא אם כן עשית לו OC

תראה באתר הרשמי את כול הפרטים של הלוח אם גם שם כתוב 1066

http://www.asus.com/products.aspx?l1=3&l2=11&l3=248&model=1198&modelmenu=1

אם תוכל תביא תצלום CPUZ כדי לראות אם זה באמת עובד על 1333MHZ

מקסימום תשאיר את הלוח אם ותקנה את המעבד והכרטיס מסך

במקרה שהמעבד לא יעבוד על 1333MHZ תוכל לעשות לו ויהיה לך תמיד אפשרות לשדרג גם את הלוח אם

אגב זה נראה כאילו הזכרונות עברו OC קטן

מה הסוג והחברה של הזכרונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה המעבד הרביעי על הלוח הזה.היה עד שיצאו ה6300 שהיו הCORE הראשונים אחרי זה 6550 ועכשיו ה8200.למי שתוהה אני עובד במעבדה כך שאני יכול לשדרג בקלות ולפעמים בתוספת זעומה של כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נראה שאפילו שהצ'פסט שלך לא תומך רשמית ב1333MHZ הוא יכול לתמוך

בו בכול מקרה ככה שלשדרג את המעבד לא תהיה לך בעיה עם הלוח אם - רק תדאג שיש לך ביוס תומך 45NM למעבדי QUAD

[הזכרונות יהיו בסדר גמור]

הדבר היחידי שיגביל אותך זה רק הPCIE1.1 אבל לא בהרבה ואני לא יכול להגיד בכמה FPS בגלל

שעדין אף אחד לא הצליח להוכיח שהPCIE1.1 נוצל עד הסוף [אפילו הAGP X8 לוקח את הHD3870 באותה תוצאה לעומת PCIE]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...