האם יכול להגרם נזק לעיינים שלי אם אני יושב כל יום לפחות 7 שעות על המחשב ברצף? - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יכול להגרם נזק לעיינים שלי אם אני יושב כל יום לפחות 7 שעות על המחשב ברצף?

WHITE_ZOMBIE4

Recommended Posts

גררררררר, שוב פעם?!!????!!!!?!!!!??? :AR15: :AR15: :AR15: :bash: :bash: :bash:? כבר מישהו עשה כזה דבר (לא בדיוק)....

ואני יענה לך בערך אותו דבר, למה לאזעזל אתה מגיב פה???? בשביל להגיד שטויות.... כאילו למה סתם להגיב???? אין לך מה להגיד בקשר אליו חוץ מההודעה האידיוטית הזות אז על תגיב, פשוט על תגיב.........

:pissed::pissed::pissed::pissed::pissed: :AR15: :AR15: :asthanos: :asthanos:

כן זה באמת מעצבן אחי אנחנו מדברים על נושא חשוב מאוד וcom חושב שאנחנו חסרי חיים כי אנחנו חורשים את הבעייה הזאתי הוא פשוט לא קולט שבעיות ראייה זה מעצבן!!!!!!@@!@

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 118
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מעניין.....יש לי חבר (רופא אלטרנטיבי) ששאלתי אותו והוא אמר שהמחשב לא גורם לנזקים אחרי גיל 18 אבל בגיל ההתבגרות העיניים מתפתחות ושימוש מרובה במחשב עלול לגרום לנזקים לעיניים בגיל ההתבגרות.

אני גם משתמש די מכור במחשב (לעיתים רבות אני משתמש במחשב יותר מ5שעות וגם אני יכול להשאר לפעמים עד 5 בבוקר עם המחשב ואני הופך לעיתים את שעות השינה שלי, ומפסיד שעות ויושן בצהריים במקום בלילה לפעמים, וזה בימים כשיש בי"ס)

אבל אין לי , אני רואה טוב מאוד (טפו טפו טפו) והדבר היחידי ששמתי לב זה כשאני מסתכל על השמיים אז לפעמים אני רואה כל מני צורות שזזות להם....אבל זה לא ממש מפריע לי כי זה שקוף..... חוץ מזה אין לי בעייה כשאני מסתכל על משהו אחר.

אגב אני בן 15 וחצי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין.....יש לי חבר (רופא אלטרנטיבי) ששאלתי אותו והוא אמר שהמחשב לא גורם לנזקים אחרי גיל 18 אבל בגיל ההתבגרות העיניים מתפתחות ושימוש מרובה במחשב עלול לגרום לנזקים לעיניים בגיל ההתבגרות.

אני גם משתמש די מכור במחשב (לעיתים רבות אני משתמש במחשב יותר מ5שעות וגם אני יכול להשאר לפעמים עד 5 בבוקר עם המחשב ואני הופך לעיתים את שעות השינה שלי, ומפסיד שעות ויושן בצהריים במקום בלילה לפעמים, וזה בימים כשיש בי"ס)

אבל אין לי , אני רואה טוב מאוד (טפו טפו טפו) והדבר היחידי ששמתי לב זה כשאני מסתכל על השמיים אז לפעמים אני רואה כל מני צורות שזזות להם....אבל זה לא ממש מפריע לי כי זה שקוף..... חוץ מזה אין לי בעייה כשאני מסתכל על משהו אחר.

אגב אני בן 15 וחצי.

סעמוק הדבר הזה עם הצורות זה כמו איזה מגפה מי*דינת זה מאוד מוזר... בטח כל מי שמול המחשב או משהו אז יש לו את זה......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כמה דקות התחלתי לראות פסים שחורים לבנים בכל מקום הראייה שלי מיחרפנת או משהו

אחי עם זה כל כך גרוע אז כבה את המשחב לאזיה שעה או עזוב אותו ופשוט תרגע.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו זה יותר גרוע היסתכלתי על המעוור תיקרה שיש לי והאזור שלידו ממש זז אני רואה את התיקרה זזה!!

יאלה אני הלכתי

בעע אחי מסכן =\ אתה באמת צריך הפסקה אצלי זה עוד איכשהוא נורמאלי (תפו תפו תפו) תודה לאל

ובקשר לeli g זה לא למי שמול המחשב זה ככה לכולם גם לאבא שלי ולכל מי ששאלתי אבל אצל אחרים זה הרבה פחות מאצלנו אצלי כמו שאמרתי אני לא יכול להסתכל על השמיים יותר משנייה וחצי כי זה גורם לי למין דגדוג מעצבן בעיינים וסוגר אותן (רק בבוקר) בלילה אני יכול להסתכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

* דאג לתאורה "רכה" אחרי המסך (לצמצום הפרשי התאורה שבין המסך וסביבתו - קונטרסט כזה מחייב את העינים לעבור מצמצם פתוח לסגור ולהפך)

תרגילי הרפיה לעינים קיימים בספרים לתיקון ראיה לקויה (שיטת ביטס וממשיכיו). כדאי לפתוח מדריך בנושא זה.

תרגילים:

א. שב בנוחיות, שים כפות ידיך על עיניך הסגורות. חוש באנרגיה הזורמת מכף היד לעין (שכח מהנט ומהעולם לפחות ל2 דקות).

ב. כשהשמש לא חזקה (בקיץ, לא באמצע היום) תפוס פוזה, עצום את העינים וכוונן לעבר השמש, חוש באנרגיה..מהשמש.. תיכנס לרילקס.

נ.ב. אבא שלי עבר ליד המחשב וראה את זה אז את כל זה הוא כתב... :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב....לפי דעתי, זה ברור שהמחשב כן גורם נזק לעיניים!!!

עובדה שרוב האנשים שעובדים עם מחשבים לתקופה ארוכה יש משקפיים!!

אבל הנזק הוא הפיך, לפי מה שמעתי, וזה לכל מי שיש לו משקפי ראייה ורוצה להפטר מהם:

אם לא תסתכל על שום אור סינטטי, כלומר: מחשב, , מנורות, אקיצר כל אור שאינו אור השמש למשך תקופה של חודשיים אתה תראה טוב ולא תצטרך עוד את המשקפיים!! - אבל אני בספק כמה אנשים מוכנים לא לראות ולא להשתמש במחשב למשך חודשיים.....

ושיהיה ברור!!, אסור בשום אופן להסתכל ישירות לשמש, אפילו לא לשנייה!!! זה גורם נזק חמור מאוד לעיניים ויכול לגרום לעיוורון ברגע שמסתכלים לתקופה ארוכה!!!!! :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שלא מעודכן, לפני מס' חודשים מחקר מעמיק (שאני לא זוכר מתי והיכן בוצע) קבע שקריאת ספרים בתנאי תאורה מעורערים, ישיבה ממושכת מול מסך מחשב/טלויזיה וכו'... בסה"כ גורמים לעיניים "להתעייף" מה שגורם לכאבי ראש, סחרחורות או התעייפות ולא יותר מזה.

פגיעה פרמננטלית לעיניים איננה נגרמת.

פשוט הגדירו למסך המחשב שלכם תדר רענון גבוה מ75 הרץ, ויהיה בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...