שאלה|איך העכבר והמקלדת למשחקים? - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה|איך העכבר והמקלדת למשחקים?

saar3

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש להם את אותו החיישן לפי מה שהבנתי. (בגרסא החדשה של ה DiamondBack, ה- 3G)

אני יודע שה IME 3.0 וה DA הם לא סימטריים, פשוט בארץ אין עכבר שהוא טוב למשחקים בצורה דומה לשלהם לפי מה שאני יודע.

ניסית את ה G5/MX518 והם לא היו נוחים לך?

אולי כדאי לשקול את ה G9.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא . שום עכבר לא יגיע לרמה של חוטי במשחקים.(לפחות לא בטכנולוגיה הקיימת).

טוב באסה...כנראה שנצטרך לסנג'ר מישהו להביא לי מחו"ל את הIME3 או את הDA.

איזה הייתם מעדיפים מבין שניהם?

והאם יש להם היסטוריה של תקלות ? כי כנראה שלא תהיה לי אחריות אם אביא מחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה IME 3.0 הוא עכבר דיי ישן ולא שמעתי על היסטוריה של תקלות ככה שעושה רושם שהוא אמין.

ל DA יש כל מיני בעיות מוזרות שרובן אחרי עדכון פירמוויר נעלמות. (בעיות של lift off בעיקר)

יש לו בעיה פיזית אחת, שכתוצאה מתכנון דפוק יש לו בליטה קטנטנה שנגררת על המשטח. לא יודע עד כמה זה מפריע, אבל הפתרון לזה הוא או לקנות רגליות טפלון מיוחדות שהם קצת יותר עבות, או פשוט להוריד את המקוריות, ולתקוע משהו בינן לבין העכבר ככה שיתן להן עוד קצת עובי.

קח בחשבון של IME 3.0 יש רק 400DPI, מה שאומר שהוא יתאים לך רק אם אתה משחק על רגישות נמוכה. אם אתה משחק על רגישות בינונית או גבוהה, מומלץ לקחת עכבר עם יותר DPI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

400DPI.

לIME3.0 יש 450DPI בגרסתו החדשה[הכסופה, כמו שיש לי].

מבחינת תקלות.

לא חסר אנשים שעברו 4 DA שבכולם היו תקלות, כמו כן יש גם אנשים שקיבלו DA תקין לגמרי.

אבל אחוז ההחזרות\תקלות של DA הוא גדול מאוד, כמו כן גם הקטע עם הLIFT OFF, וגם הקטע שהתחתית של העכבר נוגעת בפלסטיק וזה כזה שורט את העכבר ומציק.

אפשר לפתור את זה עם נייר דבק[אני שמתי נייר דבק על הרגליות של הIME3.0 שלי בגלל העדפה, לא שאין לא רגליות טובות או משהו, פשוט הרגשה אחרת].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור אני רואה שהרבה אנשים פה היו רוצים לקנות את הIME3.0

שמישהו יסע לחו"ל או שיבקש מחבר שחוזר מחו"ל שיביא כמה סטוקים של IME3.0

ונמכור אותו במחיר מופקע לכל דורש באתר!! יאללה נעשה מסחרה כמו שאומרים ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה IME 3.0 הוא עכבר דיי ישן ולא שמעתי על היסטוריה של תקלות ככה שעושה רושם שהוא אמין.

ל DA יש כל מיני בעיות מוזרות שרובן אחרי עדכון פירמוויר נעלמות. (בעיות של lift off בעיקר)

יש לו בעיה פיזית אחת, שכתוצאה מתכנון דפוק יש לו בליטה קטנטנה שנגררת על המשטח. לא יודע עד כמה זה מפריע, אבל הפתרון לזה הוא או לקנות רגליות טפלון מיוחדות שהם קצת יותר עבות, או פשוט להוריד את המקוריות, ולתקוע משהו בינן לבין העכבר ככה שיתן להן עוד קצת עובי.

קח בחשבון של IME 3.0 יש רק 400DPI, מה שאומר שהוא יתאים לך רק אם אתה משחק על רגישות נמוכה. אם אתה משחק על רגישות בינונית או גבוהה, מומלץ לקחת עכבר עם יותר DPI.

שטויות.. ה-DA מגיעים כיום בגרסת פירמוור לפחות 1.25 ובגרסה הזאת אין לעכבר אף אחת מהבעיות שאפיינו אותו בשלביו הראשונים.

כנ"ל לגבי הבליטה הזאת שדיברת עליה. הרגליות טפלון אולי מעט קטנות מדי ( ובכל זאת החזיקו אצלי שנה ) אבל אין שום בליטה בכל עכבר DA שיצא בשנה וחצי האחרונות, זה תוקן ממזמן.

אין שום קשר בין DPI לרגישות במשחק. עם ה-INTELLI 3.0 אפשר לשחק על רגישות גבוהה הרבה יותר טוב מאשר לדוגמה G9 עם 3200DPI כי את יכולת הכיוון מקנה השליטה בעכבר והצורה שלו ולא כמות ה-DPI שיש לו, DPI זה דבר מאוד זניח במשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר אם אתה אומר... כנראה ראיתי ביקורות ישנות.

ובקשר ל DPI, אם אתה לא משחק על רגישות נמוכה אז בשביל שתוכל לשחק כמו שצריך עם עכבר של 400DPI אתה תצטרך להעלות את הרגישות דרך המשחק עצמו, מה שיגרום לסמן לא להיות מדוייק. (דילוג על פיקסלים במסך)

אז ככה שלמי שצריך עכבר עם DPI גדול יותר מ 400 זה בכלל לא דבר זניח. אני למשל משחק על רגישות בינונית אני מאמין, ואם אני משחק על הסנס הכי נמוך במשחק אני משתמש ב 800-1000DPI.

לדעתי אין שום סיבה להוציא מחיר כפול במקרה הטוב ובמקרה הפחות טוב משולש על עכבר כמו ה DA במקום ללכת על MX518 אלא אם הוא לא נוח לך או שאתה לא רוצה אותו בגלל סיבה אחרת.

מבחינה טכנית של החיישן אני לא מאמין שתרגיש בהבדל ביניהם. (מה גם שאם אני זוכר נכון הם משתמשים באותו חיישן בגרסא החדשה של ה MX)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...