אים אני עושה OC לE2200 ל3.0 הוא יהיה אותו דבר כמו ה E8400? - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אים אני עושה OC לE2200 ל3.0 הוא יהיה אותו דבר כמו ה E8400?

OuTsIDe

Recommended Posts

• תגובות 95
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חחח אחי הרגת אותי xD

אבל דוגרי מוציאים אותם הרבה יותר מדי גרועים. הם זולים, ואם אתה יודע מה אתה רוצה (אהמ* CEON) אתה תקבל את זה...

חבר שלי קנה מהם מחשב ב6900, שאת אותו מחשב הוא בנה בSKYPC יצא לו 7500 והמחשב הגיע לו אחריי שבוע ובלי בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אייבורי- אתה בטח יודע כבר כמה ניסו לתבוע אותם וקיבלו תביעה בחזרה...

אז אולי כדאי שגם אתה תיזהר :)

כי "הציטוטים" שנתת סביר להניח לא היו ולא נבראו (לא Q6000 וכו')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו ועוד איך נבראו...

על הקטע עם ה Q6000 קראתי בידיעות אחרונות לפני בערך חודשיים נראה לי, וגם היה פה דיון על זה...

הקטע עם ה E2100 היה לפני בערך ארבעה חודשים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על אייבורי שמעת?

"מעבד E2180 עם 2 ליבות! (יתרון חשוב- לא E2100)

לא- זה הקטע...

גם היה פעם "מעבד החזק בעולם עם ארבע ליבות!-פי שתיים מכפול ליבה! Q6600 (יתרון חשוב-לא Q6000)"

ואני כותב את זה מילה במילה, לא ממציא...

הלוואי ורק זאת היתה הבעייה באייבורי.

עכשיו, בהרבה מקרים כשהולכים לקנות מחשב באייבורי, נופלים על סוכן מכירות שלא כל כך מבין בחומרה אבל הוא למד טוב טוב (בקורס שעשו לו) את הדגמים השונים של חלקי המחשב, מה עולה יותר, מה שווה יותר למכור וממש מעט לימדו אותו על ההבדלים בין החלקים השונים, לכן אל תתפלא כשהם לפעמים מתבלבלים ומדברים שטויות.

באייבורי יש הרבה דברים רעים וגם קצת דברים טובים, אבל צריך לדעת איך לנצל את זה ואני אתן דוגמה.

כולם כבר יודעים שבאייבורי לא תמיד נותנים חלק חדש במקום אחד שהתקלקל באחריות, ברוב המקרים הם נותנים מחודש או יד שנייה.

איך נדע פחות או יותר (לא בוודאות מלאה, אבל בסבירות יותר גדולה), אם החלק שנקבל הוא חדש או לא?

הכל תלוי בחלק עצמו שזה אומר, אם תרכשו חלק מסויים מאייבורי שהדגם שלו נפוץ בשוק או שהוא נפוץ אצל אייבורי (כי היא יבואנית בלעדית של כמה חברות), אז סביר להניח שיש לאייבורי כמות מסויימת של חלקים אותו דגם שהם מיועדים לצורך החלפות וככה אתם לא תקבלו חלק חדש בתמורה לתקול.

אם תרכשו חלק מדגם שהוא לא נפוץ כל כך או שהוא דיי יקר או חלק שדומה לדגמים הנפוצים אבל יש לו איזה תוספת קטנה שמשנה אותו וע"י כך גורמת לו להיות ייחודי אז יש יותר סיכויים שאין לאייבורי את החלק להחלפה ואז ברוב המקרים הם יציעו לך את אותו חלק רק מדגם יותר מתקדם או חדש (תלוי מה העלות שלו לאייבורי).

כמובן שכל זה רק בגדול , זה גם תלוי הרבה על מזל.

לפעמים מרוב התקלות לא נשאר להם חלקים מסויימים (כמו צורבים, ספקים ועוד) ואז הם נותנים חדשים בלי בעיות במקום התקולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לסכם מה שאמרת עכשיו, זה עניין של מזל איתם. אם אתה יודע בדיוק מה אתה רוצה, אתה יכול לקנות שם. אבל למה לקנות שם כשאתה יכול לקנות בחנות שבה זה לא עניין של מזל השירות ואיכות השירות?

מה שכן - אם אני אקנה לעצמי WIND שאני רוצה, אני אקנה אותו מן הסתם משם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לסכם מה שאמרת עכשיו, זה עניין של מזל איתם. אם אתה יודע בדיוק מה אתה רוצה, אתה יכול לקנות שם. אבל למה לקנות שם כשאתה יכול לקנות בחנות שבה זה לא עניין של מזל השירות ואיכות השירות?

מהסיבה הפשוטה שכולם עובדים בשיטה הזאת.

אם תבוא להחליף חלק תקול באחריות (אחרי שנה או שנתיים) בחנות שיהיה לה את אותו החלק, מחודש או יד שנייה, תהיה בטוח שלא תקבל מוצר חדש ואם כן תקבל מה שאני בספק אתה תצטרך לצעוק הרבה בשביל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...