"חוק ההשתמטות מהשכלה"- כתבה מעניינת בוואלה. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"חוק ההשתמטות מהשכלה"- כתבה מעניינת בוואלה.

Alphonzo

Recommended Posts

הם אפילו לא חיים כמו שחיו כמו לפני כמה מאות שנים, הם עלוקות לכל דבר.

אתה רוצה לומר לי שתקופת בית ראשון אנשים רק למדו תורה? אף אחד לא גידל גידולים, בנה מבנים או גידל צאן?

הם עלוקות שגורמות לי חלחלה ובושה להיות חלק מהעם שלהם.

פשוט גועל נפש מה שקרה פה עם החרדים, אין מילים טובות יותר לתאר את זה.

ולפני שתקלל אותי, כן יש את האחוז המינורי מהם שגם תורם משהו מעבר להולדת ילדים, אבל כמו שאמרתי, אחוז מינורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 94
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא יודע איך האנשים האלו נקראים "חכמים".

מה שכן כואב לי זה שהכסף שלנו הולך בשביל שהם ילמדו את התורה שלהם...מצחיק, אני לא אדם נגד הדת, להיפך אני איש מאמין ומתקרב לדת

אבל מצחיק אותי לדעת שהם עושים קציצה מהמערכת הממשלתית בשביל להשיג את מבוקשם.

ושוב- שהכסף שלנו הולך למימון כיסים הפרטיים שלהם.

גועל נפש.

חחח

-התורה שלהם...במה לא תזלזל?, את מה לא תשכח? בשביל להיות חלק מהריקניים שיושבים ב"מוזס" ואוכלים בשר חזיר גם אם הם חמור עם כתר, הם יעשו הכל כדי להיות "אתאיסטים" או "נאורים" פעילים בחופש, WTF, בני אנוש הם יצורים כלכך מושפעים.

-גם אם תאהב את התורה ותגלה בה עניין אתה תמשיך לגדף אותה למען תשאר "נאור", פחדן מתועב.

תראה איזה צבוע אתה

-הכסף שלך גם הולך למשפחות מוסלמיות שעושות 545134 ילדים, למה אתה לא קם נגדם אה?, כי גם בך יש את הלהט האנטישמי הזה...

חחח

=\

המציאות פשוט עולה על כל דמיון.[br]פורסם בתאריך: 25.07.2008 בשעה 22:26:49

הם אפילו לא חיים כמו שחיו כמו לפני כמה מאות שנים, הם עלוקות לכל דבר.

אתה רוצה לומר לי שתקופת בית ראשון אנשים רק למדו תורה? אף אחד לא גידל גידולים, בנה מבנים או גידל צאן?

הם עלוקות שגורמות לי חלחלה ובושה להיות חלק מהעם שלהם.

פשוט גועל נפש מה שקרה פה עם החרדים, אין מילים טובות יותר לתאר את זה.

ואני חושב שאתה עלוקה לכל דבר מטעם ההחזרה בשאלה, מי אתה שתכנה אחרים עלוקות?, ברגע שתכנה אתה, אכנה אני גם אותך.

ואם אתה מרגיש בושה להיות חלק מהעם הזה, עזוב את המדינה ואת הדת ברגע זה.

פאאאק.

אגב, להרגיש אתה יכול עד מחר.

-כל עוד אתה מדובר על תרומה אולי תשמור על הפה למען תרומה לאהבת חינם

-הצביעות בפורום הזה זה משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה כל כך כואב לכם

האמונה שלהם (גם שלי) אומרת שהתרומה הכי גדולה היא דוקא בתפילה

כל יום בו מוציאים ספר תורה עושה מי שברך לחיילי צה"ל ומבקשים שהק"ה יציל אותם ויעשה להם ניסים ושאובינו יפלו בידינו

כל יום בבית כנסת אנחנו מתפללים על בן אדם אחר שאירע לו אסון

כל יום בבית כנסת מישהו אחר מביא שם של מישהו ולומדים בשבילו תורה על מנת להצילו

כל יום בבית כנסת אנחנו מתפללים שהשבויים יחזרו בשלום הביתה במהרה

אנחנו הדתיים תורמים כמה שאפשר מהצד שלנו

אנחנו מאמינים שנתרום יותר אם נתפלל ונלמד תורה

מה שאתם החילונים לא מבינים

שעצם ניגוד האמונות בין שני הצדדים אתם בעצם יוצאים נגד החרדים כאוכלי חינם בזמן שהם מתפללים ועושים כמה שיותר למען עם ישראל

אני מכיר רב(אפילו כמה) שכל יום בוכה לקב"ה שיחזיר ויציל את כל החיילים ואזרחי מדינת ישראל

תתפלאו גם על אולמרט מתפללים שהמחלה שלו תגמר

על ראש הממשלה לשעבר אריאל שרון לא התפללנו? אתם אפילו לא יודעים כמה

הרב עובדיה יוסף העביר הודעה להתפלל עליו וללמוד תורה בשבילו

כל שבוע מגיעים אלינו מתרימים בשביל לחתן אנשים, לספק להם , ואנחנו (הדתיים שעובדים) תורמים כסף

אלא שלא עובדים לומדים תורה כל היום

והרי במסכת אבות רשום :"על שלושה דברים העולם עומד, על התורה על העבודה ועל גמילות חסדים"

משמע בזכות לימוד התורה העולם עומד על רגליו

ככה שלבוא בטענות שהם לא עושים מה שהחילונים מאמינים שעוזר זה בעיה של החילונים

הדתיים עוזרים על פי האמונה שלהם נקודה

מקווה שתבינו ולא תתאטמו כמו שאר האנשים במדינתנו

עם תפילות לא הולכים למכולת אחשלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[br]פורסם בתאריך: 25.07.2008 בשעה 22:26:49

ואני חושב שאתה עלוקה לכל דבר מטעם ההחזרה בשאלה, מי אתה שתכנה אחרים עלוקות?, ברגע שתכנה אתה, אכנה אני גם אותך.

אתה מדבר ברצינות? אני לוקח לך את הכסף? לא. אני משלם מיסים וביטוח לאומי כמו כל אזרח נורמאלי אחר במדינה ושאני רואה שיורד לי 20% מס הכנסה, שחלק ממנו הולך למימון מוסדות השכלה שמטרתם היחידה היא חידוד הבורות המדעית והנצחת הפערים בהשכלה, הדם עולה לי לראש, מי אתה שתיקח את הכסף שלי שעבדתי קשה מאד בשבילו ותשתמש בו כדי לעשות אך ורק מה שאתה רוצה?!

רוצה מוסדות השכלה שלא מלמדים כלום חוץ מספריי המדע הבדיוני שלכם? תשלם עליהם בעצמך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר ברצינות? אני לוקח לך את הכסף? לא. אני משלם מיסים וביטוח לאומי כמו כל אזרח נורמאלי אחר במדינה ושאני רואה שיורד לי 20% מס הכנסה, שחלק ממנו הולך למימון מוסדות השכלה שמטרתם היחידה היא חידוד הבורות המדעית והנצחת הפערים בהשכלה, הדם עולה לי לראש, מי אתה שתיקח את הכסף שלי שעבדתי קשה מאד בשבילו ותשתמש בו כדי לעשות אך ורק מה שאתה רוצה?!

רוצה מוסדות השכלה שלא מלמדים כלום חוץ מספריי המדע הבדיוני שלכם? תשלם עליהם בעצמך!

חחחחחח

חידוד הבורות המדעית והנצחת הפערים בהשכלה?, אתה אבולוציוניסט?, עוד מסיוניר עלוב מטעם תאוריה ספיצפית המנסה לגייס מאמינים אלייה מאמינים?, תעשה לי טובה, עוד משוכנע ומושפע, אתה לא פחות גרוע מאותם תלמידי ישיבה שאתה טוען למימון, אם היית פונה ימינה אל הדת מאשר שמאלה אל ה"מדע" באותה הצטלבות דרכים גם היום היית מנסה למכור לי תאוריות הלכתיות של "למה להתלבש כמו איש עסקים קובני" ולהקרב לאל בעזרת זה, בחייאתכום...

ספרי המדע הבדיוני שלכם?

שב בשקט מר מסיון.

אני נעלבתי מאמירתך הילדותית ואני קורא למנהל הפורום לתת לך אזהרה על העלבת משתמש, צבוע.

בשבילי הספרים שלך הם בדיוני מהרמה הגבוהה ביותר, ואתה סנוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מילה טובה יותר לתיאור שלך (וכן אני אולי אקבל על זה אזהרה), אבל אתה פשוט אידיוט.

הספרים שלי בדיוני? אז גם המחשב שלך כנראה קיים רק בדמיון שלי.

הספרים שלי בדיוני? אז שתלך לבית החולים לניתוח כנראה שגם את זה אתה רק תדמיין.

הספרים שלי בדיוני? אז המכונית\אופניים\רכבת שבה אתה נוסע לקבר של רב "שקר כלשהו" לא באמת קיימת.

הספרים שלי בדיוני? אז הנשקים שבהם אני ורבים כמוני השתמשנו כדי להגן על המדינה הזאת כנראה גם לא ממש קיימים וכנראה שהתחת מוצץ הדם שלך מת כבר מזמן, כי בלי אנשים כמוני וספרי המדע הבדיוני שלנו, אתה מזמן כבר לא הייתה קיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מילה טובה יותר לתיאור שלך (וכן אני אולי אקבל על זה אזהרה), אבל אתה פשוט אידיוט.

הספרים שלי בדיוני? אז גם המחשב שלך כנראה קיים רק בדמיון שלי.

הספרים שלי בדיוני? אז שתלך לבית החולים לניתוח כנראה שגם את זה אתה רק תדמיין.

הספרים שלי בדיוני? אז המכונית\אופניים\רכבת שבה אתה נוסע לקבר של רב "שקר כלשהו" לא באמת קיימת.

הספרים שלי בדיוני? אז הנשקים שבהם אני ורבים כמוני השתמשנו כדי להגן על המדינה הזאת כנראה גם לא ממש קיימים וכנראה שהתחת מוצץ הדם שלך מת כבר מזמן, כי בלי אנשים כמוני וספרי המדע הבדיוני שלנו, אתה מזמן כבר לא הייתה קיים.

חחח לקרוא לי אדיוט אתה יכול עד מחר, הרחמים הם ממני אליך.

הספרים שלי מדע בדיוני? אז גם המחשב שלך כנראה קיים רק בדמיון שלי.

-אני לא רואה את הקשר, השוואה ריקנית וילדותית.

הספרים שלי מדע בדיוני? אז המכונית\אופניים\רכבת שבה אתה נוסע לקבר של רב "שקר כלשהו" לא באמת קיימת.

-רב שקר כלשהוא?, איפה כבוד המת אצל העלובים והרשעים?, מיהו המכובד? - המכבד את הבריות, חח תראה איזו שטיפה עברת מ"רק החזק שורד", תאוריה של אוהבי רשע עלובים.

הספרים שלי מדע בדיוני? אז הנשקים שבהם אני ורבים כמוני השתמשנו כדי להגן על המדינה הזאת כנראה גם לא ממש קיימים וכנראה שהתחת מוצץ הדם שלך מת כבר מזמן, כי בלי אנשים כמוני וספרי המדע הבדיוני שלנו, אתה מזמן כבר לא הייתה קיים.

-תמשיך לתת תאורי סרק שלא משקפים כלום חוץ מהניסיון הלמלמי שלך להשאר צודק, אתה מקשר מחת לתחת בנסיון לעליין את עצמך עליי?, מי אתה בכלל?...

-קובע אם הייתי קיים או לא...חח לך תפיץ את אותה תאוריה בשיט, שלמעשה מעולם לא התיימרה בעצמה להוכיח אם יש או אין יוצר ליצירה או גוף שכיוון את הדברים...

חח

לא היה לך מה להגיד אז ברחת לדוגמאות סרק אה...איי איי, אנשים כמוך, תורמים בדיוק כמו החרדים :\, איפה הכח לעמוד מול האמת?, לשמוע אותה, ולהגיב לה.

אתה בור שמסלף ומגדף, אינך יודע מה אתה אומר ולכן הוא סלח לך כבר מזמן, אותו היחיד שבאמת יזכור אותך, ומי היית, כאשר תהפוך לאפר ועפר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני פרשתי, לדבר עם קירות אני יכול גם בחדר שלי.

והאמת שהם גם מקשיבים הרבה יותר טוב.

עריכה: טוב החלטתי לתת הודעה אחרונה.

למקרה שלא הבנת אותי אדון מאמין-באיש-הבלתי-נראה-בשמיים, את כל ה"ניסים והנפלאות" שכתובים בספרי המדע הבדיוני שלך אפשר להוכיח פחות או יותר כמו שניתן להוכיח את קיומם של שלגיה ושבעת הגמדים, לעומת זאת יש את הספרים המדעיים שאת התוצאות שלהם אפשר לראות ולבדוק בכל מקום, ז"א אם אתה חיי קרוב לאנשים מהמאה ה19+-.

ואלו היו המשפטים שכתבתי.(למקרה שפיספסת אז מחשבים\רכבות\שימוש בחשמל\תעופה\צילום ועוד מיליארדי דברים מגיעים מאותם ספרי "מדע בדיוני" שאני קורא)

כנראה שאחרי כל כך הרבה שנים של אכילת בולשיט אתה כבר לא יודע לקשר בין דברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע לי Moon-Mage, רק בור אמיתי יקבע בהחלטיות שכזו שאלוהים לא קיים ושכל ספרי הקודש והתנ"ך הם שטות גמורה.

מחד גיסא, גם אני אינני תומך בניצול של הדתיים והעובדה שהם חיים על חשבוננו מאוד מפריעה לי, ומאידך גיסא מדובר באנשים שמאמינים בלב שלם

שבתפילות הם עוזרים לעם בצורה הכי טובה שהם יכולים (לפחות חלק גדול מהם). אני עצמי איני אדם מאמין, ובכל זאת

לא תתפוס אותי בחיים מצהיר שכל מה שהם אומרים זה שטויות, כי מי אני שאענה על שאלה שגדולים וחכמים ממנו לעולם לא יוכלו.

ולכן אני שואל אותך, מי אתה בדיוק שתצא בכאלה הצהרות? תרד מהעץ שאתה יושב עליו ותכבד את דעתם של מאות אלפי, ואף אולי

מיליוני אחיך היהודים. אף אחד לא דורש שתסכים, אבל לקרוא לזה בדיוני זה כבר לא בסדר.

אגב, יש כל כך הרבה תאוריות מדעיות מקובלות שלא הוכיחו, חלק רב מהטכנולוגיה שבה אנו משתמשים מתבססת על הנחות

שלא הוכחו, וחלקן אפילו בלתי ניתנות להוכחה. אין כזה דבר מדויק, גם במדע יש leaps of faith.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר את הדעה שלי וממש לא משנה לי במה הם מאמינים או לא, ואני ממש לא בא להמיר אנשים, מצידי שיאמינו במפלצת ספגטי גדולה שיכולה לעוף, אבל ברגע שאני צריך לשלם כדי שהם יעשו מה שהם רוצים, כאן הם עברו את הגבול.

אני עכשיו מתחיל דת שאומרת שכל אחד חייב לשחק 3 שעות CS בבוקר, 5 שעות TF2 בצהריים ולהקדיש את שאר חייו למשחק בCoD4 והפצת המסר לילדיו.

לא מפריע לרוב האנשים אני מניח, נכון? אבל אם אני פתאום אבקש שאנשים אחרים שעושים דברים שהם לא ממש רוצים לעשות(ע"ע עבודה) ישלמו בשביל שאני אוכל לשבת ולעשות מה שאני רוצה, גם אם אני מאמין באמונה שלמה שמה שאני עושה יביא רק טוב לכל העם, זה פשוט לא בסדר.

ויש לי כבוד לאנשים מאמינים ופנים מול פנים אני לא ממש בא וקורא לתנ"ך ספר בדיוני, זה היה בעיקר בשביל אפקט דרמטי משהו.

בקשר להערות לגבי ה"אמונה" במדע, אתה צודק, אבל בניגוד לתנ"ך יש לי את האפשרות לראות את המדע בפעולה, אפשרות לראות תאוריות מתגבשות, חוקים מוכחים ושימושים פרקטיים גם להשערות שעוד לא הוכחו לחלוטין.

אני רואה את התנ"ך כספר היסטוריה מאד מאד לא אובייקטיבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה איכפת לך בכלל מה הם לומדים, זה האמונה שלהם , ואכן מן הראוי שלא תכנס להם לחיים ולמה בא להם ללמוד ומה לא.

בורות? זה מושג יחסי למדי. בשבילם אתה בור בתורה ובמצוות, מבחינתך הם בורים בידע כללי עולמי.

הדעה שלך לא לגיטמית. מה שהם לומדים לא יכול לתת להם כסף בשביל להחזיק אותם בחיים. בארה"ב החרדים - אם לא היו עובדים - היו מפשפשים בפחים אחרי שאריות וחיים ברחוב כהומלסים (אבל הם כן עובדים, אלא אם יש חרדים שהצליחו בענק שממנים אותם). אם כל האנשים במדינה היו לומדים כמו החרדים ולא לומדים מתמטיקה, אנגלית, מדעים, מחשבים, וכו'.. אז היינו המדינה הענייה והנחשלת ביותר בעולם. היינו מתסכלים בקנאה על סודן וזימבבואה ומתפללים (לאלוהים) שיאפשר לנו להגיע לרמה הכלכלית שלהם. גם לא היינו קיימים - כי היינו כל כך חלשים שהערבים היו משמידים אותנו בשנייה (ועזה הייתה נראית לנו כמו סביון). בלי חינוך מדעי, חינוך שיאפשר להשיג עבודה בשוק (עם כל הכבוד לאמונות הפרטיות של כל אדם), האדם גוזר את דינו לעוני נוראי. זה הבסיס של הכלכלה, ואין מה להתווכח עם זה. ואם אתה לא מבין את זה, צר לי עלייך. לפחות אתה (אני מניח) כן עשית בגרות (שזה המינימום) ואולי גם תעשה תואר.

וזה לא משנה אם אלוהים קיים או לא, זה לא הדיון פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...