Devil may Cry 4 - הדיון הראשי - עמוד 31 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Devil may Cry 4 - הדיון הראשי

Toxin II

Recommended Posts

• תגובות 502
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כשאתה מסיים את המשחק ברמות מסויימות נפתחות לך רמות חדשות, הנה כל הרמות עם הסבר עליהם.

Humen - רמה נורא קלה, כל קלה שזה מצחיק. לא פותחת רמות חדשות אחרי שאתה מסיים אותה.

Devil Hunter - רמה קלה-בנונית. פותח את רמות SoS ו LDK בעת סיום המשחק ברמה זאת.

Sons of Sparda aka SoS - הרמה הבנונית-קשה מופעים אוייבים שונים בחלק מהשלבים (גם Blitz בשלבים הרבה פחות מתקדמים) האוייבים עושים יותר נזק ויש להם יותר חיים. בעת סיום הרמה הזאת נפתחת רמת הHoH ורמת הDMD.

Legendary Dark Knight aka LDK - (אין שום קשר לבטמן) זאת רמת קושי אקסקלוסיבית לגירסת הPC, היא בעצם בידיוק כמו SoS רק עם הרבה מאוד אוייבים (יש מיקרים רבים שבהם יש כ 30-50 אוייבים על המסך), רמה די קשה. לא פותחת כלום אבל היא כפית מאוד.

Heaven or Hell aka HoH - רמה די מוזרה שכל דבר בה מת ממכה אחת, זה כולל את כל האוייבים, הבוסים וגם השחקן. רמה מאוד קלה שלא פותחת כלום.

Dante Must Die aka DMD - הרמה האולטימטיבית לאוייבים יש הרבה יותר חיים, הם עושים הרבה יותר נזק ואחרי זמן מסויים הם נכנסים למצב של Devil Trigger, דבר שגורם להם לעשות עוד יותר נזק ולקבל הרבה פחות נזק. רמה קשה שפותחת את רמת הHell or Hell.

Hell or Hell - עוד רמה מוזרה,השחקן מת ממכה אחת והאוייבים בידיוק כמו ברמת SoS (ז"א לא מתים ממכה אחת). רמה די קשה ומתסכלת, יותר קל להרוג את האוייבים ביחד לDMD אבל הרבה יותר קשה להשאר בחיים.

אני אישית סיימתי את כל הרמות חוץ מ Hell or Hell (אני במשימה 7 ניראה לי), בSoS,Humen ו Devil Hunter יש לי ציון של S בכל המשימות ובDMD יש לי ציון של S בהכל חוץ מ3 משימות ניראה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית סיימתי את כל הרמות חוץ מ Hell or Hell (אני במשימה 7 ניראה לי), בSoS,Humen ו Devil Hunter יש לי ציון של S בכל המשימות ובDMD יש לי ציון של S בהכל חוץ מ3 משימות ניראה לי.

showoff :pissed::silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...
  • 3 חודשים מאוחר יותר...

יש לי בעיה במשחק בהתחלה שנילחמים נגד איזה אחד אז חיסלתי אותו גמרתי את כל האימונים האלהה ואז יש סירטון שאני מחניס לוו אגרופיםם כאלה אז מתי שהוא נותן לא אגרופים אז פיתאום הדמות שלי ניהית מטושטשת כאילו רואים אותם בלבן כזה מרוח למה זה קורה? זה קורה רק בסירטונים יש לי כרטיס 9800gtx+ מעבד e8400 הגדרות הכי גבוהות כולל פילטרים הכי מעודכנים 180.48 אולי עוד מישהוא ניתקל בתופעה? כי זה קורה תמיד באותם מקומות וקניתי את המשחק

אולי יצא איזה פאטץ פשוט אני רוצה לדעת עם זה רק לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*הקפצה* עברו 24 שעותת ולא עזרוו וזה כבר עבר עמודד פתחתי אשכול נעלתם אמרתם לשאול פה אבל לא עונים פה אז שוב אני חוזרר זה קורה רק בסירטונים ותמיד באותם קטעים פיתאום הדמות ניהת לבנהה וכל פעם זה קורה באותם מקומות למה זה קורה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...