רדבול והחיקויים - מסוכן לשתות מעל שלוש פחיות ביום - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רדבול והחיקויים - מסוכן לשתות מעל שלוש פחיות ביום

Peach

Recommended Posts

שמעתי שאסור לשתות מעל 3 פחיות ביום. זה נכון? יש איזה סכנה או שאפשר לשתות את זה כמו מים?

פעם שמעתי שמישהו מת לאחר ששתה כמה פחיות ביום אחד. זה מלחיץ אותי כי אני שותה הרבה כאלה כי זה הדבר היחיד שבאמת עוזר לי להרגיש עירני וללמוד, אחרת אני נרדם על הספרים. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אם אתה במצב כמו שאתה מתאר, מצבך רע

מותר לשתות את זה, אבל אסור להתמכר לזה, כמוך

לשתות את זה זה לא הבעיה האמיתית, הבעיה האמיתית זה שאתה חייב את זה בשביל להתרכז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מכור, אם אני רוצה אני יכול להפסיק. :silly:

עכשיו ברצינות- פשוט יש לי קנייה מקדימה לפני שאני חורש לאיזה מבחן, אני קונה פחיות רדבול ושוקולדים.

אולי הבעיה האמיתית היא שאני עייף, ולא שזה מה שעוזר לי. ריטלין למשל לא בהכרח אמור לעזור לי, אני חושב.

בכל מקרה, השאלה שלי מתמקדת יותר בסכנות בריאותיות, כמו התקפי לב או כל מיני דברים מפחידים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אני את האמת לא אוהב רדבול אני אוהב רק XL .

אני שותה בערך 1 או 2 ביום . אם אני שותה יותר משלוש אז יש לי לפעמים צרבת או כאבי ראש .

שמעתי שזה משפיע גם על הלב .

אל תשתה יותר מ2 ביום מקסימום 3 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב, אם לא כל, משקאות האנרגיה מכילים הרבה סוכר, טאורין וקפאין; שלושת המרכיבים הללו די ממכרים ועושים את העבודה לטווח הקצר אך בטווח גורמים לתלות שעלולה לפגוע בלמידה שלך או בביצועייך בזמן המבחן.

דרך אגב, שוקולד מאוד לא מומלץ לפני ו/או בזמן מבחן מכיוון שהוא מעלה את רמת הסוכר בדם לזמן קצר מאוד אך לאחר מכן היא נופלת בצורה דרסטית לרמה נמוכה יותר מזאת שהייתה לפני אכילת השוקולד כך שבסופו של דבר אתה נפגע מכך. אני אישית ממליץ לאכול כריך בזמן המבחן כאשר את אותו כריך חותכים לפני המבחן לכמה חלקים ואוכלים חלק אחד כל חצי שעה בערך (אני מניח שמדובר על בגרות או על פסיכומטרי ולא על מבחן פשוט).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מתמכרים לקופאין,זה סתם פסיכולוגי כי בתרבות המערב קפה זה חלק מושרש..כמה פעמים יצא לכם לשמוע משהו כמו "בלי קפה אני לא פותח את הבוקר" או משהו כזה?...

אני שותה בערך 6-8 כוסות ביום, אני חושב שזה כי אני ממש אוהב ת'טעם ות'סוכר(ניסיתי תקופה של עולש\האג כל הורסיות המוזרות - זה פשוט לא זה)

הדופק שלי בסדר גמור תודה ששאלתם, ואני לא מוצא שום השלכות נוספות (יש כאלה שאומרים שזה גורם להזעת יתר ??? :silly:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...