קיט בידוד רעש למארז - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיט בידוד רעש למארז

vmaddog

Recommended Posts

יכול להיות שזה עוזר, מצד שני, זה סתם גומי לדעתי שאמורים

לדחוף במקומות בשביל להפחית רטט (שנגרם ממאוררים וכוננים קשיחים בעיקר)

נראה לי עדיף לקנות יריעת גומי באיזה 10 שקל באיזה חנות כלי-עבודה ולהשתמש בזה

אהה,

מחיר בחנות: ¤20.00

עלות משלוח: ¤35

אהבתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה סוג של בד אקוסטי, הוא כנראה כן יעזור להפחית רעש אבל לא ב100% כי אתה לא יכול לשים אותו בככל המארז (מאווררים וכו') וקח בחשבון שזה גם עלול להעלות טמפרטורות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין שאנשים בכלל מבזבזים על זה כסף (מילא זה היה יותר הגיוני כמו חומר שאתה יכול לאטום איתו כל מיני חורים במארז) אבל זה סתם גומי איפה בדיוק אתה יכול לדחוף גומי? (לא כתוב שם שזה בד אקוסטי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תצפה לקנות את הקיט הזה ואז המחשב שלך פיתאום ישתוק כאילו יש רק מאורר במעבד ומאורר בספק כי זה לא יקרה

הרעש ירד אבל במידה מועטה

אם יש לך 100 אחוז רעש זה ירד ל60 אחוז רעש

אם אתה רוצה להשתיק את המחשב תקנה פאן באס

יותר יפה יותר עוזר

כמובן אם יש באפשרותך חח

אם לא תמיד אפשר לחסוך ;D

אבירם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להלן לדקלמן קצת מידע על המוצר-

המוצר זה יריעות- חתיכות של ספוג אקוסטי "שסופג" קולות ורעשים בדומה לאולפן .

את היריעות ספוג הללו מצמידים לרצפת המארז, לגג, לדלת, ובעצם לכל מקום שיש לו שטח גדול ריק ושאפשר לחתוך חתיכה ולהניח/ להדביק אותה.

היריעות הללו אמורות לספוג את הקול או את חלקו ובכך למנוע חלק מהרעש של המחשב. יש אנשים שאוהבים את זה ושמים במחשב ושמעתי וקראתי שזה מוצר שעובד טוב. לא יודע כמה אחוזי יעילות אבל שיבחרו ת'מוצר בעבר...

אם לא בא לך ללכת על האופציה הזו קרטון ביצים יכול הלוות אלטרנטיבה טובה לא פחות בגלל הגבעות ושקעים שיש בטבנית שיוצרים צורה אקוסטית שמשקיטה את הרעש מעט. *אזהרה- קרטון ביצים יכול להיות דליק, אין אני או אף אחד אחר אם חס וחלילה זה נדלחק והלך המחשב...*

מלבד זה אתה תמיד יכול לקנות ספוג אקוסטי או סתם ספוג ולעשות נסיונות במחשב שלך, גודל של מטר וחצי על מטר וחצי יספיק ועוד איך למלא את המחשב שלך ואולי קצת מהכיסא מחשב! ;D

את הספוג משיגים מכל חנות בדים אזורית/ שכונתית..

הרבה בהצלחה! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שמעוניין יש לי קצת ספוג בצורת תבנית ביצים... משהו כמו מטר. מי שמעוניין שידבר איתי בפרטי ואני אשלח לו תמונה של זה.

זה לא מספיק למארז שלם, אבל אם יש לכם עוד קצת ספוג דומה אז זה ישלים לכם את מה שחסר. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במוצרים הזולים אל תצפו לניסים ונפלאות..

יש מוצר בשם דיינמאט , הוא מיועד לעבודות איטום ברכב נדמה לי.. אומנם הוא יקר להחריד, ואפילו קשה למצוא אותו בארץ, אבל הוא בהחלט תורם לא מעט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...