מחשבי Netbook / UMPC בארץ - עמוד 32 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

dan79 - המחירים ב-buy4less הם בד"כ מופקעים למחשבים שעדין לא הגיעו לארץ כי הם מייבאים מחו"ל באופן פרטי ומוכרים במחירים גבוהים. חכה שהמחשב יגיע בייבוא מסודר ואז תשפוט אותו.

לגבי ה-gigabyte - למחשב אכן יש יתרונות מסויימים. אבל להגיד שהמסך הרבה יותר טוב ואיכותי זה פשוט לא נכון ורואים שאת סקר השוק שלך פשוט לא ביצעת כמו שצריך:

http://www.umpcportal.com/2008/07/gigabyte-m912-latest-on-the-screen-and-model-options/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תתפלא אבל הצליחו להריץ עליו farcry ועוד הרבה משחקים מלפני שנתיים -שלוש (כמובן ברזולוצייה נמוכה וללא פילטרים ).

אם אתה לא מאמין אתה מוזמן להריץ חיפוש ב-youtube .(חפש לדוגמא : "farcry+wind ")

כל ה-umpc האחרונים מבוססים על אותה קונפיגורצייה בסיסית של מעבד מסוג 945 atom 1.6 +chipset ולכן הביצועים של כולם הינם זהים כמעט לחלוטין.

בגלל זה מסך ברזולוציה גבוהה הוא לא תמיד יתרון אלא אם כן לא אכפת לך שהמשחק נראה זוואה בגלל שילוב של כרטיס מסך חלש ורזולוציה נמוכה מהרזולוציה הטבעית. לי זה לא כלכך פקטור אבל אני רוצה שדברים ירוצו באופן סביר וגם ככה מה שאני משחק זה jagged alliance 2 והמשחק גם ככה נראה זוואה והוא יכול לרוץ על הרבה פחות ממה שהUMPC האילו נותנים.

ראיתי כמה דברים בyoutube שמישהו הריץ crysis על ה eee וזה נראה טוב אבל הוא עשה את זה עם stream my game שאומר שהוא מריץ את זה על מחשב חזק , הופך את זה לסרט ועל ה eee הוא פשוט רואה את הסרט ומשחק. ראיתי שאפשר לשחק crysis על hd3200 אבל אין עדיין UMPC עם chipset של . אני ניסיתי את ה stream my game על הנייד של אשתי אבל בגלל שהכרטיס הוא רק B וגם ככה אל חוטית באה עם וריציות פינג זה לא עבד כלכך חלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dan79 - המחירים ב-buy4less הם בד"כ מופקעים למחשבים שעדין לא הגיעו לארץ כי הם מייבאים מחו"ל באופן פרטי ומוכרים במחירים גבוהים. חכה שהמחשב יגיע בייבוא אישי ואז תשפוט אותו.

לגבי ה-gigabyte - למחשב אכן יש יתרונות מסויימים. אבל להגיד שהמסך הרבה יותר טוב ואיכותי זה פשוט לא נכון ורואים שאת סקר השוק שלך פשוט לא ביצעת כמו שצריך:

http://www.umpcportal.com/2008/07/gigabyte-m912-latest-on-the-screen-and-model-options/

אתה צודק ב-2 הטענות שלך .

אני מודה לך שעלית על החיסרון המסויים של המסך הספיציפי שיש בדגם הזה .

החיסרון הזה אולי זניח לרוב הקונים הפוטנציאליים ,אולם מבחינתי הוא קריטי מפני שהתכוונתי לעשות בו שימוש בשטח לצורך עבודתי ומסך כזה שיש לו בהירות נמוכה יחסית היה מקשה עליי מאוד את השימוש בו בשטח כאשר יש שמש ישירה .

אני כנראה אחכה עוד שבועיים ,עד שיצא הדגם m912M שבו יש מסך דומה לזה של ה-eee 901 והוא גם צפוי להיות זול יותר בצורה משמעותית מפני שלא יהיה בו BT

והדיסק הקשיח שיהיה בו הוא 80 גיגה .

השימוש במסך מואר באמצעות led יאפשר ככול הנראה גם משך זמן עבודה ארוך בהרבה בדומה ל-901 .

כל שאר היתרונות כמו express card+tablet+touch screen נשארים כמו בדגם הראשון m912

buy4less באמת יקרנים .

אם ניופאן לא יתפסו תחת וימכרו את הגירסא הבסיסית של one בפחות מ-2000 ש"ח אז אני בטוח ש :

WE HAVE A WINNER

אם כי אני אישית, אחרי ההתנסות שלי עם נייד touch screen מוכן לתת עוד מספר מאיות על מנת שב-umpc שלי יהיו היתרונות הללו שיש בכל הסידרה הזאת מבית גיגהבייט ..

שלא לדבר על כך ש-umpc בלי express card הוא מבחינתי מכשיר נכה ולא מספיק שימושי מפני שברצוני להוסיף כרטיסי הרחבה כמו :

GPS

tv tuner

3G GSM

נכון שניתן לקנות כל מיני אביזרים חיצוניים שמחברים ב- ומאפשרים חלק מההרחבות הללו, אולם אם תבדוק היטב אתה תגלה שאלו פיתרונות לא מוצלחים ומאוד מסורבלים לשימוש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי בפורומים של msiwind.net לא מעט תלונות על כך שהמאוורר של הווינד התחיל להרעיש לאחר מספר ימים עד שבועות מהרכישה.

חלק שלחו לתיקון במסגרת האחריות, חלק פתחו בעצמם את הווינד ושימנו את המאוורר (מבטל את האחריות מן הסתם, עשו את זה אלה שכבר ביטלו את האחריות בכל מקרה).

מישהו מהרוכשים בארץ נתקל בתופעה?

קישור לת'רד המדובר: http://forums.msiwind.net/general-discussion/days-and-now-fan-noise-bearings-t1224.html

עידו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Acer Aspire One /AOA1501570

2600 שח

נתונים דומים לMSI גם המחיר דומה...

www.buy4less.co.il/product.asp?f=3805

לפי המחיר של יצרן Aspire One צריך לעלות פחות $50-100 מWIND ןבארץ הפוך. אבל כנרא זה תלוי בחנות.[br]פורסם בתאריך: 7.09.2008 בשעה 11:34:48

שלום לכולם

יש לי אפשרות לרכוש נייד בחו"ל ושאלתי היא האם הוא יתמוך בשפה העברית?

אני מבין כי יהיה עלי לבצע חריטה על המקשים אך האם אוכל להשתמש בשפה העברית ?

תודה מראש

בטוח שתוכל להוסיף עברית לכל גירסה ולהשתמש בו. אבל החריתה עולה כמה מאות ש"ח כמו אני יודע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם

יש לי אפשרות לרכוש בחו"ל ושאלתי היא האם הוא יתמוך בשפה העברית?

אני מבין כי יהיה עלי לבצע חריטה על המקשים אך האם אוכל להשתמש בשפה העברית ?

תודה מראש

תקנה מדבקות. יותר זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצרנית צד שלישי לסוללות, Lion Battery, עובדת על סוללת 9-תאים לווינד. :jump:

יש משלוחים לכל העולם. צפי מחיר נוכחי: כ-130$. אין עוד תאריך יציאה

http://www.lionbattery.com/news.php?nonews=50

תביאו כבר סוללת 6 תאים!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...