E8400 או Q9450 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

E8400 או Q9450

mandarin

Recommended Posts

האם שווה לשלם 600 שקל יותר בשביל מוכנות לעתיד כיום, או לקנות את ה E8400 כיום (בשביל הביצועים שמקבלים היום, מעבד ב 3גיגה במקום 2.66 שגם יותר קר וגם יותר ניתן לעשות OC) ומקסימום אם ממש צריך אז לקראת סוף החיים של ה Q9450 לשדרג את המעבד במחיר זול יותר (בתקווה שהמחיר אז יהיה יותר זול וגם שוב רק במידת הצורך).

פשוט יש לי עדיין מחשב שהוא עם אחת ותכלס חוץ מביצועים נטו (בעיקר במשחקים חדשים) אני לא ממש שם לב לבעיות ביצועים מיוחדים (שנובעים מריבוי משימות בו-זמנית עליו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מצד אחד שיריץ לי משחקים חדשים באופן נורמלי. (כיום לא עובדים משהו)

מצד שני שיריץ לי במקסימום עם הרבה טאבים, מכונה וריטואלית אחת, 2 סביבות פיתוח וזהו בערך. (הדברים האלו עובדים יחסית בסדר גם עם אחת וישנה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה קשה.

לדעתי עדיף כיום 8400 למשחקים.

אבל בעתיד זה ישתנה ואז יהיה עדיף מרובע ליבות.

אם יש לך את הכסף, קח מרובע ליבות, אם לא אז תחסוך ושדרג בעתיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא זורק כסף שלא מקום

זה שטויות

נכון להיום! 8400

אבל בעוד שנה שנתיים הוא יקרטע כמו צפרדע מתה

בזמן שמשחקים יתמכו בריבוע ליבות

בזמן שתוכנות יתחילו לעשות שימוש בריבוי ליבות

ואז אתה תתחיל להרגיש את הביאוס

לכן עדיף להכין עצמך לעתיד ההולך וקרב של ריבוי הליבות ולקנות q9450

שזה מעבד ללא ספק מעולה

ושלא תחשוב שבגלל שאמרו לך 8400 אז תרגיש הבדלים

סמוך עלי נכון להיום אתה אל תרגיש הבדלים

ובעתיד הרחוק אתה תבין כמה עשית בחירה נכונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל בעוד שנה שנתיים הוא יקרטע כמו צפרדע מתה

בזמן שמשחקים יתמכו בריבוע ליבות

בזמן שתוכנות יתחילו לעשות שימוש בריבוי ליבות

סמוך עלי נכון להיום אתה אל תרגיש הבדלים

ובעתיד הרחוק אתה תבין כמה עשית בחירה נכונה

אם מעבד על 3GHZ יהיה צפרדע מתה עוד שנתיים למה שמעבד על 2.6GHZ לא יהיה?

וחוץ מזה, מי אתה בכלל שאפשר לסמוך עלייך ? כשמדובר בכסף של בנאדם, ומדברים על העתיד הרחוק (מאוד) אתה לא יכול לנבא מה שבא לך ולזרוק לו "סמוך עליי." כי ככל הנראה עוד שנתיים הQ9450 יהיה לא פחות צפרדע מתה מהE8400, וה600 שקל האלה יכלו לשמש אותו אז למשהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, עם כל הכבוד לאנשים שפה, אף אחד לא באמת יודע כיצד תראה תמונת העתיד פשוט בגלל שאף אחד פה לא משפיע עליו ולכן כל מה שתגידו זה הימור. יותר מכך, לזרוק מילים כמו "סמוך עלי" בלי להביא נימוקים משכנעים לא מוסיפים יותר מדי.

אף מפתח משחקים לא יתקע לעצמו כדור בראש (חוץ מאולי קריסיס שגם לא מנצל את החומרה של היום באופן מיטבי) וימכור משחק שירוץ טוב על Q9450 בעוד שנתיים אבל לא על E8400 מכיוון שמה לעשות, QUAD לא יהיה המיינסטרים בזמן הקרוב.

ועוד שנתיים כמה יעלה Q9450 ? לא יותר מ 1000 שקל ב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, השאלה אם אי פעם אתה מגיע לניצול של 50% מכלל כוח העיבוד של המעבד הנ"ל (ולא בתוכנות עריכה של מולטי-מדיה / תלת מימד).

והגישה של חבל לקנות פחות מזה קצת לא ברורה לי (זה כמו להגיד חבל לקנות פחות מאוטו משפחתי כשתכלס אני צריך רק אוטו קטן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא, אפילו בקרייסיס בקושי גירד 30-40%

זה מה שטוב בו.

*עריכה*

הניצולת של המעבד מוצגת בצורה ממוצעת כשלמעשה קיימים הרבה פיקים שבהם הוא מגיע ל-100% ומשתחרר

לכן חשוב שהמעבד יראה ניצולת נמוכה ככל האפשר.

אם אתה רוצה לשחק משחקים כבדים ולהנות אתה צריך 3 דברים

מעבד חזק, הרבה וכרטיס מסך חזק.

שווה להשקיע במחשב חזק מהסיבה שהוא חי יותר זמן ממחשב חלש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו, בדיוק, אז קנית סתם מעבד בכמה מאות שקלים יותר (אוטו משפחתי) ואתה בכלל לא משתמש ביכולות של מעבד רגיל (אוטו קטן).

לא היה עדיף לשלם פחות עכשיו ומקסימום בעוד כמה שנים אם ממש צריך לקנות משהו אחר ?

*עריכה*

מעבד QUAD מגיע לפיקים של 100% ? רק במחשב עם חלונות דפוק אולי או הרבה זבל... (צריך לזכור שכל ליבה יכולה להגיע למקסימום 25%).

ו E8400 עם 4 גיגה ו HD 4870 זה לא מחשב חזק ?

*עריכה עריכה*

גם כמו שאמרתי יש לי מחשב "ישן" במונחים של הפורום הזה עם אחת והוא מתפקד לא רע בכלל בכל מה שלא קשור למשחקים חדשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...