בעיה עם התקנת דרייברים ל-Dell 1525 -אשמח לעזרה - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם התקנת דרייברים ל-Dell 1525 -אשמח לעזרה

xtract1

Recommended Posts

כמו שחלקכם יודעים קניתי מחשב חדש. Inspirion 1525 של .

קיבלתי את המחשב אתמול והוא הגיע עם דרייברים לויסטה. מאחר והתקנתי XP אני צריך להוריד אותם מהאתר של .

לא חסרים דרייברים שם (38 במספר) אבל מה שכןח חסר זה פירוט והסברים לגבי כל אחד (אם צריך אותו או לא,הרי לא הגיוני שאת כל ה-38 צריך).

מה שהורדתי עד עכשיו זה דרייבר לכ.מסך (שעובד)

דרייבר למשטח מגע של העכבר

מה שאני זקוק בדחיפות,זה בעיקר לדרייבר של הכ.רשת אלחוטי שכשהורדתי אומר לי שהוא לא זיהה אותו או משהו כזה.

אני לא חושב שיש בעיה במחשב אלא טעות שלי או חוסר התאמה של הדרייבר (יש שם משהו כמו 3 )

כמו כן אם יש עוד משהו שאני צריך,שהוא לא מוגדר כדרייבר (יש שם כאלה) אני גם אשמח לתשובה.

ודבר אחרון,אם קיימת אפשרות להורדת המהירות של המעבד ידנית כמו שהיתה לי בנייד הקודם (אני מניח שזה סוג של דרייבר) אני אשמח.

כמובן שהכי טוב יהיה אם בעלים של 1525 יגידו לי פשוט מה מותקן אצלהם ואם למישהו יש דיסק עם דרייברים מקוריים ל- זה יהיה נהדר אם ישלח לי.

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש כזה דבר כמו דיסק דרייברים מקוריים ל-XP ספציפית עבור הדגם הזה, תברר עם המעבדה שנותנת את השירות, אולי יספקו לך כזה חינם.

בלינק שנתת לי יש שני דרייברים לכרטיס אלחוטי. אחד לזה של ואחד לזה של . אם אינך יודע בוודאות איזה מהם קיים במחשב, נסה את שני הדרייברים. אחד מהם אמור לעבוד.

לגבי הורדת מהירות המעבד - נדמה לי ש-Notebook Hardware Control עובדת עם הדגמים האלה, ותוכל לעשות זאת דרך התוכנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שאני מנסה עכשיו.

העניין הוא שבכלל לא הבנתי אם אני אמור להתקין את שניהם ושניהם קשורים,או שאני אמור לבחור..קצת אל ברור למישהו שלא יותר מדי מבין בנושא.

אני די בטוח שקיים דיסק דרייברים ל-XP מאחר ויש אופציה לרכוש את המחשב עם XP מקורי.

החנות לא הסכימה,אמרה לי להוריד מהאתר של .

אבל אולי יש פה מישהו עם המחשב ועם הדיסק שיסכים לשלוח לי את תוכנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כול תתחדש על מחשב!

כבעליו של מחשב דומה בן שבוע גם אני נתקלתי בסוגייה הנ"ל ואני אעזור לך!

הבנתי מאחד החברים שלי שגם הוא בעלים של דגם כזה שיש חשיבות לסדר ההקנה לכן הם מסודרים לפיו:

1.R166187-Chipset

2.R180046-Marvel Ethernet

3.R180044-Audio

4.R180043-Video

לאחר מכן אין סדר לחשיבות, להלן עוד דרייברים שיש להתקין:

R181862-System utility

Dell_multi-device_A17_R174291(כרטיס הרשת האלחוטי שלא הצלחתה להתקין, בחרתה פשוט בזה של אינטל, תוריד ותתקין את זה)

R174191-Quickset

R165116-Camera Drivers

R188694-pctuneup

TS-L632H_D500- Driver

ישנם עוד דברים אבל הם לא בגדר חובה!

(נ.ב אם יצא לך למצוא למדיה סנטר תודיע לי)

תהנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוד גיבור, רשמתי לך ליד כול דרייבר באנגלית זכה לאן שייך כול אחד ואחד!!!!

לדוגמא: R180044-Audio

R180044-המס' הסידורי של הדרייבר באתר הדרייברים של DELL

Audio-מטרת הדרייבר

וככה זה תופס לכול הרשימה, קפיש?

R174191-Quickset

R165116-Camera Drivers

R188694-pctuneup

שלושת הדרייברים האלה הינן תוכנות עזר שמוגדרות תחת כותרת APPLICATIONS באתר בדרייברים של ככה שכמשתמע מכך אינן חובה,

Quickset-תוכנה שמרכיבה לך מסך של כמה דברים שאתה צריך כגון אשך(ף) הבטרייה וכדומה, מסדרת לך את קיצורי הדרך.

PcTuneUp- תוכנה שמנהל כול מיני הגדרות של המחשב(תאמת, לא התקנתי אותה, אין לי כוח להפוך את המחשב כדי לרשום את המספר הסידורי שלו בתוכנה.

Camera Drivers- אם הוינדואוס שלך לא התקין אותם אוטומטית, תתקין, אצלי זה הותקן אוטומטית, אני רק עדכנתי גרסא.

מה שלא רשמתי נשארים כול מיני תוכנות כמו מנהל המצלמה שזה תוכנה כבדה אם כול מיני קיצים של צילום, כלים דיאגנוסטיים(שאגב אפשר להתקין אותם מהדסיק שהגיע אם המחשב) וכו'

תעשה חיים.............

ושוב אם תמצא את הדרייברים של כפתור הMEDIA DIRECT תודיע לי, הפכתי את האינטרנט ולא מצאתי.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...