ת'רד בדיחות - עמוד 22 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד בדיחות

huber

Recommended Posts

איך הכנסת סיפור עם מוסר השכל בגרוש לת'רד בדיחות? מה הקשר? מישהו פעם צחק שסיפרת לו את הסיפור הנדוש הזה? :kopfpatsch:

וואו, הובר, אולי הסיפור שהוא הביא קצת לא קשור לדיון אך עדיין נחמד. אין מה להתעצבן :lol: יאללה, תן לנו עוד כמה בדיחות פה, היה לי חרא יום :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 435
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא אומר שזו בדיחה טובה, חס וחלילה.

אבל זה: "כשיגיע אליך האידיוט ,תאכל אותו" הפאנץ' ליין שלה.

וזה שיש לה מוסר השכל לא אומר שהיא לא בדיחה.

lighten up

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהודי עשיר קנה בית מדהים בבוורלי הילס, קליפורניה ושכר מעצב-פנים מקומי.

לאחר שביתו היה מוכן, נזכר בעל הבית ששכח להתקין מזוזות בדלתות.

הוא נסע העירה, קנה 50 מזוזות מאד מהודרות ובקש ממעצב הפנים שיתקין כל אחת מהן.

בצדה הימני של כל אחת מדלתות הבית פרט לדלתות השירותים.

הוא הלך מביתו קצת מודאג פן יפגע המעצב בצבע הטרי או שלא יתקין אותן כהלכה.

אך בשובו הביתה אחרי שעות אחדות הוא נוכח שהמשימה בוצעה לשביעות רצונו המלאה

ולכן שילם את שכר המעצב ברוחב-לב והודה לו בחום.

ממש לפני צאתו מהבית, הפטיר המעצב לעבר בעל הבית: "אני ממש שמח על שאתה מרוצה מעבודתי.

אגב, הוצאתי את "תעודות האחריות" מכל אחת מהן והינחתי אותן על השולחן בסלון... "

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך יודעים שהמצב בקנטים? כשעוברים לבדיחות יהודיות כשרות למהדרין. ^^^

אני שם כסף שלא כולם הבינו את הבדיחה הקודמת...

רופא יהודי צעיר, גאוות אמו, סיים התמחות ברפואה פלסטית באחד מבתי החולים הטובים של ניו-יורק ויצא להתנדב בשמורת אינדיאנים בניו-מקסיקו.

כעבור שלושה שבועות הוא מתקשר לאמו בברוקלין ומספר לה: אמא! בעוד שבוע אני מגיע הביתה עם ארוסתי החדשה - היא אידיאנית ושמה "כוכב זורח". נחמד, אומרת אמא. גם לי יש עכשיו שם אינדיאני, ממשיך הדוקטור. מהיום אני מבקש שתכני אותי "צבי רץ". נחמד מאד , עונה אמא. למען האמת, אומר הבן, אני חושב שגם את צריכה עכשיו שם אינדיאני. האמא חושבת שניה ואומרת "איזה צירוף מקרים. התפרצת לדלת פתוחה, יש לי כבר שם אינדיאני". באמת?, מתפלא הבן. אתה יכול לקרוא לי "היושבת שבעה".

ועוד אחת, יותר טובה:

יהודי נוסע בירושלים מחפש מקום חניה ולא מוצא, ביאושו מרים ראשו לשמים ומתחנן, אלוהים, אם אתה מסדר לי מקום חניה אני מבטיח שאני מתחיל לאכול רק כשר, לשמור שבת ולכבד את כל החגים. רק סיים את תפילתו, ראה אל מול עיניו מקום חניה, הרים שוב ראשו לשמים ואמר, טוב, לא חשוב, הסתדרתי כבר בעצמי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכוון שהאחרון שרשמתי היה להיט קבלו עוד אחד:

ארבע נזירות עולות לגן עדן. שואל אותן המלאך בכניסה:

נגעתן פעם בזין?

הראשונה אומרת "כן עם אצבע" המלאך אומר לה להכניס את האצבע לגביע המים הקדושים ולעבור הלאה.

אומרת השניה: "כן עם היד". המלאך אומר לה להכניס את היד לגביע המים הקדושים ולעבור הלאה.

פתאום נדחפת הרבעית. המלאך צועק עליה: "הי! חכי לתורך!!" הנזירה עונה לו: "אין סיכוי שאני אגרגר את המים האלה

אחרי שהיא תכניס לתוכם את התחת שלה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

איך יודעים שהמצב בקנטים? כשעוברים לבדיחות יהודיות כשרות למהדרין. ^^^

אני שם כסף שלא כולם הבינו את הבדיחה הקודמת...

עצוב, אבל כנראה שאתה צודק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I was having trouble with my computer. So I called Eric, the 11 year old next door, whose bedroom looks like Mission Control and asked him to come over. Eric clicked a couple of buttons and solved the problem.

As he was walking away, I called after him, 'So, what was wrong? He replied, "It was an ID ten T error."

I didn't want to appear stupid, but nonetheless inquired, "An, ID ten T error? What's that? In case I need to fix it again."

Eric grinned.... "Haven't you ever heard of an ID ten T error before?"

"No," I replied. "Write it down," he said, "and I think you'll figure it out.

So I wrote down: I D 1 0 T.

I used to like Eric.............

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישה מגיעה אל הרבי שלה נסערת כולה. "יש לי שתי תוכיות" היא מספרת לו "וכל פעם שמגיעה אלי אורח הן מביכות אותי וצורחות: היי, אנחנו זונות רוצה?"

"אל דאגה" מחייך הרבי "יש לי שני תוכיים ציתניים וחסודים. כל היום בכלוב לומדים גמרא ומתפללים. תבאי אלי את התוכיות ותוך זמן קצר אני משוכנע שהן

יהפכו מחונכות למופת"

למחר מגיעה האישה עם התוכיות לבית הרבי. ואכן בקצה הסלון עומד כלוב מרווח ובתוכו שני תוכים חובשי כיפות המתנודדים ומתפללים בלהט. הרבי מכניס שתי התוכיות לכלוב, וכמובן שהן מיד צווחות לתוכים: "הי אנחנו זונות רוצים?"

התוכים מפסיקים להתפלל והמבוגר אומר:

"מוישה הנח את הסידור. תפילותינו נתגשמו"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I was having trouble with my computer. So I called Eric, the 11 year old next door, whose bedroom looks like Mission Control and asked him to come over. Eric clicked a couple of buttons and solved the problem.

As he was walking away, I called after him, 'So, what was wrong? He replied, "It was an ID ten T error."

I didn't want to appear stupid, but nonetheless inquired, "An, ID ten T error? What's that? In case I need to fix it again."

Eric grinned.... "Haven't you ever heard of an ID ten T error before?"

"No," I replied. "Write it down," he said, "and I think you'll figure it out.

So I wrote down: I D 1 0 T.

I used to like Eric.............

זאת בדיחה ישנה, אבל אני תמיד משתמש בקוד שגיאה הזה כשמישהו מבקש ממני לתקן את המחשב שלו.

במקור שמעתי אותה על בחורה שמזמינה את הטכנאי מחשבים של החברה למשרד שלה לתקן לה את המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המורה נכנסת לכיתה ורואה שטר של 100 דולר על ריצפת הכיתה,

אבל כשהיא מנסה להרים את השטר היא רואה שזה רק ציור.

שואלת בעצבים, "מי צייר את זה?!"

קם אחד התלמידים אומר, "אני המורה."

"עכשיו אני רוצה את אבא שלך פה", היא אומרת.

"אבל אבא שלי בבית חולים", הוא אומר, "הוא כולו שרוף."

המורה העצבנית לא מאמינה ואומרת, "אם כך אז בוא נלך לבדוק."

כשהם מגיעים היא רואה שהאבא באמת שרוף.

טוב, היא אומרת לעצמה, לפחות אני אספר לו בעקיפין ...

"אתה יודע יש לך ילד כישרוני מאוד, הוא צייר שטר של מאה דולר על ריצפת הכיתה..."

"אני יודע שהוא מוכשר", מפסיק אותה האבא, "הבן !!!! הזה צייר את הכוס של אמא שלו בשקע של החשמל !!!"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Two engineering students were walking across campus when one said, "Where did you get such a great bike?"

The second engineer replied, "Well, I was walking along yesterday minding my own business when a beautiful woman rode up on this bike. She threw the bike to the ground, took off all her clothes and said, "Take what you want."

The second engineer nodded approvingly, "Good choice; the clothes probably wouldn't have fitted."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...