מחשבי Netbook / UMPC בארץ - עמוד 37 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

שלום לכולם

יש מצב שה wind יריץ את המשחק סאננדרס ??? :kopfpatsch:

או שזה משחק כבד שעולה רק על מחשבים עם מפרט טוב שמחירם גבוה???

בקשה זה חשוב לי תודה למי שיענה :yelclap:

בבקשה: קצת מאט בכמה קטעים אבל נראה "שחיק"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ראיתי אותו באתר של skypc ב3200 שקל אבל כאמור הוא לא מומלץ עקב מסך נחות שסובל מחוסר בהירות כרוני והופך אותו ללא שמיש מחוץ למשרד \בית וגם שותה את האנרגיה מהסוללה כמו גמל.

חכי לדגם m912 שיוצא לשוק בעוד כשבועיים ויהיה בו מסך איכותי זהה ל-901 eee מבית .

האמיני לי אין לך צורך ברזולוצייה היותר גבוהה שלו וכמו שאמרו לפני רזולוצייה יותר גבוהה שבאה עם מעבד ראשי חלש למדי וגם מעבד גרפי חלש מכבידה על המערכת

וגם מקשה על קריאת טקסטים וצפייה בדפי אינטרנט כאשר מדובר במסך קטן של 8.9 אינץ.

דרך אגב ,ניתקלתי ב-youtube בסקירת וידיאו שהשוותה בין 3 סוגים של UMPC :

901

wind

acer one

הופתעתי לגלות ש-901 הרבה הרבה יותר קטן משני האחרים ואין שום ספק שעבור מי שלא מקליד הרבה ה-umpc הכי טוב הוא ה-eee 901 מבית .

החסרון העיקרי שלו הוא גודל הדיסק (ליתר דיוק SSD ) של 20 gb אבל לאור המחיר המצחיק של זיכרונות פלש ניתן בקלות לרכוש disk on key מהיר בנפח של 16 גיגה ב-200 שקל וכך להגיע לנפח כולל של כמעט 40 גיגה .

חסרונותיו מתגמדים לדעתי לעומת יתרונותיו שהם זמן עבודה מדהים של כמעט 8 שעות בזכות מספר גורמים :

פטנט בלעדי של לחיסכון באנרגיה.

סוללה ליתיום איכותית של 6 תאים .

שימוש בדיסק SSS במקום בדיסק קשיח רגיל .

לסיכום ה-901 מנצח בנוק-אאוט את מיתחריו בפרמטרים החשובים ביותר הנידרשים מ-umpc שהם :

1.עמידות יוצאת דופן בזכות השימוש ב-ssd שלמעשה לא ניתן להריסה וגם בזכות ציר מסך הרבה יותר מסיבי וחזק לעומת כל השאר .

2.זמן סוללה מדהים של כמעט יום עבודה שלם .

החיסרון הקריטי שלו זה יבואן חרא שמעדיף להביא לארץ את השאריות של הדור הישן ודגמים מיושנים ונחותים כמו 900 ו-700 מפני שהוא מביא אותם במחירי ריצפה שמאפשרים לו לעשות עליהם קופה שמנה על חשבון כל הטמבלים בארץ שבלי לבדוק קודם רצים מייד לקנות כל דבר שהשם מופיע עליהם .

באופן אישי אני הולך להזמין אותו מחו"ל .

שמעתי שיש שיטה שמאפשרת להזמין מחו"ל ולהתחמק מתשלום המע"מ ,אם השיטה מוכרת לכם אנא שילחו לי הודעה פרטית .

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אני רוצה את הM912 בגלל המסך הגדול יותר.

תראו מה אני עושה בשבילכם,

אני מרוצה מאוד מאוד מהמסך של הטושיבה שלי, אבל מעולם א בדקתי אותו בשמש.

שמתי את הטושיבה שלי על החלון בצורה שהשמש פוגעת במסך, והתוצאה היא

שחור שחור שחור.

מסקנה - אין לזה חשיבות מבחינתי כי אני לא הלכת לעבוד בשמש.

בכל מקרה המחשב אמור לשמש אותי גם לחיבור RDP לעבודה, ושם הרזולוציה חייבת להיות גבוהה כי פשוט המערכות מחיבות את זה אם לא מקבלים גלילה לרוחב וזה מחרפן!

בכל מצב אין לי כוונה להשתמש בו עיבוד תמלילים! אני לא הולכת להקליד עליו בצורה ממושכת.

ההקלדה שלי מתבצעת בעיקר בכתיבה בפורומים ובתוכנות מסרים מידיים - שאותם נית להגדיל בשניה וחצי ע"י ההגדרות מראה בלינוקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אני רוצה את הM912 בגלל המסך הגדול יותר.

המסך לא יותר גדול .

הוא בסך הכל 8.9 אינץ ויותר קטן אפילו מ-wind.

רק הרזולוצייה של ה-M912 יותר גדולה ולטעמי רזולוצייה גבוהה על מסך כל-כך קטן זה מתכון בדוק לאסון לעיניים וזה סיוט כל פעם לעשות הגדלות של הטקסט או להשתמש

ב- "זכוכית המגדלת ".

רוצה עיניים אדומות ? - BE MY GUEST

אגב חדשות טובות :

סוללות 6 תאים יגיעו לאייבורי בעוד שבועיים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי קצת מוזר

ניסיתי להריץ PES08 ב WIND והוא הודיע לי שהכרטיס מסך לא תומך ב SHADER 1.1

המשחק "רץ" מאוד לאט ונראה כמו FIFA98 במקרה הטוב.

הוא יותר מתאים למשחקים כמו ZUMA במקרה הטוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואו, כמה שאתם מנסים לשכנע אחרים שהמסך של ה M912 ממש גרוע, קבלו ח"ח על המאמץ הלא דרוש.

לעניות דעתי (והיא עניה), כל אחד והצרכים שלו, אם היא רוצה מסך עם רזולוציה נורמאלית (כי 1024 יצא מהאופנה כשה386 שלי הפסיק לעבוד) שיהיה לה בהצלחה, אני מהראשונים שקנו מסך 15 עם 1920 על 1024, אני מבין אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...