מחשבי Netbook / UMPC בארץ - עמוד 104 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

אל תהיה סובייקטיבי - "בלי שום ספק"... :s07:

אני גם מעדיף את ה - 1000HE על הסמסונג, אבל זה לא כזה טרוויאלי...

הסמסונג קל ב - 150 גר' שזה קריטי, המקלדת שלו נחשבת יותר טובה, גם אחרי השיפור הגדול של ה shift הימני באסוס, אומרים שהמסך שלו (של ה - nc 10 ) הוא הטוב ביותר - אז נכון של - EEE1000HE יש שעת אחת יותר...המעבד, כך אומרים, לא נותן יתרון גדול, היות ולא החליפו את ה- CHIPSET ...אז...זה לא כזה ברור מי עדיף, רק ההפרש במחיר באמת משמעותי.

:hizuk:

מה שלא ברור לי זה מדוע בכלל להריץ על מעבד כל כך חלש כמו אטום 1.6 ,שהוא יותר חלש ממעבדים חד-ליבתיים בני 6 שנים שנימכרו

עבור מחשבים שולחניים.

מדוע לא להתקין 2000 PRO ,שהוא הרבה יותר חיסכוני מ- בכל מה שקשור בשתיית משאבי מערכת(זיכרון ועיבוד נתונים),

ועדיין יכול להריץ בהצלחה את כל התוכנות שנועדו לעבוד על מערכת הפעלה מבוססת NT (כל גירסאות 2000 , ).

האם לא עדיף לפנות את מרבית כוח עיבודים הנתונים (שהוא גם כך מלכתחילה מאוד ועלוב) והזיכרון המועט (אפילו 2GB ניחשבים היום למינימום שבמינימום)

לטובת הרצת ישומים\משחקים?

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

יצא לי להיתקל במשקפיים המדמות מסך 62 אינץ ואני ממש התרשמתי לטובה.

שימו לב,לא מדובר בכלל במשקפי תלת-מימד הידועות לשימצה עקב כאבי הראש שהן גורמות..

אלו שניתן לחבר לכל יציאת וידיאו סטנדרטית שיש במחשבים\DVD .

בין היתר,גם ליציאת VGA אנלוגית כמו שיש בכל נטבוק,אפילו בנטבוקים נחותים של 1800 שקל שאפשר להשיג בכל חור בארץ.

זה יכול להיות,אחלה מרכז בידורי בשילוב היכולת להריץ סרטי 720P ומרבית סרטי 1080P (אם עושים O.C ל-2GHZ ).

אתם יודעים מה?,אפילו סרטי XVID ,DIVX בפורמט MPEG4 נראים הרבה,הרבה יותר טוב עם המשקפיים הללו

מאשר צפייה בסרט על גבי מסך מיניאטורי של 10\9 אינץ שהוא מלכתחילה מסך TN עלוב למדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא כ"כ מעודכן בעניין הנטבוקים כרגע, אבל יש כבר נטבוקים שמסוגלים להריץ ויסטה בצורה סבירה פלוס? (לא בהכרח שיהיה PREINSTALLED, יש לי את הRETAIL מקורי אז אין בעייה להתקין - למרות שזה קצת סיפור כי אין כונן אופטי אז צריך לקמבן משהו עם DOK) - הAERO לא כ"כ חשוב. יש מצב גם לחיי טובים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dan79 חלאס, תקנה נטבוק ואז תדבר, 2 דקות בחנות זה לא משקף כלום.

אתה מגיב דברים הזוים... לשים Windows 2000 במקום XP? למה שאעשה את זה כאילו? ראית איך זה עם XP? אני לא מבין מה הבעיה.

אה כן ו- מאכיל אבק לפני 6 שנים הן בביצועים והן בצריכת הספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כחודש קניתי NC10.הוא עלה לי בהולנד 1800 ש"ח.לא הייתה לי שום התלבטות כי לא היו לו מתחרים בזמן ,ויתר פרמטרים היו זהים לכל הנטבוקים.היום כשיצאה 1000HE תהרבה יותר קשה לבחור.זמן ומחיר מול משקל וגודל.

מי אמר שבחירה זה דבר טוב? :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DAN, תתחבר לאינטרנט עם 2000, נראה אותך שורד שבוע.

איזה שטויות......

לא דיברתי על שימוש ב-internt explorer

אלא בדפדפנים יותר בטוחים יחד עם כיוון מדוייק של ה-services וביטול חלק גדול מהם.

בצורה כזו מערכת ההפעלה מבוססת 2000פרו ,לא שותה כמעט משאבי מערכת

כך שמתפנה יותר ועיבוד נתונים לטובת הרצת ישומים.

dan79 חלאס, תקנה נטבוק ואז תדבר, 2 דקות בחנות זה לא משקף כלום.

אתה מגיב דברים הזוים... לשים 2000 במקום XP? למה שאעשה את זה כאילו? ראית איך זה עם XP? אני לא מבין מה הבעיה.

אה כן ו- מאכיל אבק לפני 6 שנים הן בביצועים והן בצריכת הספק.

1.קניתי. אמור לקבל בימים הקרובים.

2.אל תשים לי מילים בפה. מי דיבר על שני דקות?

יש לי מספר חברים בעבודה עם נטבוקים וביליתי עם כולם (חוץ מ-M912M ,NC10 )שעות ארוכות.

ובכלל יש לי ניסיון עם-604 WIF כבר יותר משנתיים , אפשר לומר שהוא הוא ה- TOUCH SCREEN הראשון

במימדים של נטבוק, והוא יצא לשוק זמן רב עוד לפני ה-EEE-701 .

נכון,xp עובד יפה עם 1.6,אם אתה לא מריץ ישומים תובעניים.......

אבל המערכת תעבוד יותר מהר עם 2000פרו ,עבור אותם משתמשים שצריכים גם להפעיל תוכנות כבדות במקביל (משחקים למשל....)

מעבד האטום הוא מעבד עלוב וחלשלוש .

אפילו המעבד 1.8 GHZ שנימכר אי שם בשנת 2003 אוכל אותו בלי מלח.

ומי בכלל דיבר על צריכת וואטים?

וואו, הסוללה של ה- 1000HE מדהימה. 9.5 שעות עבודה...? גם אם זה נותן בפועל 7 שעות בשימוש רגיל - זה פשוט מעולה.

מזכיר לי את נתוני היצרנים של מכוניות18 קילומטר לליטר דלק.

כן,בטח ,הריצו את הרכב על מסוע בחדר שהוצא ממנו האוויר.

בפועל 10 קילומטר לליטר מחוץ לעיר.וזה עוד במקרה הטוב של יפני\קוריאני חדש.

אם קנית אמריקאי\אירופאי ,נידפקת בענק..

7 שעות?----- :screwy:

חארטה בארטה.

5 עד 6 שעות גג, במצב של WIFI מופעל +כמה טאבים פתוחים+WORD +בהירות מסך מינימאלית

שלא תגמור לך את העיניים.

ובכלל ,אתם מייחסים יותר מדי חשיבות לעניין של הסוללה ושוכחים שגם לה יש משקל.

נו,באמת ,מי לעזאזל המסכן כאן ,שאין לו מחשב בבית ושמתכוון לעבוד 7 שעות על נטבוק ולגמור לעצמו את העיניים?

בשימוש יום יומי סוללת 3 תאים מספיקה בהחלט,

ולמקרים המעטים והנדירים שבהם צריך זמן עבודה ארוך יותר משעתיים וחצי ,ניתן לקחת רזרבית נוספת בת 3\6 תאים.

נטבוק הוא ממש ,אבל ממש לא תחליף למחשב שולחני (DESKTOP ) ואני מרחם על כל מי

שמתכוון לעבוד איתו שעות ארוכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלאס בנאדם, אתה מחרפן. לא מעניינים אף אחד הרחמים שלך. אם יש לי 6-8 שעות של הרצאות ביום, ואני יכול לקחת איתי מחשב של 1.45KG ולעבוד איתו בלי חשמל ובלי להחליף - מבחינתי זה ענק! כל אחד וצרכיו, זה עניין סובייקטיבי לחלוטין אם אתה רואה בזה יתרון או לא. אתה לא תקבע עבורי שסוללת 3 תאים מספיקה לי.

לגבי זה שאלו 9.5 שעות בתנאי מעבדה - ברור. לא ציפיתי להגיע לזה. מה שכן, הקביעות הנחרצות שלך הן כרגיל מוקדמות ושגויות. גיגלתי מאז וקראתי אין ספור REVIEWS וכולם מאשרים שחיי הסוללה נהדרים. היה אחד שכיבה WIFI/BT/CAM/BRIGHTNESS וקיבל 9.75 שעות. בשימוש רגיל הוא קיבל 7 שעות. אפילו 6 שעות בסוללה אחת זו התקדמות. לגבי האפשרות של קניית נוספת - היא קיימת תמיד! אם יש לי שמחזיקה 7 שעות, גם במקרה כזה אוכל לקנות עוד אחת ולהכפיל את הזמן בו אני יכול להשתמש בנטבוק ללא מקור חשמל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dan79 אתה דמגוג, מדבר פשוט סתם ונכנס לויכוחים ויוצא בהצהרות לא קשורות.

"אפילו המעבד XP 1.8 GHZ שנימכר אי שם בשנת 2003 אוכל אותו בלי מלח." - אל תערבב בשר עם חלב.

תשים את ה- שלך לתוך לפטופ ותראה איך הוא ישרוד, נכון נשמע מוזר? ברור כי גם התגובה שלך, כי היא לא קשורה.

עוד תגיד לי "אז מה, המעבד XEON מלפני 6 שנים אוכל את ה- בלי מלח", אבל הוא אוכל גם הרבה מעבדים אחרים בלי מלח... אבל כמה הוא עולה? באיזה מערכת שמים אותו? איך מייצרים אותו? לאיזה מטרה? כמה וואט הוא זולל? מה המחיר שלו? מלפני שנים מאכיל אבק כל מעבד של לפטופ חדש שיוצא היום - כי כל הקטע של לפטופ זה ניידות ולא כוח.

חוץ מזה, לשים חלונות 2000 זה עינוי, אני לא מבין מאיפה אתה לוקח את זה... תכבה כמה services ואת ה-themes ב- וקיבלת חלונות 2000 (לידיעתך, חלונות מובסס על 2000 שזה בעצם שדרוג ישיר שלו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלאס בנאדם, אתה מחרפן. לא מעניינים אף אחד הרחמים שלך. אם יש לי 6-8 שעות של הרצאות ביום, ואני יכול לקחת איתי מחשב של 1.45KG ולעבוד איתו בלי חשמל ובלי להחליף סוללה - מבחינתי זה ענק! כל אחד וצרכיו, זה עניין סובייקטיבי לחלוטין אם אתה רואה בזה יתרון או לא. אתה לא תקבע עבורי שסוללת 3 תאים מספיקה לי.

לגבי זה שאלו 9.5 שעות בתנאי מעבדה - ברור. לא ציפיתי להגיע לזה. מה שכן, הקביעות הנחרצות שלך הן כרגיל מוקדמות ושגויות. גיגלתי מאז וקראתי אין ספור REVIEWS וכולם מאשרים שחיי הסוללה נהדרים. היה אחד שכיבה WIFI/BT/CAM/BRIGHTNESS וקיבל 9.75 שעות. בשימוש רגיל הוא קיבל 7 שעות. אפילו 6 שעות בסוללה אחת זו התקדמות. לגבי האפשרות של קניית סוללה נוספת - היא קיימת תמיד! אם יש לי סוללה שמחזיקה 7 שעות, גם במקרה כזה אוכל לקנות עוד אחת ולהכפיל את הזמן בו אני יכול להשתמש בנטבוק ללא מקור חשמל.

חלאס בנאדם, אתה מחרפן. לא מעניינים אף אחד הרחמים שלך. אם יש לי 6-8 שעות של הרצאות ביום, ואני יכול לקחת איתי מחשב של 1.45KG ולעבוד איתו בלי חשמל ובלי להחליף סוללה - מבחינתי זה ענק! כל אחד וצרכיו, זה עניין סובייקטיבי לחלוטין אם אתה רואה בזה יתרון או לא. אתה לא תקבע עבורי שסוללת 3 תאים מספיקה לי.

לגבי זה שאלו 9.5 שעות בתנאי מעבדה - ברור. לא ציפיתי להגיע לזה. מה שכן, הקביעות הנחרצות שלך הן כרגיל מוקדמות ושגויות. גיגלתי מאז וקראתי אין ספור REVIEWS וכולם מאשרים שחיי הסוללה נהדרים. היה אחד שכיבה WIFI/BT/CAM/BRIGHTNESS וקיבל 9.75 שעות. בשימוש רגיל הוא קיבל 7 שעות. אפילו 6 שעות בסוללה אחת זו התקדמות. לגבי האפשרות של קניית סוללה נוספת - היא קיימת תמיד! אם יש לי סוללה שמחזיקה 7 שעות, גם במקרה כזה אוכל לקנות עוד אחת ולהכפיל את הזמן בו אני יכול להשתמש בנטבוק ללא מקור חשמל.

אני לא בא לקבוע עבורך שום דבר....

אני מביע את דעתי והיא תקפה לגבי רוב רובם של המשתמשים בנטבוקים.

אתה נופל בקבוצה המעטה שבאמת צריכים זמן עבודה ארוך ולכן מוכנים לסחוב כמעט קילו וחצי.

אז אני מאחל לך לבריאות .

רק שאני באמת לא מבין את ההתלהבות של רבים כאן מהשיפור הדרמטי של זמן הסוללה מ-5 שעות בנטבוקים רגילים לבין אזור ה-6 שעות של ה-1000HE.

(מצטער ,אני לא קונה את הסיפור של ה -7 שעות ).

ובכלל,מבחינתי מרגע שנטבוק מספק את זמן השימוש המינימלי של כשעתיים וחצי (בשימוש יומי בדרך לעבודה, שהרי במקום העבודה יש נקודת חשמל..)

ניכנסים לתמונה פקטורים לא פחות חשובים כמו גודל(9 אינץ עדיף לדעתי מ-10 ),מימשק המשתמש ( ,TOUCH SCREEN ) ,משקל,

חריצי הרחבה ( EXPREECARD ) וכיוצא באלו.....

אגב,האם אתה ואחרים כאן שקנו נטבוק,קיבלתם אותו בקופסא סגורה הרמטית ,עם מדבקה המעידה על כך שהוא לא ניפתח?

מי בכלל מתקין את ה- ? ,היצרן ?,היבואן ? ,החנות?

האם ניתן בכלל לבקש את החלפת ה- מהגרסא העיברית לאנגלית,ללא תוספת תשלום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי זמן , אני עם ה 1000HA עם של 6600mAh מגיע בכיף לחמש שעות כולל ויפי ו 7 שעות בלי אז אין לי ספק שה 1000HE עם 8700mAh מגיע בלי בעיה ל 7 שעות כולל ויפי ו 9 שעות בלי...

לגבי וינדוס 2000, רעיון קצת הזוי לדעתי, הרבה יותר עדיף לך להתקין קל ולהנות ממערכת הפעלה נורמאלית ויציבה מאשר לחזור 10 שנים אחורה...

לגבי המחשב, הוא הגיע עם מדבקה סגורה של רונלייט, עם בעברית ודיסק שחזור בעברית.

ולגבי המסכן שעובד 7 שעות על הנטבוק שלו... אני עושה את זה כל יום מפני שזה המחשב הראשי והיחיד שלי, עובד עליו באוניברסיטה ובבית מחבר אותו למסך 22'' חדש דנדש :)

דרך אגב, איזה מקלדת ועכבר אלחוטיים אתם ממליצים לי בשביל שליטה מהספה על הנטבוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דן, נראה לי זה אתה שחלק מהמיעוט.

הנה גיא וorank שניהם אמרו לך שהם צריכים יותר משעתיים וחצי וגם אני כמוהם השתמשתי יותר מפעם אחת בנטבוק שלוש שעות + ברצף.

אני מאמין שרבים אחרים פה יאמרו אותו דבר מה שמוביל למסקנה שאתה הוא זה שמכניס מילים לפה של אחרים בכך שאתה קובע שהרוב חושב כמוך, למרות שזה בכלל לא בטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dan79 אין פה לאף אחד בעיה כשאתה אומר "לי מתאים" או "לדעתי כך או כך".

אבל כשאתה בא בגישה של "אתם לא מבינים כלום ורק המילה שלי זה קודם קודשים" זה מקומם. אתה גם לא מוכן לקבל דעות של אחרים.

לגבי מקוריות אז על האריזה מודפסת הגרסה עם החלונות שקיבלתי מאייבורי, אם הייתי מזמין גרסה אחרת אז יש לה מק"ט אחר לחלוטין, הם לא מתקינים לך בעצמם.

מה גם, מגיע דיסק התקנה (שחזור שמעדיף לפרמט הכל...) עם כמה גרסאות של XP, כולל בעברית ואנגלית ונראה לי גם רוסית (Localization).

ל-orank, אם אתה צריך מקלדת/עכבר כדי לשלוט על סרטים, מוזיקה ודברים קטנים, אז ממליץ לך על מקלדת Adesso, קניתי אותה באייבורי ולשימושים של מולטימדיה היא ממש טובה. יש לה עכבר מובנה עליה (גולה - גדולה ונוחה יחסית), קליטה של לפחות 10-15 מטרים (ניסיתי מכל מני נקודות בבית שלי, ויש לי קירות בטון).

http://www.adesso.com/products_detail.asp?productid=336

חסרונות שלה שצריך את הדונגל שמגיע איתה (יאנו לא בלוטוט והוא גם די גדול), ושיש לה 4 גומיות כאלה קטנות תחתיה כדי לשים אותה שלא תשרוט/תשרט שום דבר והם תמיד נופלות אבל זה לא בעיה, אפשר לזרוק אותם או לשים דבק נורמלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת יקר לי...

חשבתי על סט של גיגבייט http://www.skypc.co.il/Product.asp?Pid=35472&Cat2Cat1ID=31&Cat2ID=0&aff=Zap〈=HE

הבעיה שאני לא מוצא עליו שום ביקורות בשום מקום, רציתי בהתחלה לוגיטק אבל אמרו לי שהאינפרה אדום שלהם לא קולט יותר מכמה עשרות סנטימטרים וצריך לחפש משהו עם GHZ 2.4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...