The Dark Knight הדיון הראשי(יום חמישי בקולנוע) - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Dark Knight הדיון הראשי(יום חמישי בקולנוע)

klayton

Recommended Posts

^^^

לא בדיוק.

תסתכל שוב, לדעתי הוא כן יחזור בסרט הבא.

דרך אגב

מתי כבר יצא הסרט בDVD או BLUE RAY ?!

אני מת לראות אותו עוד כמה פעמים ולא רק בקולנוע ;D

ולגבי אוייבים - הייתי רוצה לראות בסרט הבא מישהו חזק ורשע, לא רק פסיכי כמו הג'וקר אלא גם חזק פיסית ושבהחלט יכול לאיים על באטמן בכל המובנים.

דווקא "איש השאלה" הוא די "חלשלוש" כזה, מסוג האוייבים שאולי מציבים לבאטמן כל מיני מלכודות וכו', אבל ברגע שבאטמן שם את היידים עליו, אין לו ממש סיכוי מולו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 170
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ואוו...

לפני כמה ימים ראיתי בערוץ 10 את "באטמן לנצח" (איש השאלה, דו פרצוף).

עכשיו זה נראה כ"כ מסריח, יותר מדי, זאת אומרת, איך הוציאו סרט כזה רע?!

ואני דיי בטוח שהארווי דנט מת -

http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20080719122534AAVNoOD

אל תסתכלו על התשובה שנבחרה כהכי טובה (אולי זה פשוט מה שאנשים רוצים לשמוע), באחרות יש הסבר למה הוא מת.

אני מקווה שהוא מת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא שיחק מעולה, מאוד אהבתי את הדמות שלו, אבל אסור למשוך דברים יותר מדי.

עשו טעות הפוכה בספיידרמן עם ונום.

כל האויבים של באטמן צריכים להיעלם במוקדם או במאוחר מלבד הג'וקר, שהוא המשלים "הנצחי" של באטמן,

ואם הוא ימות, אז גם באטמן - מה שמשוער שכנראה שיהיה בסוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

ממש לא מסכים איתך!

נתחיל מזה שהאויב הכי חזק ונצחי של באטמן זה האוייב מן הסרט הקודם - ראס אל גול או איך שלא קראו לו.

הוא הדמות היחידה שיש לו את מתנת החיי אל מוות, כלומר הוא לא יכול למות.

לכן גם הרבה אחרי שבאטמן מת (על פי הקומיקס) וכו', עדיין הוא נשאר חי ובעצם תמיד יכול להופיע מידי פעם.

הג'וקר גם חוזר מידי פעם, אבל הוא סגנון אחר לגמרי.

די מבאס שבסרט הקודם לא מספיק נתנו זמן משחק וכו' לראס, אני מקווה שאולי כן יחזירו אותו לרגעים ספורים בסרט הבא (יהיה כמו סגירת מעגל כזאתי)

דו פרצוף ממש לא זכה לשום זמן משחק בסרט הנוכחי!

רואים אותו כמה דקות בלבד, וגם זה לקראת הסוף ושבמילא אתה רק מחכה שיראו כבר את הגו'קר.

לדעתי לא היו צריכים בכלל להראות אותו, אלא רק להראות איך הוא נהיה מה שנהיה ולהשאיר את זה לסרט הבא!

בכל מקרה, זאתי דמות עם הרבה פוטניצאל ובהרבה מובנים היא דמות הרבה יותר מעניינת מן הג'וקר, דמות שלבאטמן יותר קשה להתמודד איתה בגלל הרגשות שלו כלפיו והעובדה שראה בהרווי חבר שלו (בסרט לא רואים את זה כול כך), ובאטמן מאשים את עצמו במובן מסויים על מה שקרה לו וכו', ולכן נפשית יותר קשה לו להתמודד מולו.

בכל מקרה, מה שלא יהיה, אני מקווה שהסרט הבא יהיה לא פחות טוב מן הנוכחי ושיבוא בקרוב!!!

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסרט הקודם ראס אל גול מת - כלומר הסיני בראש המקדש.

אבל בסרט הקודם גם הסבירו שראס אל גול הוא לא אדם אחד, אלא מן שם שעובר בין הנתינים, מה שהופך אותו לנצחי,

רואים את זה בקטע שהחברה האלה באים לשרוף לו את האחוזה,

אישה לוקחת את ברוס לצד ואומרת לו שאיש בשם ראס אל גול מחפש אותו, לאחר מכן הוא מסביר שהוא צפה בו מת, ואז האמריקאי מסביר לו את השאר.

מה שאני מנסה להגיד הוא, שראס אל גול זה שם שעובר בין מנהיגים לפי מה שהסבירו בסרט הקודם, כמו שלכל מלך במצריים קראו "פרעה".

לכן יש סיכוי שדמות אחרת בשם ראס אל גול תחזור אבל לא בתור בן אדם, ואני מאוד בספק.

איזה עוד villains נשארו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

לפי מיטב ידעתי, בקומיקס ראס אל גול זוכה באיזה מתנה או משהו שמצא באיזה שבט עתיק או משהו כזה, שנותן לו אפשרות לחיי נצח.

לכן הוא לא יכול למות.

אבל בכל מקרה, יש עוד הרבה אוייבים

יש את ההוא עם הבובה

יש את כל אלו מן הסרטים הקודמים

יש את הבת של ראס

יש דמות שהיא באטמן נוסף (סטייל ספידרמן השחור - ונום), שזה חבר ילדות שלו שמחליט להלחם בו וכו'

יש עוד הרבה דמויות, דווקא היה נחמד לשים דמות חדשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח לא להגזים לא 5 שנים הצייפיה כבר הורגת מעכשיו לדעת מה יהיה בסרט הבא...ואני גם מקווה שבדרך כולשהי דו -פרצוף כן יהיה בסרט הבא... כמו שציינתי כבר אני מקווה שחוץ ממנו תהיה עוד דמות רעה אבל מטורפת ומעניינת כמו הג'וקר ואני מתפלל שלא יעשו את איש השאלה/פינגווין/איש הקרח למינהם -זה לא אמין לא מעניין וזה מחזיר אותנו לסרטי העבר הילדותיים ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איש הקרח זו הדמות הכי מוגזמת בבאטמן וזה יהיה לא אמין אלה אם כן זה יהיה סתם בחור עם רובה חנקן נוזלי :) אבל עדיין לא אמין...

ואיש השאלה זו דמות שטותית

הפינגווין שוב.. לא אמין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים איתך.. בוא נקווה שהאחים נולן ימשיכו באותו הקו של 2 סרטי באטמן האחרונים ויביאו לנו עוד סרט איכותי ,חזק והכי חשוב ריאליסטי...

אגב יש כבר תאריך משוער ליציאת הסרט הבא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

ממש לא מסכים איתך!

נתחיל מזה שהאויב הכי חזק ונצחי של באטמן זה האוייב מן הסרט הקודם - ראס אל גול או איך שלא קראו לו.

הוא הדמות היחידה שיש לו את מתנת החיי אל מוות, כלומר הוא לא יכול למות.

לכן גם הרבה אחרי שבאטמן מת (על פי הקומיקס) וכו', עדיין הוא נשאר חי ובעצם תמיד יכול להופיע מידי פעם.

הג'וקר גם חוזר מידי פעם, אבל הוא סגנון אחר לגמרי.

די מבאס שבסרט הקודם לא מספיק נתנו זמן משחק וכו' לראס, אני מקווה שאולי כן יחזירו אותו לרגעים ספורים בסרט הבא (יהיה כמו סגירת מעגל כזאתי)

דו פרצוף ממש לא זכה לשום זמן משחק בסרט הנוכחי!

רואים אותו כמה דקות בלבד, וגם זה לקראת הסוף ושבמילא אתה רק מחכה שיראו כבר את הגו'קר.

לדעתי לא היו צריכים בכלל להראות אותו, אלא רק להראות איך הוא נהיה מה שנהיה ולהשאיר את זה לסרט הבא!

בכל מקרה, זאתי דמות עם הרבה פוטניצאל ובהרבה מובנים היא דמות הרבה יותר מעניינת מן הג'וקר, דמות שלבאטמן יותר קשה להתמודד איתה בגלל הרגשות שלו כלפיו והעובדה שראה בהרווי חבר שלו (בסרט לא רואים את זה כול כך), ובאטמן מאשים את עצמו במובן מסויים על מה שקרה לו וכו', ולכן נפשית יותר קשה לו להתמודד מולו.

בכל מקרה, מה שלא יהיה, אני מקווה שהסרט הבא יהיה לא פחות טוב מן הנוכחי ושיבוא בקרוב!!!

:xyxthumbs:

אם ראס אל גול זה הדמות שנחשפה למטרואיד וקיבלה חיי נצח בסדרה המצוירת אז זה דמות מאוד דפוקה

להכניס לסרט באטמן

בגלל שלא ניתן להרוג \לפצוע את הדמות הזאת באטמן תמיד חייב ללכוד אותו

וזה צפוי ושטותי מידי

יש דמויות כמו השען \אניגמה שכמו שאמרתי קרובות יחסית לגוקר

אפשר ללכת רחוק הרבה יותר ולקחת את האישה המטורפת שדומה לילדה קטנה

ולעשות סרט פסיכי לגמרי

יש את הדחליל ואיב אבל אלו דמויות משעממות

אבל אם היה להם באמת אומץ ותקציב "מאן -באט" זאת הדמות

אפשר לזרוק שמות כמו הפינגווין ואחרים

אבל לך תמצא שחקן ותסריט לעשות את זה איכותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מחשבה ילדותית יש לך. אתה רק חושב על האקשן המטופש במקום המותחן הפסיכולוגי העמוק שבאטמן יכול להיות

טוב שלא אמרת הקרוק , אני חושב שהוא הוילן היחיד שיותר גרוע מהבחירה שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שאוהב את הסדרות המצוירות מבוססות הקומיקס מאז שצפה בהן לראשונה בערוץ הילדים (הסדרות הן דווקא מדויוקות להפליא בפרטים שלהן בניגוד לרוב הסרטים) ממש ממש אהבתי את האביר האפל...

אני מקווה שהסרט הבא יהיה על אניגמה, הוא אחד הוויליאנים שנראה לי שאפשר לעשות איתם סרט לא פחות "אפל" מזה עם הג'וקר

אגב אני ממש מקווה שסרטי נולן-בייל לא ישתפו גם את רובין, זה מוריד מהפאן הנורא של הסרטים האלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...