מכבי ת"א תקח אליפות!! בטוח!! סגור!! מכבי חיפה מפסידה את המשחק - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכבי ת"א תקח אליפות!! בטוח!! סגור!! מכבי חיפה מפסידה את המשחק

boaz

Recommended Posts

לא נעים לי לגנוב את הת'רד, רק שאלה קטנה:

יש פה עוד מישהו (חוץ ממני) שאוהד את הפועל ב"ש?

(ולא לזרות לי מלח על הפצעים {גביע} - תודה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 99
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא נעים לי לגנוב את הת'רד, רק שאלה קטנה:

יש פה עוד מישהו (חוץ ממני) שאוהד את הפועל ב"ש?

(ולא לזרות לי מלח על הפצעים {גביע} - תודה).

על תדאג גם אנחנו קיבלו השפלה בחצי גמר מול ר"ג (אולי אפילו יותר גדולה)........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שקרה:

שחר שילם לאשדוד הרבה כסף ואז במחצית לוני התקשר לאשדוד ואמר להם: "לא משנה כמה שחר שילם לכם, אני אכפיל לכם את זה" ואז הם הבקיעו :nono::lol: :lol: :lol:

את האמת, תראו איך אג'יפור שיחק - בושה! או ששלמו לו כסף או שהוא רצה להתנקם על חיפה בגלל שהם זורקים אותו (בצדק).

במחצית הראשונה הוא פשוט מסר להולצמן (שהושפע בזמן ההוא מהכסף של שחר ;) והחטיא) ובמחצית השנייה הוא נתן לו לעבור אותו כמו אוויר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב ששלוש מילים ימצו את הכל פה.

מכירת סוף עונה.

הכי קל לקפוץ להגיד שמכרו את העונה, אבל אין לך שום הוכחה שדבר כזה קרה..

ת'אמת, אחרי מה שקרה לאוהד של מכבי חיפה באליפות האחרונה, לא צייתי שמישהו בכלל יתנגד להעברת משחק כדי שאף אחד לא ייפגע.

חיהפ הובילו 5:0 ויכלו לסגור עניין במחצית השנייה ולקחת את האליפות..פראיירים לא מתים, הם ר קמתחלפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי בכלל דיבר על בלומפילד לעזעזאל ? שוב אוהד מכבי ת"א מצליח להראות את טיפשותו בפני רבים. אני עשיתי השוואה בין האישור שנתנו להפועל פ"ת לארח ברמת גן, שהוא כביכול לא האיצטדיון הביתי הרישמי של מכבי ת"א, אבל 35 אלף צופים זה האמא של האמא של האיצטדיון הביתי!!! ועוד נותנים לכם כזה יתרון משמעותי ועוד במחזור האחרון!!! בושה לכם שאתם שמחים עם עליבות כזאת, כן כן, עליבות.

ובאמת הצחקת אותי עלק תזיינו אותנו 10-0 חחח להזכירך לפני 12 שנה קיבלתם כזאת מנה ממכבי חיפה בקריית אליעזר, אבל עזבו זה היסטוריה למה להתרפק על רגעי העבר.

ואמא שלך תאכל זין גם בפה וגם בתחת יא גרמני מסריח תמות אמן היום

האיצטדיון אל היא מלא, ותאמין לי שמי שהלך למשחק ברמת גן יכל לנסוע באתה המדיה לכל איצטדיון באיזור המרכז..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה מאד דרור! כנראה שלא כל אוהדי הפועל קומוניסטים:) יהיו לכם כנראה זמנים קשים אבל בעונה הבאה...

הקבוצה (הפועל) לא צריכה יותר מידי חיזוקים. סבן מקבל את הכבוד שלו סופסוף והזרים מתחלפים, מה שיפנה כסף להביא איזה קוביקה

(מישהו אמר תמורת בלילי ובן "שער 5 על הזין" לוז?)

תודה לאל יש לנו שביט, גרשון ודומב יחזרו, קוביקה בחוד יחד עם עוד מישהו ואז היחיד שחושך זה אנטבי, שתלוי איך הוא יתחיל את העונה הבאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה אצלכם היא שיהיה קיצוץ של 50 אחוז למשכורת כמעט לכל השחקנים, והמשכורת הכי גבוהה לשחקן תהיה 120 אלף דולר(8 שחקנים אצלכם מקבלים 150-250 אלף דולר). נראה לי ששמעון גרשון לא יתלהב מהרעיון. אבוקסיס כבר הודיע שהוא לא מתלהב. הקבוצה שלכם בטוח תיחלש בעונה הבאה, וקוביקה להערכתי ילך לחיפה תמורת חרזי ופראליה.(חיפה יקנו את אורי אוזן). לא יהיה לכם כמעט בכלל תקציב לרכש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגרשון ולאלימלך יש חוזה לשנה הבאה כבר.

לדומב אין לאן ללכת.

אבוקסיס בסוף יישאר, אני לא מאמין שהוא יילך לאשדוד (למרות החוזה המפתה), ואני כן מאמין שהוא יקבל יותר מ120.

בית"ר מתים להפטר מקוביקה כי הוא עול כספי רציני בשבילם, ורוצים מאוד את בן לוז ובלילי.

חיפה לא צריכה את קוביקה אצלה (אלא אם היא נוקטת בשיטת שמעון מזרחי, לקנות כדי שהוא לא יהיה אצל מישהו אחר) כי יש לה 4 חלוצים.

מאוד הייתי רוצה לראות בהפועל מישהו מחליף את אנטבי ואת זנדברג משחק בעמדה היום של אפק ואת אפק הולך קדימה יחד עם קוביקה,

אבל אני סתם חולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב... דודי, בראסמי אחי, בלי קללות יותר... חבל.

תראה, אם באמת תציג לי טיעון רציני, ולא סתם שטויות למה אתה חושב שיש איזשהו סוג של שחיתות, אז אין בעיה. אבל למה סתם להגיד שטויות בלי ביסוס? ת-ב-ס-ס את הטענות שלך.

קודם כל אני מתנצל בפני מי שפגעתי בו ובפני כל חברי הפורום והמנהלים שראו את הקללות שלי. אבל אתם צריכים להבין אוהד כמוני, שלוקח הכל ללב, הייתי אתמול מלא זעם ועצבים ואכזבה והכל ביחד. ואז באים כמה אוהדי מכבי ומתחילים לדבר שטויות וזה עוד יותר מעצבן.

אז אני מתנצל.

ולגבי מה שרשמת כאן. אנ הצגתי טיעונים מאוד עובדתיים. הטיעון שלי היה שמכבי ניצחה 3-0 בר"ג בגלל שהמשחק הועבר לרמת גן, מכבי קיבלה יתרון משמעותי על פני מכבי חיפה שהייתה צריכה לצאת למשחק חוץ קשה מאוד באשדוד וגם ריצה מטורפת של השחקנים ב-14 דקות 5 גולים לא הספיקה לנו לקחת אליפות. אני יודע שאולי למכבי הגיעה יותר אליפות, אבל זה לא הוגן שלהם העבירו את המשחק במחזור האחרון והקובע. ואם כבר מעבירים להם את המשחק, אז למה לחיפה לא נותנים? לפי החוק היבש אמנם אסור להעביר משחק חוץ לאיצטדיןן הביתי, אבל מה, רמת גן זהו לא איצטדיון ביתי? עם 30 אלף אוהדים זה לא ביתי? זה ביתי ועוד איך.

אבל מה לעשות, לא לקחנו וזה לא כ"כ נורא, כי עברה עלינו תחילת שנה של חלום בליגת האלופות, ואני לא בוכה ולא מתלונן. אי אפשר כל שנה לקחת אליפות, למרות שהאליפות הזאת הייתה אצלנו בידיים. נחכה לשנה הבאה ונראה מה יהיה.

ואני רוצה רק להגיד כל הכבוד לקהל של מכבי חיפה, שהוא הקהל מספר 1, שלא זרק בקבוקים על שחקני מכבי חיפה אחרי המשחק אתמול ואחרי אובדן האליפות, לא השתולל, לא קילל, אלא כמו קהל אירופאי שמכבד את עצמו,. הודה לשחקנים על המאמץ העצום השנה, וזהו עוד עונה נגמרה חבל שרק עם גביע הטוטו.

*אני לא מצפה לתגובות למה שרשמתי כאן, פשוט רציתי להבהיר כמה דברים, כי אני לא אוהב שחושבים עלי דברים לא נכונים. תודה לכם ושלום.

חיפה חיפה מכבי שלי הגל הירוק גל גלי גבה גלי חיפה חיפה את אלופה תודה לך מכבי על עונה כה יפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני רוצה רק להגיד כל הכבוד לקהל של מכבי חיפה, שהוא הקהל מספר 1, שלא זרק בקבוקים על שחקני מכבי חיפה אחרי המשחק אתמול ואחרי אובדן האליפות, לא השתולל, לא קילל, אלא כמו קהל אירופאי שמכבד את עצמו,. הודה לשחקנים על המאמץ העצום השנה, וזהו עוד עונה נגמרה חבל שרק עם גביע הטוטו.

אני חושב שהתכוונת ל

ואני רוצה רק להגיד כל הכבוד לקהל של מכבי חיפה, שהשנה לא זרק בקבוקים על שחקני מכבי חיפה אחרי המשחק אתמול ואחרי אובדן האליפות, לא השתולל, לא קילל, אלא כמו קהל אירופאי שמכבד את עצמו,. הודה לשחקנים על המאמץ העצום השנה, וזהו עוד עונה נגמרה חבל שרק עם גביע הטוטו.

אני לא צריך להזכיר לך למה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל גם על תשכחו שגם הקהל של מכבי ת"א לא ירד לדשא בסיום המשחק! זה היה מחזה יפיפה הקהל הכי טוב בארץ אין מה להגיד..

אנחנו היחידים שיכולים להביא 35 אלף אוהדים עוד כשמחירת הכרטיסים החלה רק יום וחצי לפני....

ולסיום:

[move]הקופים הירוקים מעתיקים שירים, יציע ג' עגלה, מכבי חיפה חיזבאללה[/move]

;D ;D ;D ;D ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל גם על תשכחו שגם הקהל של מכבי ת"א לא ירד לדשא בסיום המשחק! זה היה מחזה יפיפה הקהל הכי טוב בארץ אין מה להגיד..

אנחנו היחידים שיכולים להביא 35 אלף אוהדים עוד כשמחירת הכרטיסים החלה רק יום וחצי לפני....

ולסיום: הקופים הירוקים מעתיקים שירים,יציע ג' עגלה,מכבי חיפה חיזבאללה

אני לא רוצה להישמע כמו ילד קטן אבל אתם רואים מי מתחיל אחרי זה אל תבואו אלי בטענות שאני מקלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה להישמע כמו ילד קטן אבל אתם רואים מי מתחיל אחרי זה אל תבואו אלי בטענות שאני מקלל.

אחי זה שיר..... זה היה בצחוק.....

עכשיו תגיד לי לא להגיד " אני מודה לאלוהים ששונא תאדומים....." או עוד שירים.......

זה סך הכול שיר ואין בו כוונה לפגוע באף אחד... :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...