בעיה עם התקנת דרייברים ל-Dell 1525 -אשמח לעזרה - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם התקנת דרייברים ל-Dell 1525 -אשמח לעזרה

xtract1

Recommended Posts

לפי ה SERVICE TAG שרשום בצד התחתון של המחשב אפשר לדעת באתר של בדיוק איזה חומרה מותקנת אצלך במחשב הספציפי שלך.

היות ומחשבי ניתן להזמין בשינויי קונפיגורציה פנימית (בעולם המודרני אני מתכוון, לא בארץ) , טוב לדעת מה הותקן במחשב הספציפי שלך.

לפי זה התקן הדרייברים. הבדל בין לבין עזרים או תוכנות עזר שלא צריך או תוכל להתקין אחר כך.

הדרייבר של הצ'יפסט להתקין ראשון, התקן תצוגה שני, כל השאר אחר כך הסדר לא קריטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

קודם כול תתחדש על מחשב!

כבעליו של מחשב דומה בן שבוע גם אני נתקלתי בסוגייה הנ"ל ואני אעזור לך!

הבנתי מאחד החברים שלי שגם הוא בעלים של דגם כזה שיש חשיבות לסדר ההקנה לכן הם מסודרים לפיו:

1.R166187-Chipset

2.R180046-Marvel Ethernet

3.R180044-Audio

4.R180043-Video

לאחר מכן אין סדר לחשיבות, להלן עוד דרייברים שיש להתקין:

R181862-System utility

Dell_multi-device_A17_R174291(כרטיס הרשת האלחוטי שלא הצלחתה להתקין, בחרתה פשוט בזה של אינטל, תוריד ותתקין את זה)

R174191-Quickset

R165116-Camera Drivers

R188694-pctuneup

TS-L632H_D500-DVD Driver

ישנם עוד דברים אבל הם לא בגדר חובה!

(נ.ב אם יצא לך למצוא דרייברים למדיה סנטר תודיע לי)

תהנה

נכנסתי לאתר של ולפי הסדר שם אמור להיות דרייבר תחת R181862 system Utility שאמור להיות לפני ה chipset האם באמת חשוב להתקינו לפני?

קניתי DELL500 אני מתקין עליו עכשיו ומייד אחרכך SP2 ואחר כך מעדכן את הדרייברים לפי הסדר (זה מה שהבנתי אחרי שעות באינטרנט)

לפי הנסיון, בלי SP2 לא יעזרו הדרייברים, אני לא יכולתי לגלוש באינטרנט, ולכן לא יכולתי לעדכן און ליין את הXP שלי ( הוא חוקי) אז הורדתי SP2 לחוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...