HD4870 XOC - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HD4870 XOC

djelectric

Recommended Posts

אני תומך באנימור...

עדיף לכולם ובמיוחד לכאלה שלא כלכך מבינים לערוך את ה BIOS המקורי שלהם בעזרת התוכנה הזאת:

http://www.techpowerup.com/downloads/Utilities/RBE/

שוב, הבעיות שאתם מדברים עליהם זה בגלל שמי שערך את הBIOS עשה קובץ אשר מותאם אישית לכרטיס שלו ולכן הוא לא עובר את הCHKSUM כאשר הוא מצוי על כרטיס מסך אחר!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אחרי שיטוטים בפורומים שונים בנט, גיליתי שבכל זאת הבעיה היא בחוסר מתח (טמפ' לא עברה את ה- 60 מעלות ב- 66% מהירות מאווררים), כנראה כשהוא היה לי יציב, זה היה בפיק עליון של המתח... אני לא חושב שאני אגע במתח, למרות שמשתמשים שונים גם הגיעו ליציבות עם תדרים בסביבות 940/1200 בהעלאת מתח+קירור יותר טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שיטוטים בפורומים שונים בנט, גיליתי שבכל זאת הבעיה היא בחוסר מתח (טמפ' לא עברה את ה- 60 מעלות ב- 66% מהירות מאווררים), כנראה כשהוא היה לי יציב, זה היה בפיק עליון של המתח... אני לא חושב שאני אגע במתח, למרות שמשתמשים שונים גם הגיעו ליציבות עם תדרים בסביבות 940/1200 בהעלאת מתח+קירור יותר טוב...

מתח הוא בדיוק אחד ההבדלים כרטיס ה-XOC לכרטיס הרגיל. הוא יכול להוות סיבה לאי עמידה בתדר, ללא כל קשר לטמפרטורה.

אגב, איך מעלים את המתח ל-4870 רגיל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול יש 3 דרכים -

1. דרך שינוי (אך עדיין אף אחד לא הצליח, לפי מיטב ידיעתי).

2. ע"י עיפרון, אפשר לעשות חיפוש בגוגל (hd4870 pencil mod).

3. ע"י הלחמת מולקס עם פוטנציומטר (נגד משתנה) ל- VMEM ול- VCORE.

הדרכים בכלל לא מסובכות, צריך רק חוש טכני קל, ובסוף יוצא כרטיס מפלצתי (כמובן שבשיטה השלישית, והטובה ביותר, לא יהיה ניתן להשתמש באחריות במקרה הצורך...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...