מחשבי Netbook / UMPC בארץ - עמוד 103 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הבעיה לא בחיבור הסירטון עולה אבל זה פועל עם קיטועים גם בתמונה וגם בסאונד

שמתי לב שלפעמים יש תקתוקים מההארד דיסק אבל אני מאמין שזה לא משהו יוצא דופן

כנראה שאין ברירה אלא לעשות recovery, זה לא מוחק את מה שיש בכונן D נכון?

לא רוצה =X עד שסוף סוף יש וינדוס מקורי ;)

אה ועוד משהו

איך מפעילים את ה recovery??

עריכה: עשיתי system restore נקודה אחת אחרי שהתקנתי את האופיס

עכשיו הוינדוס עולה מהר והכל פועל מצוין

כנראה שזה באמת משהו שהתקנתי הכביד עליו לא יודע מה אולי האנטי וירוס למרות שהסרתי אותו לפני ה restore וזה לא עזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינץ איכות בניה הוא הכי טוב ואני הכי אהבתי אותו.

תן מיפרט מלא שלו אנ י אוכל לתת לך חוות דעת מקיפה יותר

הנה:

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/document?docname=c01600627&cc=us&dlc=en&lc=en&jumpid=reg_R1002_USEN#

לא יודע אם הבנתי נכון..אבל יש פה רק 16GB בהארדיסק??

תודה

יש מצב מישהו יודע? הבנתי שההארדיסק שם מבוסס או משהו כזה..אבל מזה אומר ?

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בצורה עדינה - זה המיץ של הזבל.

דיסק - 16 גיגה SSD (פלאש)

ראם - 1GB - לא ניתן לשדרג כי הלוח תומך במקסימום 1GB

רזולוצית מסך 1024 על 576 - קטן אפילו מהסטנדרט לנטבוקים!!! (אני עם מסך 8.9 אינטש ורזולוציה של 1280 על 768)

קורא כרטיסים לא קורא כרטיסי מומרי סטיק - אם יש לך או יהיה לך טלפון של סוני אריקסון או מצלמה של סוני - תצתרך קורא כרטיסים בנפרד!

המקרופון והאוזניות יושבים באותה יציאה, כלומר תוכל לחבר או מיקרופון או אוזניות...

לפי מה שאני רואה ביוטיוב ובמיפרט - אין יציאת וידאו סטנדרתית או שיש או מתאם שממיר מיציאה לא סטנדרטית לVGA

בקיצור לא ברור - תבדוק את הנושא.

סוללה 3 תאים שמספיקה לשעתיים וחצי עבודה..

אבל הנטבוקים של ידועים בבניה יחסית איכותית ומקלדת נוחה - אבל המפרט הזה על הפנים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בצורה עדינה - זה המיץ של הזבל.

דיסק - 16 גיגה SSD (פלאש)

ראם - 1GB - לא ניתן לשדרג כי הלוח תומך במקסימום 1GB

רזולוצית מסך 1024 על 576 - קטן אפילו מהסטנדרט לנטבוקים!!! (אני עם מסך 8.9 אינטש ורזולוציה של 1280 על 768)

קורא כרטיסים לא קורא כרטיסי מומרי סטיק - אם יש לך או יהיה לך טלפון של סוני אריקסון או מצלמה של סוני - תצתרך קורא כרטיסים בנפרד!

המקרופון והאוזניות יושבים באותה יציאה, כלומר תוכל לחבר או מיקרופון או אוזניות...

לפי מה שאני רואה ביוטיוב ובמיפרט - אין יציאת וידאו סטנדרתית או שיש או מתאם שממיר מיציאה לא סטנדרטית לVGA

בקיצור לא ברור - תבדוק את הנושא.

סוללה 3 תאים שמספיקה לשעתיים וחצי עבודה..

אבל הנטבוקים של ידועים בבניה יחסית איכותית ומקלדת נוחה - אבל המפרט הזה על הפנים!

חח יו איזה תסביכים הוא עד כדי כך גרוע? מזה אומר ה16 ג'יגה הזה? יש לי סה"כ 16 ג'יגה לאיחסון קבצים ? אין אפשרות להוסיף עוד?

אני מקווה שאפשר להחליף בבסט ביי את המוצר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח יו איזה תסביכים הוא עד כדי כך גרוע? מזה אומר ה16 ג'יגה פלאש הזה? יש לי סה"כ 16 ג'יגה לאיחסון קבצים ? אין אפשרות להוסיף עוד?

אני מקווה שאפשר להחליף בבסט ביי את המוצר...

תראה המיפרט שלו נחות באופן יחסי,אבל לא הייתי פוסל אותו על הסף.

אם אתה מסתפק בהרצת ישומים לא כבדים ו\או שיש לך צורך להפעיל אותו בזמן נסיעה(בתור התקן ניווט)

אז הוא יכול להיות אחלה פיתרון ,דווקא בגלל שיש לו שיכול לספוג התעללות ולהמשיך לעבוד.

בסופו של דבר השאלה מה הצרכים שלך ובאיזה מחיר אתה יכול להשיג אותו.

אגב מבחינת מסך,אין באמת שום הבדל משמעותי בין רזולוצייה סטנדרטית של נטבוקים(1024X600 ) לבין הרזולוצייה של המסך שלו:

10.1" Diagonal SD LED BrightView Infinity Widescreen Display (1024 x 576)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה 16 גיגה ללא יכולת שינוי. לפי מה שאני ראיתי זה נראה כאילו זה מולחם על הלוח אם של המחשב. אבל אני מקווה לטובתך שאני טועה.

מה שכן, לגגבי החלפה של ה16GB לדיסק קשיח נורמלי 2.5 אינטש - אין סיכוי.

וכן, המחשב הזה הוא ממש ממש ממש גרוע.

לשם המחשת הפערים העצומים שיש בין הנטבוק הזה לנטבוק שלי המחשב שלי M912X.

HDD 160 גיגה

מסך 8.9 אינטש מסך ברזולוציה של 1280 על 768

2 גיגה ראם

יציאות נורמליות לאונזיות ומקרופון

יצציאת VGA נורמלית

קורא כטיסים SD, MMC וגם ממורי סטיק

אתה רואה את הפערים העצומים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני רואה חחח בכל מקרה די אכלתי אותה.

אח שלי עשה הפתעה ובא הלילה מארה"ב עם המחשב :) הוא דווקא די חמוד למרות שלא יצא לי כמעט לשחק בו הרבה...

תודה בכל מקרה על העזרה.

ותגידו, אנחנו לא מוצאים את המטען של המחשב,איפה אפשר לקנות בארץ מטען לנייד הזה? מישהו יודע?

תודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה 16 גיגה ללא יכולת שינוי. לפי מה שאני ראיתי זה נראה כאילו זה מולחם על הלוח אם של המחשב. אבל אני מקווה לטובתך שאני טועה.

מה שכן, לגגבי החלפה של ה16GB לדיסק קשיח נורמלי 2.5 אינטש - אין סיכוי.

וכן, המחשב הזה הוא ממש ממש ממש גרוע.

לשם המחשת הפערים העצומים שיש בין הנטבוק הזה לנטבוק שלי המחשב שלי M912X.

HDD 160 גיגה

מסך 8.9 אינטש מסך ברזולוציה של 1280 על 768

2 גיגה ראם

יציאות נורמליות לאונזיות ומקרופון

יצציאת VGA נורמלית

קורא כטיסים SD, MMC וגם ממורי סטיק

אתה רואה את הפערים העצומים?

את במקרה יודעת מהי הסוללה הכי חזקה אך מקורית של ג'יגבייט ( בזמן עבודה ולא במס' תאים...) שקיימת ל m912x, וכמה הוא שוקל איתה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני רואה חחח בכל מקרה די אכלתי אותה.

אח שלי עשה הפתעה ובא הלילה מארה"ב עם המחשב :) הוא דווקא די חמוד למרות שלא יצא לי כמעט לשחק בו הרבה...

תודה בכל מקרה על העזרה.

ותגידו, אנחנו לא מוצאים את המטען של המחשב,איפה אפשר לקנות בארץ מטען לנייד הזה? מישהו יודע?

תודה :xyxthumbs:

לא אכלת אותה ולא כלום. מחשב חביב. אם יספק אותך - מה טוב. אם לא - תמכור ותקנה אחר. לא הוצאה גדולה ולא נורא וכל אחד אוהב להראות שמה שהוא קנה הכי טוב.

כל פעם אני נאלץ להזכיר מחדש את אלה שמסתדרים מצוין עם ה-eee המקורי עם מסך 7", רזולוציה 800 על 480 והרדיסק של 2 ג'יגה ומרוצים עד הגג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מביאים לי נטבוק מאמריקה, אני מתוקצב ב400-450$ ומתלבט בעיקר בין הסמסונג NC10 לASUS1000, מה דעתכם?

בלי שום ספק EEE1000HE, ב 380 דולר נדמה לי...

הנטבוק הכי שווה היום מבחינת מעבד וזמן סוללה...

http://www.amazon.com/10-Inch-Netbook-Processor-Storage-Bluetooth/dp/B001QTXL82/ref=pd_cp_pc_0?pf_rd_p=413863401&pf_rd_s=center-41&pf_rd_t=201&pf_rd_i=B001QTXL8C&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_r=1HQQ3J2SP1EM1XWXTQKR

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תהיה סובייקטיבי - "בלי שום ספק"... :s07:

אני גם מעדיף את ה - 1000HE על הסמסונג, אבל זה לא כזה טרוויאלי...

הסמסונג קל ב - 150 גר' שזה קריטי, המקלדת שלו נחשבת יותר טובה, גם אחרי השיפור הגדול של ה shift הימני באסוס, אומרים שהמסך שלו (של ה - nc 10 ) הוא הטוב ביותר - אז נכון של - EEE1000HE יש שעת אחת יותר...המעבד, כך אומרים, לא נותן יתרון גדול, היות ולא החליפו את ה- CHIPSET ...אז...זה לא כזה ברור מי עדיף, רק ההפרש במחיר באמת משמעותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...