פתיחת פורטים - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פתיחת פורטים

gshhar

Recommended Posts

תשתמש ב-defserver על מנת להפנות את הפורטים למחשב שלך ואז תוכל להתחבר ל-emule ולקבל id גבוה,ה-norton antivirus

לא אמור להפריע לך אני עם אלקטל פרו עם nav 2003 pro ועם פיירוול nis 2003 ואין שום בעיית low id כאשר אני מחתבר ל-edonkey,overnet,emule במידה ויש בעייה כזו ניתן לשנות את הפורט בתוכנה מ-4662 ל-4661 ברוב המקרים זה עוזר,דרך אגב

ישנם מודים ל-emule שמטפלים בבעיית ה-low di בצורה טובה המומלצים הם emule+,lh emule ו-lsd וטארוד ל-overnet יש את

overbot ול-edonkey יש edonkey bot pro .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אגיד לך מה הבעיה:

הייתה לי בעיה של IDLOW(יש לי ,מודם שהוא ראוטר-אלקטל שחור),פתחתי את הפורטים וזה הסתדר.

שלשום פירמטתי את המחשב וכל מה שאני מנסה(התקנתי כל מיני גירסאות של התוכנה) זה לא עוזר ויש ליע IDLOW.

מה אני יכול לעשות?

מה זה defserver

אם אתה יכול להסביר לי בפירוט כי אני לא מבין על מה דיברת בהודעה האחרונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פקודת defserver מפנה את הפורטים למחשב למחשב שלך וכך אתה יכול לעבוד רגיל כמו לפני השדרוג לפרו מבנה הפקודה הוא

nat defserver addr כאשר אחרי addr אתה רושם את כתובת המחשב שלך לדוגמא 10.0.0.1 וכדי לשמור את השינוי אתה

מקיש את הפקודה nat save ,עד כמה שידוע לי פירמוט מחשב לא משפיע על האלקטל משום שהוא התקן חיצוני והוא מריץ מערכת הפעלה

משלו (לינוקס) יכול להיות שאתה צריך לשדרג את ה-firmware של המודם לגירסה חדשה יותר כדי לבדוק איזה גירסת תוכנה יש לך הרץ

את הפקודה software version .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני אמחוק את ההפניות לפורטים שעשיתי זה יפגע בזה שהמודם שלי הוא גם ראוטר או שזה לא קשור ואין לי מה לפחד?

אין לך מה לפחוד. זה בסה"כ מוחק את הרשומות של הפורטים שהפנית. זה לא יפגע בשום דבר.

ובקשר ל-defserver, כמו שאמרו זאת פקודה שמפנה את כל הפורטים לכתובת אחת. המודם לא יעבוד כמו לפני השידרוג בשום אופן, אלא פשוט יפנה את כל הפורטים לכתובת אחת. הוא עדיין יתפקד כראוטר, אך כעת הראוטר יידע להפנות כל חיבור נכנס ללא בקשה מבפנים לכתובת אחת מוגדרת, ולא יפיל את המידע כשהוא מגיע בגלל שאין לו בקשה מבפנים.

הפקודה עצמה הולכת כך:

אם אתה רוצה להפנות את כל הפורטים לכתובת 10.0.0.1 תרשום

nat defserver addr=10.0.0.1

ואח"כ

nat save

לשמירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכנס לטלנט של המודם

לוחץ אנטר איפה שמבקשים User.

רושם

nat defserver addr=10.0.0.1

(או כל כתובת אחרת במקום ה-10.0.0.1) כל זה בשורה אחת בלי אנטר, בדיוק כמו שרשום פה.

לוחץ אנטר.

nat save

לוחץ אנטר.

ויוצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שיש לך גירסת firmware ישנה במודם נתקלתי בכמה גירסאות מסדרת khdssa שלא מאשרות לפתוח פורטים לאחר השידרוג

עידכון לגירסה חדשה פתר את הבעייה,אם יש לך גירסה gv8baa3.281 לא צריכה להיות לך שום בעייה זו גירסה מצויינת ורק מגירסה

זו ניתן לשדרג אלקטל פרו לאלקטל 510 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...