האם יכול להגרם נזק לעיינים שלי אם אני יושב כל יום לפחות 7 שעות על המחשב ברצף? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יכול להגרם נזק לעיינים שלי אם אני יושב כל יום לפחות 7 שעות על המחשב ברצף?

WHITE_ZOMBIE4

Recommended Posts

יש לי מסך CRT SYNCMASTER 700IFT ואני יושב לפחות 7 שעות ביום מול המחשב ברצף בלי הפסקות וגם יש לו בעיות של רישרושים מהספק,האם יכול להגרם נזק לעיינים שלי? (אני ידוע שלא כולם פה רופאים אבל לפי ההתנסות..)מה גם שבאמת העיינים שלי עייפות מאוד וזה מצעבן כי לא רואים טוב כל כך =\ ויש גירויים ולפעמים גם כאבים מעצבנים,מה אתם מציעים לעשות? (אל תשכחו שאני מכור אז קצת קשה להגיד לי לעשות הפסקה וכל זה...)

תודה זה חשוב מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 118
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוקיי למרות שזה קצת מציק להסתכל עוד כמה זמן עוברים 20 דקות פעם עשיתי הפסקה עם המחשב במשך שבוע (ותאמין לי שזה היה סבל) וזה לא עזר אני ינסה לעשות את השיטה שלך תודה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כול עוד שאתה על ריפרש רייט מספיק גבוה ולא דבוק למסך אתה תהיה בסדר...(אני חושב) לי כבר מתחילות להיות בעיות ראיה (גם שמיע אבל זה סרט אחר כבר) :-\

הבעייה היא שאני כן דבוק למסך...והרפרש רייט שלי הוא 100 שמיעה זה בטח ממוזיקה בפול נכון? :P על זה אפשר להתגבר איכשהוא אבל קשה להתגבר על התמכרות למחשב אני כבר רואה מלא נוקדות כשאני מסתכל על השמיים בכל מיני צבעים שקופות לפעמים וממש לא נוח להתסכל כשיש יותר מדיי אור אני לא יודע כבר מה לעשות...הלכתי לכל רופא אפשרי כולם אמרו לי שהכול בסדר ואין לי שום בעייה בעיינים ומחשב לא מזיק אבל בכל זאת אני לא ידוע למה זה קורה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מסתכל על השמש ורואה נקודות צבעוניות לכמה שניות?

זה קרה לי בכיתה ו' ואז ממש נבהלתי, וזה היה כשהלכתי לשרותים באמצע שיעור. אחרי שהלכתי מסדרון זה עבר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תהיה עם המחשב כשהחדר חשוך? (זה גם דיי הורס. כנ"ל בקשר לטלוויזיה)

זה לא טוב להסתכל טלוויזה/מחשב בחושך...

בקשר למויקה - hell yeah... פאוור מטאל לא שומעים בלי פול ווליום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תהיה עם המחשב כשהחדר חשוך? (זה גם דיי הורס. כנ"ל בקשר לטלוויזיה)

זה לא טוב להסתכל טלוויזה/מחשב בחושך...

בקשר למויקה - hell yeah... פאוור מטאל לא שומעים בלי פול ווליום...

אניע שומע thrash metal וelectro metal (ומי שאומר שזה טראנסים טועה בהחלט) ואני מצליח לשמוע בווליום לא ממש גבוה נסה עד שתצליח זה לא בעייה להתגבר על כזה דבר הדבר הקשה הוא המחשב...ואני צריך עזרה בזה כי אני ממש לא יודע מה לעשות כל הרופאים אומרים שהכול בסדר למרות שלא,עברתי איזה 9999 בדיקות מכל מיני סוגים...והכול בסדר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...