אנחנו לא לבד ביקום, זה וודאי, אז בואו נחפור על זה קצת - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנחנו לא לבד ביקום, זה וודאי, אז בואו נחפור על זה קצת

HoT-DoG

Recommended Posts

חחחחחחחחחחחחחח נראה לי שראיתי גם את התוכנית הזאת

התוכנית עצמה די הזויה בלשון המעטה כל האנים פשוט נראים מוזרים ומפחידים כאילו מצאו אותם

אחרי שנים של בידוד באיזה הר... הסיפורים יותר הזוים מהאנשים.

תחשוב על זה ככה חיזרים הגיעו מרחק של מיליוני שנות אור (לך תדע כמה) עם כל התכנולוגיה שלהם

וכל התחכום הצליחו לעשות מסע כזה ארוך ומפרך... בשביל מה? כדי לחקור אותנו?

תחשוב על זה ככה: הייתי לוקח את הרכב ונוסע במשך מספר שנים (עשרות,מאות...) מסתכן במסע

הזה בסכנות שלא חשבת עליהן ומתמודד עם קשיים בלתי אפשרים בעליל (אצלנו בלתי אפשרי לך תדע אצלם)

כדי לחקור ג'וק מסכן?!?!?! ולעשות עליו ניסוים לא נראה לי...

פעם אנשים חשבו שהם פוגשים מלאכים פעם שדים פעם רוחות פעם אלים ועכשיו הטרנד החדש הוא חיזרים..

אני לא טוען שאנו לבד ביקום.. אך קצת היגיון לא יזיק...

לא חושב שבני אדם זה מכונה פשוטה

ההפך מכונה מאוד מסובכת

ולעניין

היקום הוא ענקי כולם מסכימים אפילו אנשטיין חושב כך

קשה לאמין שאין כלום חוצ מאיתנו

אם אתה מוצא משהו חדש לך אתה מנסה לחפש אותו במקום אחר אם הוא קיים

עד עכשיו בני אדם לא היו מודעים מספיק לקיומם ולא הבינו מה הם כמו חידקים אמבות

[או שלא היה להם את הידע המספק להבין ]

ועכשיו ובזמן האחרון מתחילים דיונים על זה בטח עוד כמה שנים הדעה תיהיה אחידה מספיק לאיזהוא פגישה בין כוכבים:)

חח מקווה :P עד אז להמשיך לגרבצ ולהגיב בפורמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

• 2 חודשים מאוחר יותר...

ראיתי את התוכנית הרוסית וזה היה מטורף הראו חלק מחללית ותיעודים של הצבא הרוסי בוידאו

והראו גופות של החייזרים שנמצאו בחללית שהתרסקה והכי מוזר כל מי שטיפל בחייזרים האלה מת מקרינה אחרי כמה זמן(כל הרופאים וחלק מהחיילים)

והראו שם את כל התעודות פטירה וזה

שמעתי משהו על איזה בסיס באמצע שום מקום במדבר בארצות הברית בשם dulce או דולצ'ה משהו בסגנון סטרגייט חח חפשו בגוגל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו את האמת אודות אותם "חייזרים" שאנשים פגשו.

למעשה זה מאוד פשוט, במהלך השנים ביצענו ניסויים בהנדסה גנטית של בני אדם.

כל פעם רצינו לשפר משהו, למנוע מחלות, להאריך את חיינו ועוד ניסים ונפלאות אחרים אך במשך הזמן עם כל אותם השיפורים

יצרנו פגם כלשהו שהחל להחמיר ומביא את האנושות למצב של איום קיומי.

במהלך אותם השנים הצליחו מדענים לבנות מכונת זמן מבצעית וכך קמה לה תוכנית להצלת עתיד האנושות. מדענים חוזרים אחורה בזמן

כדי לקחת דגימות של אנשים ולראות איך היינו אלפי שנים לפני הזמן שלהם ובכך להבין איך לתקן את המצב.

כל אותם "חייזרים" שאנשים רואים הם בני אדם שעברו במשך אלפי שנים ולכן הם כבר לא נראים אותו הדבר, אחרי הכל איך הם

הולכים פה ונושמים את אותה האטמוספירה שיכולה להיות רעילה לזנים אחרים של יצורים חוצניים ?

כל הזכויות שמורות©

על התאוריה הזו

:smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התיאוריה שלך שגויה..אני מאמין שבקצב השיכפולים של היצורים היום(הכבשים והכלבים למיניהם) בעוד אלפי שנים אפשר לשכפל אדם בקלות ולכן מספיק שהם יחטפו רק אדם אחד (ולא עשרות מפגשים כאלו) כדי לשכפל אלפים כמוהו לניסויים שלהם....והקוד הגנטי של כל אדם מצויה גם בכל טיפת דם שלו אז בשביל מבנה הדיניאי של מישהו מספיקה בדיקת דם פשוטה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני תומך בדיעה שפשוט לא הגיוני שעם כל הגלקסיות הקיימות לא קיימים חיים נוספים, אלא אנו פשוט לא מודעים אליהם.

בכלל, העניין הזה מאוד מרתק אותי- מישהו יכול להמליץ על סרט בנושא?

ואני לא מדבר על סרטונים כדוגמת יוטוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש או אין חייזרים אתם לא תדעו וכל אחד יכול לבחור להאמין במה שבא לו... זה כמו דת.

המציאות אומרת שאין, לא קיים... אבל תמיד מישהו יחפש סיבה כן להאמין ויגיד שבגמרה כתוב ופה כתוב וינסה לקשר את האוויר לאיזה ספר.. אבל זה עדיין הכל תאוריה ועד שלא רואים בעיניים הכל בולשיט וחרטא ברטה.

איזו אמירה נחרצת, אולי תאיר אותי כיצד הגעת למסקנה הזאת ?.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו באמת בעיה כאשר אין הוכחות חותכות בשטח.

בעיה גדולה יותר הוא כל גל הזיופים של סרטונים, וכיוצא בזה, שגורם לכך שגם אם מישהו כן נתקל בעב"מ- כבר לא תהיה סיבה שיתחסו אליו ברצינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו באמת בעיה כאשר אין הוכחות חותכות בשטח.

בעיה גדולה יותר הוא כל גל הזיופים של סרטונים, וכיוצא בזה, שגורם לכך שגם אם מישהו כן נתקל בעב"מ- כבר לא תהיה סיבה שיתחסו אליו ברצינות.

אני מסכים! היום חיזריים יכולים להסתובב באמצע טיימז סקוור ואף אחד לא יסתכל עליהם בגלל החשיפה שיש בימיינו לכול החיזרים המזוייפים.

רגע :kopfpatsch: על מה אני מקשקש יש מלא חייזרים גם ככה מסתובבים בניו יורק. (וראיתי גם כמה בבאר שבע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני תומך בדיעה שפשוט לא הגיוני שעם כל הגלקסיות הקיימות לא קיימים חיים נוספים, אלא אנו פשוט לא מודעים אליהם.

נגיד שיש. מה זה עוזר שיש חיים במרחק (נתחיל מ-100 שנות אור, למרות שבפועל זה הרבה יותר) 100 שנות אור, אם ייקח לנו 200 שנה להגיד שלום ולקבל תשובה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...