G5 או Deathadder? + המלצה לפד - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

G5 או Deathadder? + המלצה לפד

NuXeR

Recommended Posts

DeathAdder יעלה לי 300 ש"ח כולל משלוח.

כמה עולה ה-MX518 ? ומה ההבדלים העיקריים ?

לגבי הפד - הסתכלתי, הqck ענק מידי בשבילי.

30x25 זה הכי גדול שאני ארצה.

בכל אופן אני ממש מבולבל...נכנסתי לאתר הזה: http://www.pcgames.co.il/products/category.aspx?catid=29

וראיתי מבחר עצום של פדים במחירים שונים... ופשוט אין לי מושג מה אני רוצה!

מה עושים? איך אתם בוחרים את הפד שלכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הmx518 עולה 160 באייבורי..אין מה לדאוג הם מחזיקים מלאי גדול ואם יתקלקל הם יחליפו

אישית אני הזמנתי אתמול את הqck mini שהוא 21X25 אבל אבל אם אתה רוצה יותר גדול יש את זה http://pcgames.co.il/products/product.aspx?productid=1028 זאת הגרסא הרגילה והיא טובה וממומלצת וגם זולה..מהעודף שישאר אחרי הmx חח..מקווה שעזרתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בדיוק מפחיד אותך בזה שהוא מתקפל? זה לא כמו נייר שישאר לך סימן נגיד.

וזה לא שהוא זז מהמקום כשאתה משחק, יש לו בסיס גומי, הוא לא זז מהשולחן.

ה HEAVY זה 6MM עובי, הרגיל (וגם המיני וה +) הם 2MM עובי.

לדעתי אפילו יותר נוח ככל שהפד יותר דק, ככה יש פחות הבדל בינו לבין השולחן.

הרגיל מספיק גדול בשבילי ובשביל רוב האנשים (27*32 ס"מ אם אני זוכר נכון)

ומבחינת הפד תכלס הוא בדיוק באותה רמה כמו שאר הגרסאות. הוא דיי זול, 60-70 שקל וזה מה שהופך אותו למאוד משתלם.

אני משתמש בו שנתיים בערך, בזמן האחרון התחיל קצת להתקלף בפינות אבל בינתיים זה לא מפריע לי.

ל DA ול MX518 יש את אותו החיישן, ככה שמבחינה טכנית הם זהים. הצורה שלהם שונה לגמרי.

אומרים שה DA יותר נוח ובגלל זה הוא יותר טוב, אבל אני לקחתי את ה MX518 ואני מאוד מרוצה ממנו. הוא מאוד נוח לי. (עכבר גדול - יש לי ידיים גדולות)

וגם עוד יתרון זה שיש לו יותר כפתורים.

יש לו את ההחלפת DPI תוך כדי משחק או סתם לפעמים בפוטושופ זה יכול להיות שימושי, תכלס זה נחמד, ויש לו עוד כפתור שאפשר לתכנת אותו.

אגב הזמנתי כבר לפני חודש את ה DA מוואלה (החנות היא אקסטרים PC), ואמרו שאזל מהמלאי ולא ידוע מתי יחודש - אל תזמין לפני שתבדוק שיש להם אותו.

אחרי זה הלכתי ליד הבית וקניתי MX518 ב 150 שקל - חצי מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי.

גם לי יש יד גדולה האמת - הMX Revolution קטן עלי, וה-MX1000 בסדר למרות שהייתי מעדיף עוד קצת לרוחב.

כלומר ההמלצה שלכם היא ה-MX518.

זה קצת מוזר לי אני חייב להודות...הבנתי שהG5 הוא יותר חדש, יש לו חיישן יותר מדוייק ויותר רגיש... ובכל זאת אתם ממליצים על משהו ישן.

לגבי הפד, אכן הוא זול והמידות שלו מתאימות... אבל הוא לא "גמיש" מידי ומתקפל ?

חשבתי על משהו "קשיח" יותר עם בסיס אלומיניום.

עריכה:

עכשיו הבנתי מה ההבדל המשמעותי בין ה-MX518 לבין הG5.

ה-MX518 הוא עכבר אופטי, בעוד שה-G5 מבוסס לייזר.

למיטב ידיעתי ההבדל הוא משמעותי, לא כך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-MX518 הוא עכבר אופטי, בעוד שה-G5 מבוסס לייזר.

למיטב ידיעתי ההבדל הוא משמעותי, לא כך ?

כן ז ההבדל העיקרי אבל החיישן האופטי של הmx518 יותר יציב..ובכל מקרה אולי הלייזר קריטי ברמות יותר גבוהות אבל ב2000 עדיף כבר 1800 אופטי של הmx

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלא תטעה. ה-DEATHADDER הרבה יותר טוב מה-MX518 ( על ה-G5 אין סיבה לדבר בכלל, אין טעם לחשוב אפילו על לקנות אותו כל עוד ה-MX518 זמין בשוק ), אבל השאלה היא אם אתה מוכן להשקיע 150 שקל יותר בשביל עכבר שיתן לך ביצועים יותר טובים במשחק, לדעתי מי שלא ששואף לרמות הכי גבוהות אין טעם שהוא ילך על ה-DA ולא על ה-MX518, כי בשביל הגיימר הממוצע שמשחק פה ושם במשחקי סינגל פלייר ופעם ב-.. במולטיפלייר אני חושב שלא יהיה אכפת לו במיוחד שעם ה-DA הוא יכול היה לכוון הרבה יותר טוב מאשר עם ה-MX518.

בקיצור אם באמת באמת אכפת לך מהיכולת שלך במשחקי והפוטנציאל שאתה יכול להגיע אליו אז ה-DA הוא ללא ספק הבחירה בשבילך.

אם לא אז לך על ה-MX518.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא... אני לא מטורף.

פשוט חשוב לי להבין את כל הנושא הזה, ומעולם לא התנסיתי עם אף אחד מהעכברים פה..

חיישן לא אמור להיות יותר טוב מאופטי? מדוע כל העכברים עברו להשתמש בו?

וחשבתי על ה-G5 בגלל שהוא , וה-MX518 הוא אופטי.

לגבי הכסף.. 150 ש"ח לא ישברו אותי, השאלה היא אם יש טעם ומה השיפור שזה ייתן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לCasual Gamer הMX518 יהיה מצוין, תסמוך עלי בקטע הזה, אני לא סתם יחרבש לך בשכל. לא חסר מקצועיים שמחשקים עם הWMO, זה עכבר של 50 שקל! אז מה ?

לא יודע לענות לך תשובה שהיא בטוח נכונה, אולי פשוט שאומרים זה נשמע יותר טוב, אולי פשוט על הטכנולוגיה הזו והסיקו שהיא טובה יותר מהאופטית.

זה לא המצב כרגע.

חבר שלי שחקן נהדר של COD4, ומשחק על MX518 וQCK בן 100, והוא מרוצה עד הגג מהעכבר. כמו-כן הסיכוי שתיפול על עכבר תקול של DA הוא גדול הרבה יותר מהסיכוי שתיפול על MX518 תקול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...