מה האינטרס של איראן במלחמת ההתגרות במערב? - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה האינטרס של איראן במלחמת ההתגרות במערב?

Chymes

Recommended Posts

יצאתי אהבל :kopfpatsch:

אבל אני לא לבד בעסק הזה-

המשאית עדיין שם, רק שהיא חצי שקופה בתמונה שלך :lol:

nlwxhglm5.jpg

כן, זאת תמונת השוואה בין התמונות, מעין OVERLY שלהם, כדי לראות את היחס מבחינת המיקום שלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני חושב שאני, כמו כולם פה, מפספס על מה אתם מתווכחים? אתה טוען פיקה שהתמונה שמקורית האירנית היא לא זיוף? שהניסוי שלהם היה הצלחה 100%?

בטח שלא

אני פשוט טוען ש 4 טילים כן היו שם, בין אם אחד מהם שוגר או שפשוט נתקע על המשגר (כמו שקרה בעבר והם סרבו להודות :lol: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בריטניה, 40 יום ו-40 לילה של הפצצות גרמניות, אנשים חיו בלי בעיה ברכבת התחתית.

לנו עדין אין רכבת תחתית... :P, כשיבנו אחת (בעצם רק כשיחצבו את המנהרות, לא צריך לבזבז כסף על הרכבות עצמן) נצא למלחמה נגד איראן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאמרת עכשיו הוא הסיבה שאני חושב שבמקרה של מלחמה בכמה חזיתות, יש למחוק את עזה לחלוטין - פחות חזית אחת בין הרגלים.

אני באמת מצטער על כמה אנשים טובים שימותו שם - אבל אם אין ברירה, אני מעדיף להיות העם שישאר כאן אחרון.

כל מי שמשתמש במושג הזה "למחוק" מראה שהוא לא חושב קצת ומדבר יותר מהרגש מאשר מהשכל.

למחוק זה הדבר הכי קל שניתן לעשות. ע"פ פרסומים זרים אנחנו יכולים למחוק את איראן, סוריה, לבנון ועזה במכה באמצעים כאלו ואחרים.

אבל מה הלאה ? יש עוד אנשים בעולם, אנחנו לא היחידים. יטילו עליך סנקציות אם לא יפתחו במלחמה מדינות שאין לנו יחסים עימם או

אפילו הסכמי שלום (ירדן ומצרים). ארה"ב לא תוכל להגן עלינו והרוסים שהם גם לא ממש פרו ישראלים לא ישבו בשקט.

בכל ניסיון של "מחיקה" כזו או אחרת שלנו או של מדינה אחרת תפרוץ פה מלחמה מאוד גדולה (אם לא מלחמת עולם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שאתה צודק, העניין הוא שלפני שזה יקרה, יהיה משפט בפני האומות המאוחדות, שבו נסביר שהיינו תחת איום קיומי, ולכן כל האמצעים כשרים. שילכו ויוכיחו שלא היינו תחת איום קיומי. חוץ מזה, היה לנו גרעיני, ולא השתמשנו בו על אף אחד (בתקווה), מה שמוכיח שיש לנו אצבע לא רגישה מדי על ההדק, וזה יוסיף לנו נקודות במשפט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא הולך ככה, תראה את המלחמה האחרונה.

היו לנו את כל הסיבות שבעולם להיכנס בהם והייתה לנו תמיכה שאפשר לומר שלא הייתה מעולם בפעולה מסוג זה ועדיין הביקורת שהגיע

כאשר נפגעו כמה חפים מפשע היו קשות ואף אמרו שאנחנו מגזימים בכח שאנחנו משתמשים בו, שהוא לא מידתי.

ואם כבר הזכרת את הבדיחה הזו שנקראת או"ם... כמה מההחלטות שלהם מיושמות בשטח ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר, אז לא או"ם, אז נעמוד במשפט מול ארצות הברית... מבחינתם אנחנו בולמים את העולם הערבי, יש להם אינטרס לעזור לנו.

במלחמה תמיד יפגעו חפים מפשע, ואם הפעם נעשה שימוש מוצדק בנשק שיש לנו, אף אחד לא יוכל לבוא בטענות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...