MX518 מחנות בעלת שירות גרוע בטירוף משתלם? 145 שקל - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MX518 מחנות בעלת שירות גרוע בטירוף משתלם? 145 שקל

Mesatla

Recommended Posts

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני קניתי את שלי מ KSP ב 148 לפני איזה שבועיים :P

אתה מתכוון גם ל KSP או לאייבורי.

אצל KSP האחריות היא שנה אחת לפי מה שהבנתי ואצל אייבורי 3 שנים, ובנוסף אייבורי מוכרת גרסא של ה MX518 עם התחתית של ה G5 (החלקה יותר טובה).

לא מזמן מישהו פה קנה באייבורי את העכבר הזה וקיבל את הגרסא הזאת. אבל לא יודע, יכול להיות שעכשיו יש להם את ה"רגילה".

בכל מקרה העכבר נמכר עם חיישן של 1800DPI בכל הגרסאות החדשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה הוא מדבר על אייבורי.

ובוא אני יענה לך ככה - יש סיכוי שמתקלקל לי העכבר והם לא יחליפו לי? כמובן שלא! (מלא היית מדבר על מחשב מלא שעוד את האחריות שלו אפשר למרוח, אבל על חלקים אין סיכוי בעולם שהם לא יחליפו לך, במיוחד חנות כזאת שמחזיקה מלאי עצום).

וד"א גם אני שוקל לקנות מהם עכבר, בינתיים אני נוטה לg5 - שנראה הרבה יותר טוב ועולה רק 15 שקל יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפועל מה זה הולך לעזור לך?

ציוד טוב לא בהכרח גורם לך להיות טוב יותר במשחקים, אם אתה טוב אפילו עכבר עלוב יספק אותך.

לא יודע מה איתך, אבל הפרמטרים שלי לבחירת עכבר הם נוחות, נוחות השימוש והעיצוב, כל דבר אחר יכול רק להוסיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וד"א גם אני שוקל לקנות מהם עכבר, בינתיים אני נוטה לg5 - שנראה הרבה יותר טוב ועולה רק 15 שקל יותר.

כמובן שזה עניין סובייקטיבי, אבל קשה לי להבין בכל זאת, הMX518 נראה הרהבה יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע יש להם את אותה הצורה בדיוק, ככה שמבחינת נוחות הם אותו הדבר.

לי אישית העיצוב לא כל כך חשוב, בכל מקרה היד שלי עליו. ובאמת שזה עניין סובייקטיבי. לדעתי שניהם יפים, וחברה שלי (ציירת) אומרת שהם ממש מכוערים.

הדברים ששונים הם הלייזר לעומת האופטי - וזה בדוק שאופטי טוב יותר, למרות שאולי אני לא אשים לב לזה אבל בכל זאת.

וזה שהחומר שממנו הם עשויים שונה - אני שמתי את היד על ה G5 בדיוק לכמה שניות ככה שאני לא יכול להגיד מה עדיף. בכל מקרה לדעתי זה לא כזה משנה.

בקשר לרגליות טפלון, של ה G5 נראות יותר טובות וכנראה שהם באמת קצת יותר טובות, אבל בכל מקרה עכשיו ה MX נמכר גם כן עם תחתית כזאת.

וקח בחשבון שה MX עולה פחות - מה שעושה אותו עוד יותר משתלם אפילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שמנע ממני לקנות עד עכשיו - לא יצא לי להרגיש אותם "על אמת".

הרגשתי אותם דרך הקופסא ואפשר להגיד שהם נוחים ביד, אבל אני לא יודע איך הם מרגישים שאני מחזיק אותם באמת :nixweiss:, אם אתה אומר שהחזקת בשניהם אתה יכול להגיד לי אם אני צודק? - אני משער שהmx מרגיש כמו מתכת קרה, והg5 כמו גומי.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי שווה.

אני לא מבין מה יכול להתקתקל בעכבר שהם יכולים להאשים אותך בו.

זה או שהוא עובד/זז וכו' או שלא.

זה לא ספק שיכולים להאשים אותך בהחלפות מאוררים ושטויות..או מעבד שיכולים להאשים אותך באוברקלוק וכו'..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי לקח קצת זמן להתרגל ל MX518. (עד עכשיו השתשמשתי ב Intellimouse explorer 2.0 Wireless. גבוה של מייקרוסופט)

אבל אחרי שהתרגלתי, גיליתי שהוא הרבה יותר נוח מהקודם. זה כנראה בגלל שהוא עכבר גדול מאוד יחסית, ויש לי ידיים דיי גדולות.

אני משתמש בפאד QcK אגב. מאוד מומלץ.

דרך הקופסא מרגישים את הצורה אבל אי אפשר לדעת אם זה נוח. לפני שקניתי מאוד התלבטתי כי בחנות לא הסכימו לפתוח את העכבר. (יצא לי להיות בבאג ושם היה להם G5 בעמדה של המחשב ככה שבדקתי אותו לכמה שניות אבל תאמת בכלל לא הייתי רגיל לעיצוב ככה שאני לא יכול להגיד מה שונה בו בהשוואה ל MX.)

אם אני זוכר נכון ה G5 היה קצת מחוספס, וה MX חלק. אצל ה MX בצדדים הוא עשוי מחומר כמו גומי/פלסטיק רך. זה היה מושלם אם היו עושים את כל העכבר מהחומר הזה. אבל בקטנה, העכבר סבבה לגמרי בקטע של הנוחות.

קיצר, ה MX יותר משתלם ואני לא חושב שיש מה להתווכח על זה. אם מישהו מעדיף את הציפוי של ה G5 זה משהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...