MX518 מחנות בעלת שירות גרוע בטירוף משתלם? 145 שקל - עמוד 4 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MX518 מחנות בעלת שירות גרוע בטירוף משתלם? 145 שקל

Mesatla

Recommended Posts

מספיק שהלקוח קנה את זה בגלל תמיכה בוינדוס רילטק מזוהה אוטומטי ב ו בויסטה

3COM צריך דרייבר לXP ואין דרייבר נורמלי לויסטה (ול64 בכלל לא נדבר)

תשמע אם אתה קונה חלק חדש ואתה מקבל חלק ישן שעבד כבר כמה שנים טובות שפירקו אותו ממחשב ישן פנטיום 2 וכדומה ואתה מרוצה

שיבושם לך

הלקוח שלי לא היה מרוצה

וגם (חוץ ממאורר) לא מתבלים וגם כרטיס קול לא מתבלים נו אז היית רוצה לקבל כרטיס מסך משומש שעבד כמה שנים שהכרטיס שלך היה בן שבועיים או חודש ולידעתך הם עושים זאת גם בכוננים קשיחים

תפסיק להגן עליהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מספיק שהלקוח קנה את זה בגלל תמיכה בוינדוס רילטק מזוהה אוטומטי ב XP ו בויסטה

3COM צריך דרייבר לXP ואין דרייבר נורמלי לויסטה (ול64 בכלל לא נדבר)

תשמע אם אתה קונה חלק חדש ואתה מקבל חלק ישן שעבד כבר כמה שנים טובות שפירקו אותו ממחשב ישן פנטיום 2 וכדומה ואתה מרוצה

שיבושם לך

הלקוח שלי לא היה מרוצה

וגם כרטיסי מסך (חוץ ממאורר) לא מתבלים וגם כרטיס קול לא מתבלים נו אז היית רוצה לקבל כרטיס מסך משומש שעבד כמה שנים שהכרטיס שלך היה בן שבועיים או חודש ולידעתך הם עושים זאת גם בכוננים קשיחים

תפסיק להגן עליהם

אני לא מגן עליהם, אני חושב בהגיון.

אם הלקוח לא מרוצה,למה קנית משם?

----------------------------------------------

בכול אופן,, אני בטוח ב-99% שבתנאי האחריות של אייבורי (שמשום מה לא מפורסמים באתר שלהם)הם שומרים על הזכות שלהם לתת מוצר שווה ערך, כך שהטענות שלך בעיתיות.

----------------------------------------------------------------

2. כדאי שתנסה לשלוח מייל לכתובת הבאה של מנהל השרות:

servicemanager@ivory.co.il

3. אתה מתחמק מציון הדגם של הכרטיס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מגן עליהם, אני חושב בהגיון.

אם הלקוח לא מרוצה,למה קנית משם?

----------------------------------------------

בכול אופן,, אני בטוח ב-99% שבתנאי האחריות של אייבורי (שמשום מה לא מפורסמים באתר שלהם)הם שומרים על הזכות שלהם לתת מוצר שווה ערך, כך שהטענות שלך בעיתיות.

----------------------------------------------------------------

2. כדאי שתנסה לשלוח מייל לכתובת הבאה של מנהל השרות:

servicemanager@ivory.co.il

3. אתה מתחמק מציון הדגם של הכרטיס?

תגיד לי אתה עובד שם או משהו?

בן אדם קנה כרטיס X מסיבה כלשהי ששמורה לו(אולי 3COM עיצבנו אותו פעם ולא בא לו עליהם), אם הכרטיס מתקלקל מגיע לו לקבל את אותו X אם הוא באחריות

זה כמו שתקנה הונדה והיא תתקלקל ויחליפו לך אותה ביונדאי, אז מה תגיד? זה עובד, זה אותו דבר, בלה בלה בלה...

יש לי הרגשה שאתה שתול שלהם משום מה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן גם לי ולאח שלי היו בעיות עם איבורי במימוש אחריות, שלא לדבר על מלא מלא תקלות עם המחשבים. קניתי בדיוק לפני כמה ימים מחשב מ-skypc אז עכשיו אני יכול להפתר מהגרוטאה של איבורי (P4 3ghz), הסאונד כל כמה זמן מחליט לא לפעול, 1 המאוררים לא עבד הייתי צריך להחליף, אצל אח שלי הדיסק הקשיח נהרס.

על כל פנים אני נהנה מה-G5 אני מעדיף אותו על פני ה-518, למרות שיש כמה בעיות עם ה-G5, הוא צובר לכלוך (אני מניח כמו כל עכבר אחר), אחד מהכתפורים אצלי כבר לא עובד (זה שמעלה את ה-DPI). והיה לי לאיזה יומיים שהלחצן השמאלי לא תפקד טוב/לא הגיב. חוץ מזה אבל הוא עובד מעולה, הייתי ממליץ לקנות את הגרסא החדשה בשביל עוד כפתור לתכנות (לי זה עוזר ב-wow מאוד), יש ל-G5 משקולות לשינוי קטן במשקלו לנוחות המשתמש, לא עוד שאתה יכול לשנות במהלך המשחק את ה-DPI שלך (ממש טוב למשחקי FPS כמו CoD, CS, BF וכו'..) מה שאין בעכברים אחרים, כגון ה-518. הדבר תאמת שהכי מפריע לי בעכברים של ומה גם ב-G5 שלי זה הגלגלת, שמרגישה זולה במיוחד לעכבר gaming, היה לי לפני עכבר של intellimouse שממש היה טוב למשחקים אבל הוא כבר התקלקל, ובוא הגלגלת הייתה הרבה הרבה יותר איכותית ובכלל לא רועשת (מה שאי אפשר לאמר על לוגיטק). דרך אגב אני גם משתמש בפאד של QCK ממש חובה לגיימרים לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי אתה עובד שם או משהו?

בן אדם קנה כרטיס X מסיבה כלשהי ששמורה לו(אולי 3COM עיצבנו אותו פעם ולא בא לו עליהם), אם הכרטיס מתקלקל מגיע לו לקבל את אותו X אם הוא באחריות

זה כמו שתקנה הונדה והיא תתקלקל ויחליפו לך אותה ביונדאי, אז מה תגיד? זה עובד, זה אותו דבר, בלה בלה בלה...

יש לי הרגשה שאתה שתול שלהם משום מה.

אם הייתי "שתול" הייתי מקבל הנחה, אבל שלמתי מחיר מלא [קובץ מצורף מס'1].

הכול הכפוף לתנאי האחריות זה מה שקובע.

נכון שמכול בחינה החנות הייתה צריכה לספק מוצר זהה, אבל היא יכולה לתרץ את זה בתנאי האחריות.

צירפתי את התנאים של לשם דוגמא בלבד, שים לב מה היא שומרת לעצמה- הכול בתנאי שיהיה מדובר במוצר שווה ערך.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן גם לי ולאח שלי היו בעיות עם איבורי במימוש אחריות, שלא לדבר על מלא מלא תקלות עם המחשבים. קניתי בדיוק לפני כמה ימים מחשב מ-skypc אז עכשיו אני יכול להפתר מהגרוטאה של איבורי (P4 3ghz), הסאונד כל כמה זמן מחליט לא לפעול, 1 המאוררים לא עבד הייתי צריך להחליף, אצל אח שלי הדיסק הקשיח נהרס.

על כל פנים אני נהנה מה-G5 אני מעדיף אותו על פני ה-518, למרות שיש כמה בעיות עם ה-G5, הוא צובר לכלוך (אני מניח כמו כל עכבר אחר), אחד מהכתפורים אצלי כבר לא עובד (זה שמעלה את ה-DPI). והיה לי לאיזה יומיים שהלחצן השמאלי לא תפקד טוב/לא הגיב. חוץ מזה אבל הוא עובד מעולה, הייתי ממליץ לקנות את הגרסא החדשה בשביל עוד כפתור לתכנות (לי זה עוזר ב-wow מאוד), יש ל-G5 משקולות לשינוי קטן במשקלו לנוחות המשתמש, לא עוד שאתה יכול לשנות במהלך המשחק את ה-DPI שלך (ממש טוב למשחקי FPS כמו CoD, CS, BF וכו'..) מה שאין בעכברים אחרים, כגון ה-518. הדבר תאמת שהכי מפריע לי בעכברים של ומה גם ב-G5 שלי זה הגלגלת, שמרגישה זולה במיוחד לעכבר gaming, היה לי לפני עכבר של intellimouse שממש היה טוב למשחקים אבל הוא כבר התקלקל, ובוא הגלגלת הייתה הרבה הרבה יותר איכותית ובכלל לא רועשת (מה שאי אפשר לאמר על לוגיטק). דרך אגב אני גם משתמש בפאד של QCK ממש חובה לגיימרים לדעתי.

גם ב518 אפשר לשנות את הDPI תוך כדי משחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

so דבר ראשון אני לא קונה מאייבורי הלקוח קנה מאייבורי

אני משווק של מור לוי אני יודע מה זה לתת שירות במוצרים

דבר שני אני לא מתחמק כי אני לא זוכר את הדגם המדויק אם אתה רוצה אני אביא לך לדבר איתו ישירות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע יש לי G5 ואני מרגיש שהוא צר לי מדי, כלומר, הזרת תמיד נגררת על השולחן וזה מפריע ולא נוח.

רציתי לשאול לגבי ה G9, האם הוא יותר רחב ויכול לפתור את הבעיה הזאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...