צריך טיעונים טובים לאופנוע נגד אבא ! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך טיעונים טובים לאופנוע נגד אבא !

OR007

Recommended Posts

עזוב התקציב הוא לא בעיה...

הוא הסכים לקנות לי מיול/ריינג'ר (לא חדש) בשביל שאני לא אלך ללמוד על אפונוע...

הבעיה היא לשכנע אותו שיסכים בכלל !

למרות שגם אם אני קונה אופנוע אני לא מתכוון לקנות חדש, פשוט אין טעם !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא אתה לא רוצה ריינג'ר? אבא שלי גם הסכים לקנות לי, אבל אני גר במושב לייד יהוד ויש מן מעבר פירטי שאי אפשר לעבור לשם

אם ריינג'ר או אוטו, ואני לומד ביהוד וכל החברים שלי שם אז העדפתי אופנוע....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לא להסכים.

אם מישהו מתפרע על האופנוע בלי לדעת את המגבלות של הכלי, סופו רע.

אם אתה מכיר את המגבלות, ורוכב כמו בנאדם, אין שום סיבה לא לעשות רשיון, רוב החברים שלי שיש להם רשיון(אפילו כולם...אני חושב)

מעולם לא נפגעו בתאונת אופנוע או משהו כזה...חוסר זהירות וחוסר משמעת עצמית הם האויב מס' 1 של הרוכב.

מסכים עם כל מילה, הסברתי לו 200 פעם, אני לא מתכוון להשתולל כמו מטורף ואני אהיה מאוד זהיר...אחרי הכל זה באמת

לא הכל בטוח אבל הוא כל הזמן אומר כמה שאתה תיהיה זהיר תמיד יהיו נהגים אחרים שהם לא זהירים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות!

זה תלוי אך ורק בבנאדם. אם אתה נוהג עם משמעת וכפוף לחוק, אז אין סיבה שיקרה משהו...

תסביר לו שאתה תהיה אחראי ובלה ובלה ובלה......

ולגבי סוג האופנוע, אני שמתי לב שאתה רוצה שטח, אני מאוד ממליץ לך על ה-RMX (כמובן אם אתה בגובה סביר+ כי האופנוע הזה הוא די גדול), גם DT של פצצה של אופנוע! (במיוחד בדגמים החדשים עם הסטארטר - רעיון גאוני), אבל האופנוע שטח 50 סמ"ק שאני הכי ממליץ לך עליו זה Sanda R של דרבי(אופנוע חזק מאוד וגם יפה לאללה[אתה חייב להיות במימדים ממש גדולים כדי שהוא יתאים לך]) .

אל הכל מתחיל ונגמר בתקציב..... ;D .....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לאיזה אופנוע

הDT לא רואה ממטר את הRMX, הדיטי יותר קל, יש לו ממש טיפה יותר כוח, אבל הוא טיפה יותר קטן גם...

הRMX, הוא יפה, אבל הוא כמו הדיטי אם לא פחות טוב.

אני לא הייתי ממליץ על דרבי, בגלל שהחברה פשטה רגל בארץ ויכול להיות בלאגן עם חלקים וכאלה...

בקשר לשיכנוע

תגיד שאתה רוצה לעבוד בפיצריה, או משהו כזה

או שתאיים שאתה תחכה עוד שנה או משהו ותעשה על 500 סמ"ק בלי האישור שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי, פקקים,חניות,דוחות חנייה אבל בעיקר עניין הפקקים ואת זה שאין לי איפה להחנות אותו כי ישחיטו לו את הצורה...

בכל אופן אופנוע הרבה יותר ואני מרגיש שזה בזבוז להוציא כ"כ הרבה כסף על ריינג'ר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור נהג לשעבר על אופנוע כבד !! , ורוכב מגיל 16 והיום יש לי 125 סמ"ק ,

לגבי תאונות , זה עניין של הרבה זהירות וגם המון מזל , על הכביש צרכים להיות 150% מרוכזים

גם שהכביש נראה ריק יש סכנות .

לי הייתה תאונה אחת קטנה , לא קרה לי כלום , בגיל 16 , אבל עברתי פו ושם החלקות גם לא נוראיות במיוחד

צריך לדעת לקרוא את פני הכביש , איפו ללחוץ על הבלם ואיפו לא וגם לדעת מתי לא לנסוע.

בשביל זה צריך נסיון אלא שניסיון מה לעשות אפשר לרכוש רק שנוסעים , אם אתה מאמין שאתה אחראי

אני יכול להבטיח לך שאתה לא כל כך , אני עשיתי המון שטיות בגילאים שלך - למזלי יש לי מזל.......

גם כשהיה לי אופנוע כבד , נדהמתי מעצמי .... - הקלות והכיף שבמהירויות ותאוצה עולים על כל היגיון ..

אופנוע זה מסוכן !! אבל במדינה שלנו אין ברירה אחרת , אין חניה ויש המון פקקים ...

אגב במכונית הייתה לי דווקא תאונה אחת רצינית , למזלי שוב יצאתי מזה OK וגם המכונית השניה שפגעתי בה.

גם מכונית היא כלי מסוכן מאוד .

אם לא יותר..

לסיכום אין מה לעשות נגד אבא שלך אני נלחמתי !! על זכותי וניצחתי,וזה אחרי שההורים הרשו לאחי ...

כמובן שאחי אגב עבר , ולא מעט תאונות שאגב רובם לא היו באשמתו.

זה יותר עניין של מזל לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...