האם יכול להגרם נזק לעיינים שלי אם אני יושב כל יום לפחות 7 שעות על המחשב ברצף? - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יכול להגרם נזק לעיינים שלי אם אני יושב כל יום לפחות 7 שעות על המחשב ברצף?

WHITE_ZOMBIE4

Recommended Posts

• תגובות 118
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המצב שלכם עוד טוב, אני בן 16 התחלתי לשבת על המחשב בגיל מאוד מוקדם, הבעיה היא שהתחלתי ללכת לישון בשעות

מאוד מאוחרות, בימי בי"ס ב 1-2 ככה...

בחופשים היו ימים שהייתי יושב יותר מ-10 שעות על המחשב, וכן יש לי חיים ואני כן מלא זמן עם חברים פשוט ברגע שאני חוזר הבייתה מחשב

הרבה פעמים אני קם בבוקר לפני הכל - מחשב ! ככה כל הזמן וזה רק החמיר בזמן האחרון...

אני לא רואה שום דברים שחורים לבנים אני רואה נקודות סגולות וירוקות זזות לכל מקום שאני מסתכל (לא תמיד כמובן), אם אני מסתכל על הרגל שלי אני רואה עליה נק' סגולות וירוקות (אולי גם טיפה כחלחלות) מטיילות להנאתן על הרגל שלי...

איכשהו פיתחתי קצת צילינדר בעין שמאל (בגלל שזה נמוך ורק בעין שמאל אז אין משקפים) ולסיכום נראה לי שהמחשב כן דפק

לי את הראיה כי לאף אחד במשפחה שלי אין בעיות עיניים ולמרות שאני יודע שזה מזיק אני לא מפסיק אם זה...

אם חושבים על זה בדרך מסויימת ההתמכרות יותר גרועה מסמים...

סקופ, מחר כותרת בעיתון-

[glow=red,2,300]תופעה חדשה, ילדים מתמכרים ל- Hwzone.co.il[/glow]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצב שלכם עוד טוב, אני בן 16 התחלתי לשבת על המחשב בגיל מאוד מוקדם, הבעיה היא שהתחלתי ללכת לישון בשעות

בחופשים היו ימים שהייתי יושב יותר מ-10 שעות על המחשב, וכן יש לי חיים ואני כן מלא זמן עם חברים פשוט ברגע שאני חוזר הבייתה מחשב

הרבה פעמים אני קם בבוקר לפני הכל - מחשב ! ככה כל הזמן וזה רק החמיר בזמן האחרון...

אני לא רואה שום דברים שחורים לבנים אני רואה נקודות סגולות וירוקות זזות לכל מקום שאני מסתכל (לא תמיד כמובן), אם אני מסתכל על הרגל שלי אני רואה עליה נק' סגולות וירוקות (אולי גם טיפה כחלחלות) מטיילות להנאתן על הרגל שלי...

איכשהו פיתחתי קצת צילינדר בעין שמאל (בגלל שזה נמוך ורק בעין שמאל אז אין משקפים) ולסיכום נראה לי שהמחשב כן דפק

לי את הראיה כי לאף אחד במשפחה שלי אין בעיות עיניים ולמרות שאני יודע שזה מזיק אני לא מפסיק אם זה...

סקופ, מחר כותרת בעיתון-

אני בדיוק כמו שהיית,והרגל שלי נראת בסדר גמור ...אבל אני רואה נקודות ירוקות וכאלה כשאני מסתכל על השמיים וגם קשה לי לפקוח את העיינים עד הסוף באור ואני לא יכול להסתכליותר משנייה וחצי על השמיים כי אז יש לי גירוי בעיינים ואני חייב לעצום אותן,גם לך זה ככה? .

ואיך כל רופאי העיינים אמרו לי שהמחשב עושה מקסימום כאב ראש? (למרות שאין לי כאב ראש...) חוץ מזה נניח אם זה מהמחשב האם זה נזק בילתי הפיך? או שאפשר לתקן על ידי הפסקה ארוכה מאוד מהמחשב?

נ.ב.

זזתי לישון מחר אני יראה את התשובה שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי זה הפוך אני יכול להסתכל על השמש הרבה מאוד זמן ולא קורה לי כלום

אני לא יודע אם זה כתבת את זה ברצינות, אבל אם כן, אז זה באמת עצוב. גרמת לעצמך נזק בלתי הפיך לראיה. לפחות אל תחזור על הטעות הזאת יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם זה כתבת את זה ברצינות, אבל אם כן, אז זה באמת עצוב. גרמת לעצמך נזק בלתי הפיך לראיה. לפחות אל תחזור על הטעות הזאת יותר.

זה ברצינות והראייה שלי אכשיו יותר טובה ממה שהייתה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג, תנסה לקחת הפסקה של איזה שבוע ותראה לבד, למרותש אני זוכר שאחרי הטיול השנתי (3 ימים) הרגשתי

הרבה יותר צלול...

עשיתי כבר הפסקה והיא לא עזרה אבל זה היה לפני שנה ערכתי את ההודעה הקודמת שלי אז תקרא את השינויים בבקשה וזזתי לישון לילה טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סקופ, מחר כותרת בעיתון-

הלכת לבדיקות רפואיות? ואם כן מצאו אצלך משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיות מוחיות כמו טימטום יכולות להיגרם ממחשב? ;D עדיין לא הבנתי על מה הוויכוח בעיות ראייה נגרמות ממחשב אני עם בגלל המחשב מה לעשות? כאבי ראש עלולים להיגרם ע"י המחשב ולמי שזה קורה שישתמש בשיטת ה20:::.

נ.ב- אני קצת (הרבה) משוגע, זה ניגרם מהמחשב? ;D ;)

נ.ב2- קראתי עכשיו מה שכתבתי ויכול להיות שהבנתם שאתם מטומתמים- זו לא הכוונה הכוונה היא שאני משוגע!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא משוגע אתה סתם מזיין תשכל, ובקשר לבעיית הראייה אני חושב שאצלי זה מחמיר מיום ליום בגלל שאיך שראיתי בלילה

אכשיו זה אותו דבר ביום ובלילה זה יותר גרוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל שבקפוט חולים לא יודעים כלום על , ואני בלי מישקפיים לא משנה כמה זמן אני על המחשב אז אני לא מבין איך

הראייה שלי מצויינת אני רואה דברים מרחוק וקרוב מצויין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...