מחשבי Netbook / UMPC בארץ - עמוד 39 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

תגידו, מישהו באמת חושב שכל זה שווה את הטירחה?

במקום כל הצרמוניה הזאת, פעולה פשוטה כמו ריקון הסוללה עד הסוף פעם בחודש יכולה לתרום מאוד להארכת חיי הסוללה (זה כתוב גם במניואל של ה-Wind).

בהתחשב מצד אחד בעלויות של קניית חדשה ומצד שני בעובדה שפעולת איכסון הסוללה במקפיא לוקחת בסך הכל מספר שניות בודדות , אז זה כן שווה בהחלט את את הטירחה המועטה שכרוכה בכך.

פעולה פשוטה כמו ריקון הסוללה עד הסוף פעם בחודש בהחלט מומלצת ,רק אל תישכח לטעון אותה מחדש לאחר הריקון,

מפנ שזה ממש ,אבל ממש לא מומלץ להשאיר את הסוללה במצב שהיא מרוקנת עד הסוף מפני שבכל סוללות הליתיום יש בקר מיוחד "ששותה" כמות קטנה מאוד של חשמל גם כאשר לא נעשה שום שימוש בסוללה.

אם המתח ירד מתחת לסף מסויים הסוללה הופכת להיות לא שמישה כלל ,גם אם היא חדשה לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בהתחשב מצד אחד בעלויות של קניית חדשה ומצד שני בעובדה שפעולת איכסון הסוללה במקפיא לוקחת בסך הכל מספר שניות בודדות , אז זה כן שווה בהחלט את את הטירחה המועטה שכרוכה בכך.

אל תכניסו את הסוללה למקפיא!

לא הייתי לוקח את הסיכון של הקפאת הelectrolyte כי זה יכול לעוות את המבנה של ה הסוללה שיכול לגרום לביקוע הסוללה או קצר. סוללת LI-ION היא דבר מאוד מסוכן קצר חשמלי יכול לגרום לה להתלקח. אני לא בטוח מה קורה שיש דליפת אלקטרוליט אבל זה לא נשמע לי כמו דבר סימפאטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תכניסו את הסוללה למקפיא!

לא הייתי לוקח את הסיכון של הקפאת הelectrolyte כי זה יכול לעוות את המבנה של ה הסוללה שיכול לגרום לביקוע הסוללה או קצר. סוללת LI-ION היא דבר מאוד מסוכן קצר חשמלי יכול לגרום לה להתלקח. אני לא בטוח מה קורה שיש דליפת אלקטרוליט אבל זה לא נשמע לי כמו דבר סימפאטי.

:lamer:

תכניסו את הסוללה למקפיא :ylsuper:

הכוונה היא להכנסה למקפיא הפשוט שיש בכל מקרר רגיל ושהטמפרטורה בו נעה בסביבות 10 - מעלות .

אולם באמת יש להיזהר עם מקפיאים יעודיים ניפרדים שיתכן ומסוגלים להגיע לפחות ממינוס 40 מעלות ואכן לגרום לנזק כפי שתיארת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ACER Aspire One למכירה בארץ. כרגע רק בגירסת XP, סוללה 3 תאים ובמכירה פומבית:

http://www.wallashops.co.il/ws/a/ap.aspx?pi=1JHEAD6727

http://www.getit.co.il/Tender/49624/

שימו לב שיש כבר מספר חנויות שמוכרות את ה-Asus 901 וה-1000. למיטב הבנתי לא מדובר בייבוא רשמי ואני לא יודע אם המחשב "מגוייר".

שימו לב ששניהם מגיעים עם סוללת 6 תאים וכרטיס רשת אלחוטי בתקן N

http://zap.co.il/model.aspx?modelid=711034

http://www.pandas.co.il/product_info.php?advertisor=zap&products_id=22836

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי את הM912 של גיגה בייט!!

זה שפוט המחשב הכי מגניב שפגשתי.

המסך שלו חד ביותר.

לגבי עבודה בשמש, לא מצאתי בעיה מיוחדת, להפך אם מורידים את התאורה למינימום ניתן לראות בסדר גמור.

הרמקולים מעולים!

המסך מט ולא מבריק!

המצלמה שלו די איכותית, עשיתי כמה שיחות בסקייפ והאיכות מפתיעה!

לגבי זמן זה 3 שעות וקצת.. נגיד שלוש ורבע שעות מטעינה מלאה עד שהמחשב נכבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אחרי התקנת לינוקס!

השתמשבי בבוט מהרשת על מנת להתקין. ההתקה היתה קלה והמחשב הזה התגלה כחיה רעה לא קטנה..

התקנתי. בהתחלה 7.10

אובונטו עלה הכל סבבה. אבל הטאץ פד לא מזוהה, המסך מגע לא מזוהה, והכרטיס האלחוטי לא מזוהה.

עשיתי אפגרייט ל8.04

וכרגע המסך מגע כן זוהה אבל אין לי מושג איך מכיילים אותו.

הכרטיס האלחוטי עדיין לא עובד.

הטאץ פד עדיין לא עובד.

ניסיתי להתקין משהו שניקרא medwifi שאמור להפעיל את האלחוטי אבל זה לא עזר.

הציפסט של האלחוטי הוא AR5006EG (משום מה כעשיו הוא מזהה אותו כ AR242x)

לדבי הטאץ' פד והמסך מגע, ל מצאתי עליהם שם מידע ב בlspci או lsusb

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי לאחר שקיבלתי את העיתון אוכל לומר לכם מה הציון שקיבל כל אחד ולמה לקנות אותו כי הסורק לא מחובר לי עכשיו ואני ממהרת אבל בקצרה

msi wind קיבל ציון 9.5 ולמה כן לקנות ?כי הוא מחשב קטן זול שעושה את העבודה למה לא ?כי משטח העכבר קטן וסוללה חלשה

acer one קיבלת ציון 9 ולמה כן לקנות? מקלדת גדולה נוחה והמחשב פשוט עושה את העבודה ולמה לא ?המסך קטן באינץ מwind וזה מורגש כפתורי העכבר משני הצדדים לא נוחים

mini note - קיבל ציון 8.5 למה כן ? מארז חזק מקלדת גדולה ונוחה מסך איכותי ולמה לא ? יקר כבדה המסך קטן יחסית

olidata jumpc קיבל ציון 7 למה כן ?ידידותי לילדים למה לא?מסך ומקלדת קטנים המערכת לילדים ובאנגלית ונוטה להתחמם

asus eee 900 קיבל ציון 7 למה כן ?שדרוג קטן לעומת הeee המקורי משקל נמוך למה לא ?מקלדת קטנה כונן קטן מסך פחות איכותי מעבד ישן חלשה

אוקי מקווה שזה יתן לכם מבט נוסף על המחשבים הללו!

שבת שלום לכולם :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ציינו בסקירה עם איזה סוללה מגיע האייסר כך שיכול להיות שגם הוא מגיע עם סוללה חלשה.

לא הוסיפו את ה- 901 אז אני משער שהדגמים שלמכירה בארץ אינם ביבוא רשמי.

אבל כן הופתעתי לטובה מהמחירים של האייסר - אם כי רשום שם שגם גירסת הלינוקס וגם הווינדוס מגיעים עם הרדיסק 120 ג'יגה וזה נראה לי קצת תמוה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...