האם יכול להגרם נזק לעיינים שלי אם אני יושב כל יום לפחות 7 שעות על המחשב ברצף? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יכול להגרם נזק לעיינים שלי אם אני יושב כל יום לפחות 7 שעות על המחשב ברצף?

WHITE_ZOMBIE4

Recommended Posts

• תגובות 118
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הבעייה היא שאני כן דבוק למסך...והרפרש רייט שלי הוא 100 שמיעה זה בטח ממוזיקה בפול נכון? :P על זה אפשר להתגבר איכשהוא אבל קשה להתגבר על התמכרות למחשב אני כבר רואה מלא נוקדות כשאני מסתכל על השמיים בכל מיני צבעים שקופות לפעמים וממש לא נוח להתסכל כשיש יותר מדיי אור אני לא יודע כבר מה לעשות...הלכתי לכל רופא אפשרי כולם אמרו לי שהכול בסדר ואין לי שום בעייה בעיינים ומחשב לא מזיק אבל בכל זאת אני לא ידוע למה זה קורה...

וי אחי תיארת מה שיש לי בדיוק כבר התחלתי לפחד שזה רק אני......

זה כבר איזה שנתיים ככה אצלי (אולי שנה וחצי)

תגיד אתה רואה כל מיני פסים שקופים כאלה ונקודות שחורות ושקופות בשמיים כן???

וגם אני הלכתי לרופא והוא אמר שהכל בסדר והוא אמר לי ללכת לעשות סי טי (צילומי רנטגן לראש) אבל לא הלכתי.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד אתה רואה כל מיני פסים שקופים כאלה ונקודות שחורות בשמיים כן???

אצלי זה גם שנתיים אחי ואני קואה נוקדות שקופות וירוקות וולפעמםי גם אדומות וזה ממש קשה לפתוח את העיינים באור שמש גם לך זה ככה? מה הicq שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח אז אל תהיה כזה היפוכונדר אתה תהיה בסדר. פשוט אל תשב ממש הרבה על המחשב ותעשה הפסקות קטנות ואל תשב בחושך תשב מול המחשב תמיד עם אור. {ולא בגלל הפחד מכוחות הרשע.... ;) ;D }

אני תמיד אם אור על במחשב אולי חוץ מששיחקתי במטריקס כי זה משחק ממש חשוך וחייבים קצת חושך,ואני ממש ינס לעשות הפסקות מה גם שלאחרונה גם במשחקים קשה לראות ממש טוב לא ידוע זה כאיל והעיינים שלי לא מרוכזות במשחק...זה ממש מעצבן ותודה לכולם על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי זה גם שנתיים אחי ואני קואה נוקדות שקופות וירוקות וולפעמםי גם אדומות וזה ממש קשה לפתוח את העיינים באור שמש גם לך זה ככה? מה הicq שלך?

לא למזלי אין לי בצבעים יש לי רק שקופות וגם יש לי כל מיני פסים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד אתה רואה כל מיני פסים שקופים כאלה ונקודות שחורות ושקופות בשמיים כן???

וגם אני הלכתי לרופא והוא אמר שהכל בסדר והוא אמר לי ללכת לעשות סי טי (צילומי רנטגן לראש) אבל לא הלכתי.....

עשיתי CT+עוד מלא בדיקות מזורות שאתה לא רוצה לשמוע עליהם והוכול בסדר לא יודע למה זה ככה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה גם לי זה מעצבן אבל כבר התרגליתי לזה :P אני פשוט לא מבין ממה זה נובע???? מה זה ליכלוך בערובות העין?? או משהו אחר?? אני לא מבין............

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה גם לי זה מעצבן אבל כבר התרגליתי לזה :P אני פשוט לא מבין ממה זה נובע???? מה זה ליכלוך בערובות העין?? או משהו אחר?? אני לא מבין............

גם אני לא מבין זה באמת מוזר גם אתה כל היום במחשב? באמת נראה לי שזה אולי קצת קשור לליכלוכים בעיינים כ יאני מרגיש לפעמים כאילו יש לי משהו עוקץ ומעצבן בעין אויל בגלל שלפעמםי הריסים שלי נכנסים לתוך העין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...