מחשבי Netbook / UMPC בארץ - עמוד 34 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

עוד מישהו נתקל בבעיות עם מור לוי? כבר שבועיים פלוס אני שומע מחנויות, "כן, מחר זה יהיה פה" ולמחרת "אתה שומע? בדיוק היום הודיע לי הספק שנגמרו לו המחשבים, יגיע שבוע הבא"....

מישהו מכיר חנות שיש לה M912?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הנה משהו חמוד, עובד עם AMD turion X2 (כלומר יש לו 2 ליבות...)

http://www.umpcportal.com/2008/09/everun-note-full-review/

אם לא להתייחס שזה בזבוז לשים במחשב כל כך קטן, אפשר היה לקחת אריזה עם 9", יותר מקום לכל הדברים.

רק חיסרון אחד ראיתי (שוב, בלי להתייחס לגודל), וזה במקלדת שלו החליטו שכל המקשי חיצים בשורה אחת שזה מאוד לא נוח.

יש גם את הסרטון, נראה מבטיח... קטן קטן אבל חזק

http://www.umpcportal.com/2008/09/everun-note-unboxing/

מה כל כך מיוחד בו? מעבד די חזק, עכבר אופטי, כרטיס מסך סביר קיצר תראו הוא טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה משהו חמוד, עובד עם turion X2 (כלומר יש לו 2 ליבות...)

http://www.umpcportal.com/2008/09/everun-note-full-review/

.

.

.

מה כל כך מיוחד בו? מעבד די חזק, עכבר אופטי, כרטיס מסך סביר קיצר תראו הוא טוב...

אני כבר מבלבל לכולם את המוח כל בכל השירשור בקשר ל"מחשבון" הזה :lol:. ביצוע יפה אבל אני רוצה שזה יהיה בפלטפוררמת PUMA . אומנם ה x1200 שהוא מגיע איתו חזק מהGMA950 אבל לא בהרבה(אולי פי 2 מקסימום שזה לא תמיד מספיק) . הPUMA מגיע עם HD3100/HD3200 שזה אומר ביצועים דומים ל8400GS או במילים אחרות פי 10 מ GMA950.

היתרון העיקרי של המחשב הזה היא היחס בין כוח העיבוד שלו לגודל ממש מפחיד. המחשב הזה קטן יותר מה EEE700 הם לפי מה שהראיתי בreview שלהם הוא בערך פי 1.5 יותר גדול מה DS lite . הוא גם יקר מאוד הוא עולה איזה 900 $ ובמחיר הזה עדיף כבר N10J-A2 . גם ככה קשה להכניס את ה everun note לכיס.

לא מזמן שחררו את ה spec של הA10 וחלק מהדגמים באים עם 9300GS (בנוסף ל)GMA950 שהוא קצת יותר חזק מה 8400GS . אני יודע שעדיין זה לא highend אבל ברזולוציה של 1024X600 זה יותר ממספיק . מדובר בנייד בערך בגודל של הEEE1000 עם 2GB , סוללת 6 תאים, דיסקים קשיחים בין 160-250GB וכמו שאמרתי חלק מהדגמים על כרטיס מסך סביר+ . זה באמת יותר מאידאלי הוא שוקל איזה 1.6 ק"ג שזה כבד יותר אבל הגודל זה מה שקובע לא המשקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד מישהו נתקל בבעיות עם מור לוי? כבר שבועיים פלוס אני שומע מחנויות, "כן, מחר זה יהיה פה" ולמחרת "אתה שומע? בדיוק היום הודיע לי הספק שנגמרו לו המחשבים, יגיע שבוע הבא"....

מישהו מכיר חנות שיש לה M912?

הוא נימכר ב-skypc ב-3200 שח

לא מומלץ לקנייה עקב מסך נחות ביותר שגם צורך הרבה יותר חשמל ממסך רגיל.

דיברו עליו כמה דפים אחורה בשירשור הזה.

חכה ל-m912M (שים לב לסיומת m בשם הדגם ) שאמור לצאת עוד מספר שבועות לשוק ושיהיה בו מסך איכותי.

גם אני מחכה לו .....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dan79, מסך נחות או לא, אין לי הרבה ברירות, אני צריך מסך עם רזולוציה אופקית של מינימום 1280 וכל שאר ה"צעצועים" לא מתאימים, היחידים שנשארו אלה ה M912 ו 2133 של שנחות הרבה יותר מבחינת מעבד..

יש עוד אופציות שפספסתי חוץ מלהסתובב עם טנק מרכבה סימן 4 בתיק? (כן, גם 12 זה טנק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dan79, מסך נחות או לא, אין לי הרבה ברירות, אני צריך מסך עם רזולוציה אופקית של מינימום 1280 וכל שאר ה"צעצועים" לא מתאימים, היחידים שנשארו אלה ה M912 ו 2133 של שנחות הרבה יותר מבחינת מעבד..

יש עוד אופציות שפספסתי חוץ מלהסתובב עם טנק מרכבה סימן 4 בתיק? (כן, גם 12 זה טנק).

אני חושב שראיתי umpc כזה בארצות הברית ,אולם כרגע אני לא מצליח להיזכר בשמו.

אגב ,בשביל מה אתה צריך רזולוצייה כזאת ?, שהרי אפילו בנייד 7 אינץ שהוא wide ובעל רזולוצייה של 1024 על 600 (כמו הקונג'יסו שנימכר ברשת באג ) ניתן לראות דף אינטרנט מלא מבלי לגלול בציר האופקי (ברור שיש צורך לגלול בציר האנכי ) ומנסיון ,זה לא בעייה ,בעיקר אם מדובר ב- שמאפשר לקרב את המסך לעיניים.

בכל מקרה לדעתי הגודל האידיאלי הוא 7 אינץ ל-umpc וגודל של מסך 8.9 הוא בקושי ניסבל .

מבחינתי מסך 10 אינץ , הוא כהגדרתך "טנק " ובילתי מתקבל על הדעת להיסחב איתו ביום יום ,כפי שאני רוצה בתרמיל גב קטננצ'ק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין אפשרות לקבל מערכת הפעלה באנגלית ?

ואם לא אז אתה יכול לחפש באינרטנט חבילת שפה אנגלית ולהפוך לאנגלית

כמו שאנשים רבים מורידים באנגלית ואחרי ההתקנה הם מתקינים חבילת עברית

אם בכל זאת אתה מתעקש ,אני יכול לומר לך שלא תהיה בעיה עם תתקין pro .

הם דיי דומים, אם פועלת דיי טוב אז זה יפעל מצוין

אל דאגה. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dan79 הגזמנת... 7" זה לתרמיל גב של כוסיות... מה זה תרמיל גב קטנצ'יק??

10" ייכנס בלי בעיה לתרמיל גב רגיל...8.9" גם כן, והמשקלים ביניהם זניחים.

בדיוק ההפך 180 מעלות מתיק של כוסיות .

אני מתכוון לתיק גב של רוכבי אופניים -כלי התחבורה העיקרי שלי לאחרונה מאז שנפטרתי מהרכב והאישה .

אגב ,האופניים (והגירושים ..) הפכו אותי לאדם חופשי באמת וחסכו לי כבר הון עתק על דוחות וקנסות עירוניים ומשטרתיים ,דמי חנייה ,אגרות טסטים,אגרות רישוי ,דלק,ביטוחים, איבוד ערך של הרכב,דמי שוחד לבוחנים ,משכורת למוסכניק ,עצבים ,זמן ובריאות בחיפוש האין סופי אחרי חנייה בעיר.

זהו אני כבר לא פרה חולבת לכל הפרזיטים (והפרזיטיות) . ,

אני ממליץ בחום על אופניים (ועל גירושים לכל מי שמוצא את עצמו אומלל במערכת הזוגית )

אבל זה כבר נושא אחר

ראה את הלינק לתיק שקניתי לאחרונה :

http://www.rosen-meents.co.il/?CategoryID=299&ArticleID=542&Page=1

ניראה לך ש-wind יכנס ?

I DONT THINK SO

ניראה לי שרק הקונג'יסו יכנס .

אגב ,אני טס לאנטלייה בקרוב (שמעתי שהטורקיות חמות אש..) וחשבתי לקנות את הקונג'יסו בסניף באג דיוטי פרי החדש שניפתח לאחרונה.

אם אכן הם מוכרים אותו בלי המע"מ אז מדובר במחיר מתקבל על הדעת מבחינתי של כ-2900 ¤ .

מה דעתכם כדאי ?

אולי בכלל אפשר לקנות אותו בטורקייה במחיר נמוך משמעותית ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק ההפך 180 מעלות מתיק של כוסיות .

אני מתכוון לתיק גב של רוכבי אופניים -כלי התחבורה העיקרי שלי לאחרונה מאז שנפטרתי מהרכב והאישה .

אגב ,האופניים (והגירושים ..) הפכו אותי לאדם חופשי באמת וחסכו לי כבר הון עתק על דוחות וקנסות עירוניים ומשטרתיים ,דמי חנייה ,אגרות טסטים,אגרות רישוי ,דלק,ביטוחים, איבוד ערך של הרכב,דמי שוחד לבוחנים ,משכורת למוסכניק ,עצבים ,זמן ובריאות בחיפוש האין סופי אחרי חנייה בעיר.

אני ממליץ בחום על אופניים (ועל גירושים לכל מי שמוצא את עצמו אומלל במערכת הזוגית )

אבל זה כבר נושא אחר

ניראה לך ש-wind יכנס ?

I DONT THINK SO

אגב ,אני טס לאנטלייה בקרוב (שמעתי שהטורקיות חמות אש..) וחשבתי לקנות את הקונג'יסו בסניף באג דיוטי פרי החדש שניפתח לאחרונה.

אם אכן הם מוכרים אותו בלי המע"מ אז מדובר במחיר מתקבל על הדעת מבחינתי של כ-2900 ¤ .

מה דעתכם כדאי ?

שלום חביבי, לא רוצה לאכזב אותך, אבל...

הייתי לפני שבוע באנטליה, המחירים ב Bug כמו בארץ אם לא יותר

וגם אנטליה משעממת נורא וריקה מתיירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך ירוץ pro על ה wind? ברוב חכמתם מוכרים אותם באייבורי עם בעברית.. אני רוצה להתקין באנגלית ויש לי רק pro...

עוד סיבה לא לקנות מהם. בטעות התקנתי בעברית על המחשב של אשתי ואני ממש לא מסתדר איתו. :lol:

...

טוב שסיימת את זה כל עוד אתה צעיר (אני מכווה). אשתי לא רצתה לחזור לעבודה אחרי שהבת שלי נולדה אבל מהר החזרתי אותה לקרקע. אני שר כל יום לילדה "אמא יקרה לי יקרה , עולה לי ים של כסף לא זולה" , סתם האמת היא שדיברתי איתה על זה. היא לוקחת קורסים בלהיות מטפלת רוחנית והיא התחילה לעשות טיפולים בבית כדי לנסות לממן חלק מהעלויות. לפעמים קורים כמה צירופי מקרים כמו מישהו מב

ניראה לך ש-wind יכנס ?

I DONT THINK SO

מה דעתכם כדאי ?

היה לנו פעם תיק גב עם מיכל מים. די מהר הטרנזיסטור (רדיו על סוללות)של אשתי קיבל מקלחת אבל אחרי כמה זמן הוא חזר לעבוד.

בקשר לחנות בבאג אני מכיר מישהו שמוכר שם ;) הוא פרסם את זה בפורום בvgames אבל מה הוא יכול לקבל על הראש אם הוא יתן לך מחירים שם.

אני לא יודע מה יש בטורקיה ומה הטורקים יכולים להרשות לעצמם הGDP per capita בישראל גבוהה בערך פי שתיים וחצי מהם ושכר המינימום שם בערך חצי מבארץ. עדיין יש סיכוי שיש שם מחשבי UMPC כי הם זולים.

הי!! מישהוא יודע לגבי בטריות 6 תאים לווינד? תאריך משוער להגעתם?

תלוי ממי אתה מזמין אותן. אל תסמוך תמיד על חסדיהם של היבואנים בארץ אבל עדיין צריך לקחת בחשבון שמדובר בסוללת LI-ION ואיכות זה דבר מאוד חשוב (אתה לא רוצה שהיא תתלקח או תתפוצץ בטעות).

שלום חביבי, לא רוצה לאכזב אותך, אבל...

הייתי לפני שבוע באנטליה, המחירים ב Bug כמו בארץ אם לא יותר

וגם אנטליה משעממת נורא וריקה מתיירים.

נשמע הגיוני שהם יקרים בדיוטי פרי כי הם משלמים ים של כסף לנמל התעופה והישראלים יקנו חלק מהדברים גם אם זה יקר. אנטליה ריקה מתיירים נשמע בערך כמו גן עדן טוב זה תלוי מה אתה מחפש :lol:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שראיתי umpc כזה בארצות הברית ,אולם כרגע אני לא מצליח להיזכר בשמו.

אגב ,בשביל מה אתה צריך רזולוצייה כזאת ?, שהרי אפילו בנייד 7 אינץ שהוא wide ובעל רזולוצייה של 1024 על 600 (כמו הקונג'יסו שנימכר ברשת באג ) ניתן לראות דף אינטרנט מלא מבלי לגלול בציר האופקי (ברור שיש צורך לגלול בציר האנכי ) ומנסיון ,זה לא בעייה ,בעיקר אם מדובר ב- שמאפשר לקרב את המסך לעיניים.

snip

אפליקציה מסויימת שאני מריץ דורשת רזולוצית מינימום כזו, בנוסף, יותר קל להשתמש בעורכי קוד למיניהם כשיש לך יותר נדל"ן מסך, אבל יש לי הרגשה שרק לפתוח אותם על המעבד הזה יקח שעה, אבל נחייה ונראה, תמיד יש notepad. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשימימים מה שלומכם?!?! :xyxthumbs:

אוקי אז ככה לפי מה שראיתי בעיתון 24 דקות ביום חמישי ה 11.9 היה רשום שידיעות אחרונות יצאו בסקירה שבדקו איזה מין המחשבים הניידים הזולים הוא הכי טוב

מי שראה את הכתבה ביום שישי ב 12.9 מוזמן להגיב ולומר איזה מחשב יצא בעקבות הסקירה של ידיעות הכי טוב ולעדכן פה אותנו תודה מראשש!! :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...