אים אני עושה OC לE2200 ל3.0 הוא יהיה אותו דבר כמו ה E8400? - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אים אני עושה OC לE2200 ל3.0 הוא יהיה אותו דבר כמו ה E8400?

OuTsIDe

Recommended Posts

אתם יודעים גם דייהו הדביקו סמל של שברולט ועכשיו אנשים נוסעים ב"שברולט"! :screwy:

כשרציתי לקנות מחשב הרבה תכנאים ואנשים שכבר שנים במקצוע ומביני עיניין אמרו לי מפורשות שE2XXX זה DC ולא C2D.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Dual בסך הכל אומר שזה שתי ליבות, כל מעבד שיש לו שתי ליבות הוא Dual ולכן גם מעבדים שמבוססים על C2D הם Dual .

מהסיבה הזאת בטבלה שמרכזת את כל מעבדי פנטיום שיש להם שתי ליבות יש גם את E2XXX.

בקיצור אייל תלמד קצת את המונחים לפני שאתה מנסה לטעון שאתה יותר חכם מכולם.

הטבלאות שהבאת פשוט מחלקות לפי המותג ולא לפי הטכנולוגיה, עובדה שה E2XXX נמצא באותה טבלה עם הפנטיום D שאין בינהם שום קשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואו אתם אטומים לחולטין..

קודם כל טכנאים... לא תכנאים...

ודבר שני, בעייה שלך שאתה מקשיב לכל מי שעושה מעצמו טכנאי בעל מקצוע ומבין עניין(לצערנו 99% מהאנשים בחוץ הם כאלו), כי האנשים שדיברת איתם הם אפאחד מהדברים האלו...

הביאו לך תמונה שמראה שזה אותו מעבד, יותר מזה אי אפשר לעשות....

צריך לנעול תדיון הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הלינק הכי חשוב פספסתם:

http://hwzone.co.il/reviews/intel_core/

ישבנו על הביקורת הזאת כמו נמלים - תקראו אותה ותחכימו - אייל בעיקר אתה. מומחה באתר הוא מומחה, ואם הוא טועה הוא מודה, בניגוד אלייך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישבנו על הביקורת הזאת כמו נמלים - תקראו אותה ותחכימו - אייל בעיקר אתה. מומחה באתר הוא מומחה, ואם הוא טועה הוא מודה, בניגוד אלייך.

כל הכבוד על הביקורות אבל הסיבה שלא עניתי אתמול בלילה, זה כי כבר הייתי מאוד עייף ורק עכשיו אני מול מחשב. אני יכול לטעות כמו כל אחד אחר, אני עדיין בסך הכל בנאדם ולא מחשב.

בקיצור אייל תלמד קצת את המונחים לפני שאתה מנסה לטעון שאתה יותר חכם מכולם.

ללמוד אני תמיד מוכן ואני לא חושב שאני יותר חכם מכולם אז תרגיע, מה לעשות אני רוצה הסברים שמלווים בהוכחות.

לפי התמונות של CPU-Z ש-Bagheera העלה לפה, אני רואה שהדבר המשותף לשני הסדרות זה ששניהם מבוססים על הקונרו שהוא בעצם שייך למשפחת ה- 2 DUO.

תודה לכל האנשים שהשתתפו בדיון בצורה מכובדת ועזרו לי לעמוד על טעותי. בסך הכל ביקשתי שאם אנשים זורקים פה כל מיני עובדות שיעשו זאת בצירוף של לינק שיכול לעזור להבין, כמו שגם עשה Elior_Z.

בכל מקרה, למרות חוסר הרצינות של חלק מהמשתתפים פה, היה דיון פורה, יישר כח. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין סיבה שלא יסתיים בשלום, ברגע שיש את העובדות מול העיניים, הדיון הזה וכל דיון אחר צריך להגמר בצורה דומה לסיום הדיון הזה.

מעבר לכך אני פה רק כדי ללמוד ולעזור, אני לא פה כדי לנפח את האגו, אני אוהב ללמוד דברים חדשים ולהעשיר את הידע שלי. אני גם אומר תודה לאל כל פעם שאני לומד משהו חדש למרות שזה מבאס לפעמים להיות זה שטועה. אם הדיון הזה לא היה מתפתח אז עדיין הייתי תקוע על משהו שלא נכון ו/או מטעה גם אנשים אחרים.

אני גם בטוח ושמח שעכשיו יש יותר הרבה אנשים שיודעים מה ההבדלים. :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הלינק הכי חשוב פספסתם:

http://hwzone.co.il/reviews/intel_core/

גם מומחים טועים "סדרת ה- E20000 - הפתרון לשוק הנמוך"

זה לא אומר שהוא לא יודע או טיפש, אז טועים זה משנה אם זה טכנאים או תכנאים? זה לא מראה על ידע זה מראה על דיסלקציה.

מה שכן עדיין לא הבנתי על מה טעו פה..

אתם אומרים שE2XXX הוא C2D לכל דבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...