האם יכול להגרם נזק לעיינים שלי אם אני יושב כל יום לפחות 7 שעות על המחשב ברצף? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יכול להגרם נזק לעיינים שלי אם אני יושב כל יום לפחות 7 שעות על המחשב ברצף?

WHITE_ZOMBIE4

Recommended Posts

• תגובות 118
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב חזרתי מהצעדה גם לי זה קורה כשאני נמצא בשמש אז ממש קשה לפקוח את העיינים עד הסוף ובחדר עם אור אז קשה להסתכל על הקירות למשל כי אני רואה מין "ערפל" קטן כזה למשל כסיידנו את החדר כולם אמרו איזה יופי החדר נראה מסיוד וזה ואני היחידי שלא שמתי לב להבדל בגלל הבעיות האלה,ואיך יכול לשהיות שפתאום אנחנו רגישים לאור? אם זה התחיל לנו לפני שנתיים בערך? מלא אם זה היה מלידה אז כנראה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה uplink?

זה קישור שמחבר מכונה לעצב הראיה

הצליחו להראות ברייל לכמה עוורים ככה

נשורת רדיואקטיבית היא לא משהו כמו 10,000 שנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חזרתי לשנייה ואני לא יודע עם אתה מתכוון אלי, אבל לא, אני צריך להסתכל על מקום חוץ מהריצפה כשיש שמש לא?? כאילו לא משנה מה אתה עושה או לאיפו תסתכל ברגע שיש שמיים אז רואים! ולב דווקא כשאתה מסתכל על השמש!!בואנה אתה מעלה לי את העצבים למה אתה נדחף לכל דיון???? עם אין לך מה להגיד בקשר אליו חוץ מההודעה האידיוטית הזות...??????

לא יאה לך? לא מעניין אותך? משעמם אותך? פשוט על תגיב!!!!!!! על תדחף לדיון שלא מעניין אותך ובמיוחד לא להגיב כאלה הודעות!!!!!

:bash: :asthanos: :AR15: :asthanos: :asthanos: :bash: :bash:

וואלה בן אדם זה היה בצחוק, אוליי לא הבנת כי הסמיילים לא עבדו משום מה. בכל מקרה הרגישות שלך מראה שאולי אין לך חיים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה בן אדם זה היה בצחוק, אוליי לא הבנת כי הסמיילים לא עבדו משום מה. בכל מקרה הרגישות שלך מראה שאולי אין לך חיים?

אם הייתה לך את אותה הבעייה הייתה יודע כמה התגובה שלך הייתה מעצבנת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רואה את בכל מקום או רק בשמיים?

ואני רציני לפני זה דיברתי עם ילדה שאני רוצה להציא לה חברות ואחר כך הכנסתי את הזרת ווממממ דם ובשר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רואה את בכל מקום או רק בשמיים?

ואני רציני לפני זה דיברתי עם ילדה שאני רוצה להציא לה חברות ואחר כך הכנסתי את הזרת ווממממ דם ובשר

בעעע מסכן,אני רואה את זה בכל מקום אבל כשאני מסתכל על השמיים זה הרבה יותר מציק ואני לא יכול להסתכל על השמיים כשיש אור ליותר משנייה וחצי כי זה ממש עוצם לי את העיינים בע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...