ספק ל9600GSO עד 300 ש"ח - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספק ל9600GSO עד 300 ש"ח

orel176

Recommended Posts

בירושלים, למרות היותה העיר הגדולה במדינה, אין הרבה אפשרויות למי שמעונין בציוד מחשבים איכותי.

יש סניפים של KSP ואיבורי, אבל מניסיוני, אין להם הרבה להציע בסעיף הספקים (באיבורי ניסו לדחוף לי EZCool בזונדה, ב-KSP עוד היו פעם ספקי HEC, היום יש להם כל מיני no-names משונים). יש עוד כמה חנויות שניסיתי בהן, וכולן ניסו לדחוף לי ספקים גנריים ולא ממש הבינו מה אני רוצה מהם ("זה ספק 500 ואט!").

תנסה למצוא מישהו שיזמין בשבילך ספק נורמלי עם כרטיס האשראי שלו ותתחשבן איתו במזומן. עדיף וגם יחסוך לך זמן, עצבים ודלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בירושלים, למרות היותה העיר הגדולה במדינה, אין הרבה אפשרויות למי שמעונין בציוד מחשבים איכותי.

יש סניפים של KSP ואיבורי, אבל מניסיוני, אין להם הרבה להציע בסעיף הספקים (באיבורי ניסו לדחוף לי EZCool בזונדה, ב-KSP עוד היו פעם ספקי HEC, היום יש להם כל מיני no-names משונים). יש עוד כמה חנויות שניסיתי בהן, וכולן ניסו לדחוף לי ספקים גנריים ולא ממש הבינו מה אני רוצה מהם ("זה ספק 500 ואט!").

תנסה למצוא מישהו שיזמין בשבילך ספק נורמלי עם כרטיס האשראי שלו ותתחשבן איתו במזומן. עדיף וגם יחסוך לך זמן, עצבים ודלק.

אתה כל כך צודק.... לי נשרף הספק לא מזמן חבר שלי שיחק עם המטח כמו אידיוט (thermaltake TR2 450W ) ורציתי לקנות חדש

בכל חנות הציעו זבל אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש סניפים של KSP ואיבורי, אבל מניסיוני, אין להם הרבה להציע בסעיף הספקים (באיבורי ניסו לדחוף לי EZCool בזונדה, ב-KSP [glow=red,2,300]עוד היו פעם ספקי HEC[/glow], היום יש להם כל מיני no-names משונים). יש עוד כמה חנויות שניסיתי בהן, וכולן ניסו לדחוף לי ספקים גנריים ולא ממש הבינו מה אני רוצה מהם ("זה ספק 500 ואט!").

באייבורי יש HEC 400W TRT

איך הוא ביחס לFSP?

נחשב אמין?מה החסרונות שלו ביחס לSS?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה FSP בגירסאות OEM זה זבלה(אם אתה משווה לספקים איכותיים) במעטפת השם של FSP בלי נצילות של 80 אחוז וגם לא שקטים במיוחד

ה SS לעומתו הוא בתקן 80 פלוס וגם A.PFC ושקט להפליא ואיכות הקבלים והרכיבים שלו בכלל לא ברי השוואה מול ה FSP

בלי קשר בשביל כרטיס מסך הזה לא צריך הרבה טררם גם ה FSP יחיזק 2 כאלה אפילו בלי למצמץ!!!

יש חנות PSEE או משהו כזה בירושלים שווה אולי לבדוק שם איזה ספקים יש FSP,HEC,SEASONIC,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שחשוב זה לא כמה וואט כתוב על הספק, אלא כמה כוח הוא באמת נותן.

המשפט הזה קצת מורכב מידי עבורי :nixweiss:

אפשר לקבל הסבר?

ואגב, בשתי הרשתות המוזכרות מעלה ניתן להשיג את ספקי אנרמקס.

צביקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צביקה, לאנרמקס אין ספק מתאים בתקציב הנתון (מה שאתה בוודאי יודע). בנוסף, סניף אייבורי ירושלים כנראה מכוון למכנה המשותף הנמוך ביותר ובהחלט לא לקהל מבין יותר, המבחר שם מאוד מצומצם. לפני מספר שבועות הייתי שם וכל דבר שהוא לא ezcool (כולל אנרמקס ואפילו HEC) היה צריך להזמין במיוחד ולך תדע מה יהיה ומתי, גם חוסר המקצועיות של המוכרים הדהים אותי. הם פשוט מחזיקים שם רק את הציוד המינימלי הדרוש למחשבי המדבקה שלהם, אפילו הציוד הפריפרי שהיה להם על המדפים (שקלתי כבר לרכוש מקלדת חדשה אם כבר טרחתי והגעתי) היה של כל מיני מותגים מסתוריים. אבל למרות הכל, אם אתה גר בסביבה, לא עולה כסף להכנס ולברר. בכל מקרה, אם אתה מזמין משהו מהם, תוודא שאתה מקבל בסופו של דבר בדיוק את מה שהזמנת ולא שום תחליף.

לגבי ה-HEC, פעם היה ל-KSP ספקים שלהם, אני קניתי אצלם את הספק הקודם שלי. הדגמים הפשוטים שלהם בנויים לא רע ושקטים באופן יחסי. הנצילות אאל"ט היא בערך 70 עד 75 אחוז. תרים טלפון ותשאל, אל תסתמך על אתר האינטרנט שלהם.

ויש גם את הדרך הישנה והטובה, לפתוח דפי זהב ולהתחיל לטלפן לחנויות מחשבים בירושלים (אין הרבה, כך שזה לא יקח הרבה זמן וכסף).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...