הקירורים שלכם - גלריית תמונות - עמוד 65 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הקירורים שלכם - גלריית תמונות

tronado

Recommended Posts

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רציתי למתוח על זה סלוטייפ אבל זה לא נותן את הלוק הנכון... יש לי דפי תמונה להדפסה איפה שהוא... אני מאמין שעליהם זה יראה מעולה... :)

התכנון להעיף את כל המאווררים של ה ENERAX ולהביא מאווררים שחור אדום + מים אדומים... נראה לי יראה נחמד... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהבתי מאוד.

רק מה שמעניין אותי על איזה מסכים אתה בידיוק משתמש בכרטיסי מסך האלה ומאיפה יש לך כ"כ הרבה כסף כדי לקנות את אחד המערכות היקרות ביותר שקיימות בישראל למחשב ביתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

בניגוד לדיי כולם פה אין לי מערכת טובה להתגאות בה,אבל מכיוון שאני מתכנן על OC וסידרתי כבלים אתמול חשבתי שבכל זאת אעלה (הדבר היחידי שעדיין לא קיים פה הוא המוגן 2 שקניתי ואמור להגיע שבוע הבא).

כמה נאבקתי עם המארז הזה כדי להסתיר את הכבלים אין בו מקום לכלום...(ניתן לראות שהחיבור של כוח של הכרטיס מסך מאוד קרוב למאוורר השני של הכוננים הקשיחים)

mzjnm32ruzyj.jpg

zfhonghjzjjc.jpg

indemwonjv0z.jpg

yyinyqg2toem.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לנו אותו מארז ;D

אבל עליי הוא דווקא גדול מדיי, הכל שאלה של גודל הרכיבים :lol: אצלי לוח וכרטיס קצרים יותר

הוא מאוד יפה אבל לא ממש איכותי, ומעצבן שיש 2 "כוננים נסתרים" כאלה, ואין אחד רגיל שאפשר לשים במקום. כאילו למי יש 2 צורבים....? (רוצה להחליף מכסה מסתיר בעד רגיל? :nixweiss:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לנו אותו מארז ;D

אבל עליי הוא דווקא גדול מדיי, הכל שאלה של גודל הרכיבים :lol: אצלי לוח וכרטיס קצרים יותר

הוא מאוד יפה אבל לא ממש איכותי, ומעצבן שיש 2 "כוננים נסתרים" כאלה, ואין אחד רגיל שאפשר לשים במקום. כאילו למי יש 2 צורבים....? (רוצה להחליף מכסה מסתיר בעד רגיל? :nixweiss:)

חח כן זה באמת מעצבן...אני שברתי אחד מהם בטעות אבל מחר מגיע בקר מאווררים שהזמנתי אז יהיה לי מה לשים בו חח,אצלי הUSB הקדמיים הפסיקו לעבוד..לא מארז איכותי במיוחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האא ואיך שכחתי את זה שהUSB בכלל בצד ימין של המארז, בעוד שהדלת השקופה בצד שמאל... כאילו מי שם את המארז באמצע השולחן ככה שיש לו גישה ל2 הצדדים? :silly::kopfpatsch: בסוף אני עובד עם כבל מאריך כמו לפני 10 שנים :facepalm:[br]פורסם בתאריך: 13.02.2010 בשעה 16:48:48

ומכיוון שזה שרשור עם מטרה מסויימת.. :lol:

אני מעדיף שקט ושיהיה חלקים קרים קטנים ויעילים, לא בקטע של OC.

23112009128.jpg

http://img402.imageshack.us/img402/5141/23112009128.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...