אנחנו לא לבד ביקום, זה וודאי, אז בואו נחפור על זה קצת - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנחנו לא לבד ביקום, זה וודאי, אז בואו נחפור על זה קצת

HoT-DoG

Recommended Posts

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לפני חודשיים בערך.. היתה תוכנית בנשיונל גאוגרפיק על חייזרים ולצערי ראיתי רק חצי. דובר שם על חוואי בארה" שטען שהתרסק אצלו בשטח עב"מ...

משהו ראה וזוכר איך סיכמו את התוכנית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני חודשיים בערך.. היתה תוכנית בנשיונל גאוגרפיק על חייזרים ולצערי ראיתי רק חצי. דובר שם על חוואי בארה" שטען שהתרסק אצלו בשטח עב"מ...

משהו ראה וזוכר איך סיכמו את התוכנית?

איזה תותחים החייזרים האלה. תמיד הם מתרסקים באזורי חווה\מדבר\ים. הפ אף פעם לא מתרסקים בערים גדולות איפה שאי אפשר יהיה להסתיר אותם. כנראה שכשיש לך כל כך מתקדמת אתה יכול להחליט איפה בא לך להתרסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן רציני למה בחיים לא היתרסק חייזר בעיר גדולה או משהוא כזה ....

או שאולי היתרסקו ומיתרסקים חיזרים כל יום ופשוט יש משהוא כמו mib והם שוטפים לנו את המוח כל פעם.

אני אישית מאמין שיש חיים אבל אני לא בטוח שזה חיים תבוניים בעליי אינטיליגנציה כמו שלנו או להפך הם בעליי אינטיליגנציה כל כך גבוה שאנחנו לא נבין אותם אף פעם .

אבל ליפניי כמה זמן ראיתי תוכנית משהוא מפחיד באיזה ערוץ רוסי וזה גרם לי לחשוב שיש רציני חיים על הירח ,כי תחשבו על זה כך למה אמריקה הקפיא את תוכנית הירח שלה בלי סיבה ידועה לנו ?

עריכה :למה להוסיף לחתימה מה אמרתי משהוא דפוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל ליפניי כמה זמן ראיתי תוכנית משהוא מפחיד באיזה ערוץ רוסי וזה גרם לי לחשוב שיש רציני חיים על הירח ,כי תחשבו על זה כך למה פטעום אמריקה הקפיא את תוכנית הירח שלה בלי סיבה ידועה לנו ?

להוסיף לחתימה...לא להוסיף...להוסיף לחתימה....לא להוסיף.....להוסיף!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה תותחים החייזרים האלה. תמיד הם מתרסקים באזורי חווה\מדבר\ים. הפ אף פעם לא מתרסקים בערים גדולות איפה שאי אפשר יהיה להסתיר אותם. כנראה שכשיש לך כל כך מתקדמת אתה יכול להחליט איפה בא לך להתרסק.

אבל ראית את התוכנית? דיברו שם על החומר המיוחד שממנו היה עשוי גוף החללית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להוסיף לחתימה...לא להוסיף...להוסיף לחתימה....לא להוסיף.....להוסיף!

לפחות תוסיף לחתימה את התיקונים לשגיאות הכתיב

כן, משם לקחתי את הרעיון הזה ואת הקטע של הטעות בקביעת הגזע השליט...

סרט חמוד. זה גם מזכיר קצת את "סטארגייט" למה שראה והרעיונות של זה, שאמרו שם שפירמידה זה בעצם צורה של חלליות שבאו הנה והמצרים ניסו לחקות את זה, וכו' וכו'.

אם לא הבנת, הפרמידות הן מנחתים לחלליות שגם בצורת פרמידה...

המצרים לא ניסו לחקות כלום, ראית את הסרט בלי תרגום או משהו שלא הבנת שם כלום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...