Q6600 או E8500 ? מה כדאי? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Q6600 או E8500 ? מה כדאי?

LastForOne

Recommended Posts

אבל הודעה אחת מעל שאלת "למה אתם לא מתייחסים למהירות שעון..." לדעתך יש הבדל בביצועים אם קובעת מהירות מסויימת או אני ? לא ניראה לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אתה מאוד מעצבן...

מהירות שעון זה דבר חשוב, יש כאלה שקונים מעבד ב 2000 שקל ועדיין עושים OC, גם להם יש בעיה כלכלית ? להרוויח ביצועים עלידי פוטנציאל שממיילה קיים זה מצווה...

נכון שאתה מסכים איתי ? ואם אתה לא מסכים איתי בכל זאת תגיד שכן, כדי שאני אהיה רגוע ויעבור לתרד אחר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לוקח ציטוט של המנהל tmpusr

לגבי המעבד - זה לא שאלה האם יש לך כסף או לא אלא עניין של תמורה למחיר:

לגיימינג ה-E8500 עדיף וזול בהרבה (~900 ש"ח בלבד) ובעל פוטנציאל OC עדיף בשל ה-TDP הנמוך (65W בלבד) והמכפלה הגבוהה (X9.5).

בקידוד ה-E8500 נותן ביצועים נמוכים בכ-10-20% מה-Q6600 שעולה אותו מחיר או מקסימום ~25% ביחס ל-Q9450 שעולה 50% יותר.

זה מאוד תלוי באפליקציה הספציפית ואלא אם מדובר בקידוד מקצועי לפרנסה וגיימינג כתחביב קשה לי להצדיק קניה של Q9450.

* ה-Q6600 עולה כמו ה-E8500 ובעל פוטנציאל OC נמוך יותר בשל ה-TDP העצום שלו והחום הרב שהוא מפיק.

לקידוד הוא פחות מומלץ מה-Q9XXX כיוון שהוא לא תומך ב-SSE4 אך עדיין נותן תוצאות עדיפות על ה-E8500 בתלות באפליקציה.

ל-OC הוא המומלץ ביותר ממרובעי הליבה בשל המכפלה הגבוהה (X9) אך דורש חזק מאוד.

* Q9XXX הם הטובים ביותר לקידוד (SSE4) אך הפחות מומלצים ל-OC בשל המכפלה הנמוכה (X8/X7.5 בלבד).

מצד שני ה-TDP הנמוך נותן להם עדיפות מבחינת חום/OC אם לוח האם מגיע ל-FSB גבוה מספיק - 8X450=3.6G למשל.

לשיקולך.

ואני מקווה שאתה לא כועס שציטטתי אותך tmpusr ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לוקח ציטוט של המנהל tmpusr

לגבי המעבד - זה לא שאלה האם יש לך כסף או לא אלא עניין של תמורה למחיר:

לגיימינג ה-E8500 עדיף וזול בהרבה (~900 ש"ח בלבד) ובעל פוטנציאל OC עדיף בשל ה-TDP הנמוך (65W בלבד) והמכפלה הגבוהה (X9.5).

בקידוד ה-E8500 נותן ביצועים נמוכים בכ-10-20% מה-Q6600 שעולה אותו מחיר או מקסימום ~25% ביחס ל-Q9450 שעולה 50% יותר.

זה מאוד תלוי באפליקציה הספציפית ואלא אם מדובר בקידוד מקצועי לפרנסה וגיימינג כתחביב קשה לי להצדיק קניה של Q9450.

* ה-Q6600 עולה כמו ה-E8500 ובעל פוטנציאל OC נמוך יותר בשל ה-TDP העצום שלו והחום הרב שהוא מפיק.

לקידוד הוא פחות מומלץ מה-Q9XXX כיוון שהוא לא תומך ב-SSE4 אך עדיין נותן תוצאות עדיפות על ה-E8500 בתלות באפליקציה.

ל-OC הוא המומלץ ביותר ממרובעי הליבה בשל המכפלה הגבוהה (X9) אך דורש חזק מאוד.

* Q9XXX הם הטובים ביותר לקידוד (SSE4) אך הפחות מומלצים ל-OC בשל המכפלה הנמוכה (X8/X7.5 בלבד).

מצד שני ה-TDP הנמוך נותן להם עדיפות מבחינת חום/OC אם לוח האם מגיע ל-FSB גבוה מספיק - 8X450=3.6G למשל.

לשיקולך.

ואני מקווה שאתה לא כועס שציטטתי אותך tmpusr ::)

אני ממש לא עומד לעבוד עם תוכנות מקצועיות של עריכת וידאו.. וגם לא משחקים..

הQ6600 נראה לי אחלה מעבד האמת..

ולאותו חפרן שאומר שOC זה לילדים קטנים: אל תהיה טיפש, אתה יכול להוסיף למחשב שלך כמות ביצועים שאם היית מקבל מהמפעל, היית צריך לשלם עליה 200 שקל יותר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Quad הוא לא יותר ממותג "פיצוצי" שמטרתו לגרום לצרכנים שלא מבינים דבר בחומרה לרכוש מעבדים יקרים שלא ינוצלו כראוי גם עוד שלוש שנים. נכון להיום E8500 עובד הרבה יותר טוב במשחקים בהשוואה כמעט לכל מעבד מרובע ליבות שיש בשוק. רק בשביל המחשה E8500 במחיר 900 שקלים במשחקים עובד כמו מעבד מרובע ליבות 9550 ב-1600. בעתיד יהיה ניצול של מרובעי ליבות, ללא ספק, אבל אז תוכל לרכוש מעבד מרובע ליבות טבעי + איכותי ב-900 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הייתי יכול הייתי נותן לך כאפת שטות...!! ****!!!! (לא רוצה לקלל....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...