מי עדיף, AURORA 570S או רגיל? (או כל מארז מומלץ עד 700 שקלים). - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי עדיף, AURORA 570S או רגיל? (או כל מארז מומלץ עד 700 שקלים).

EcSm

Recommended Posts

גודל לא ממש מפריע לי (אולי יפריע לזרימת אוויר במארז? :nixweiss:)

אבל ראיתי שהפאנל של הרשת בגרסה הרגילה גדול בהרבה מה שאומר יותר אוורור(?).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית, עד עכשיו לא התנסתי עם המארזים הנ"ל, כך אני לא יכול לומר לך בוודאות אם זה עוזר באוורור או לא (לדעתי לא).

מה שכן, אני ממליץ ללכת על 3DAURORA 570, כי כשאני מרכיב מחשב, אישית אני אוהב שיהיה יותר מקום עבודה במארז.

אבל אם הגודל לא משנה לך, אז גם 3DAURORA 570S יתאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מי שמרכיב את המחשב, גודל לא משנה כל כך, רק שזה לא יבוא על חשבות צפיפות וחוסר אוורור.

למישהו יש נסיון? אני קונה בזמן הקרוב אז חשוב תשובה מפורטת יותר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

570S גרסא שצריכה ללכת לזבל,ואין לה שום תכלית או עדיפות על פני הגרסא הרגילה כביכול.

בכל אופן,אם כבר,לא היתי קונה לא את ה-570 ולא את ה-570S ואני מציע לך לכלול תקציב בכותרת כדי שנוכל להמליץ לך על משהו עדיף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

570S גרסא שצריכה ללכת לזבל,ואין לה שום תכלית או עדיפות על פני הגרסא הרגילה כביכול.

בכל אופן,אם כבר,לא היתי קונה לא את ה-570 ולא את ה-570S ואני מציע לך לכלול תקציב בכותרת כדי שנוכל להמליץ לך על משהו עדיף

נסחפת קצת לא?

ראיתי את שניהם והם ניראים אותו דבר בדיוק, אם אתה רוצה את האורורה פשוט תיקח את מה שיש במלאי של החנות אין הבדל.

ד.א- אחלה מארז שבעולם מכל הבחינות. יפייפה, שקט לגמרי והמעלות לדוגמה.. המעבד על 35 מעלות וכ.מ על 43 (מפרט בצד).

מומלץ בחום למרות שיש עוד מעולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יחסית הוא נחשב למארז לא קריר,ותאמין לי שלא נסחפתי. הם לא זהים מבחינת העומק,וזה כל הקטע של ה-570 לעומת ה-D3 אז מה הטעם לבטל את זה ב-570S?

בכל אופן בתקציב הזה תוכל לקחת CM690 שאני חושב שלא נראה כמו בניין בשיפוצים. בשאר התקציב תוכל לרכוש לו מאוררים שקטים וחזקים (יש לו מקום להרבה כאלה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העיצוב של ה-570/570S טוב יותר מזה של ה-AURORA המקורי. אני לא מסכים שהעומק הוא היתרון היחיד.

עם זאת, כוונתו של Xtract ברורה. סה"כ, ה-6 סנטימטר הנוספים של ה-570 עשויים לתרום לאוורור לריווח של המארז באופן יותר משמעותי, ממה שהקומפקטיות והמשקל הנמוך יותר של ה-570S יתרמו לנוחות המשתמש.

המארז פשוט לא מצדיק את קיומו כאשר ה-570 כבר בשוק. אבל זה לא שהוא גרוע ואם רכשת כזה עליך להתאבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר רכשת,בכל אופן אין מה לעשות בנידון,ואין צורך להתאבד או משהו קרוב,המארז טוב. פשוט אין סיבה להמליץ על אחד כזה לאחד שמתלבט לגבי קניית מארז חדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...