איזה ספק-כוח 500W~ מעניק התמורה הטובה ביותר למחירו ? (עד כ-500ש"ח) - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה ספק-כוח 500W~ מעניק התמורה הטובה ביותר למחירו ? (עד כ-500ש"ח)

hw_joe

Recommended Posts

רצוני להחליף את ספק-הכוח הנוכחי שברשותי (כ-70%~ יעילות-המרה), בספק-כוח יעיל יותר (גבול תחתון : 83% יעילות-המרה, בעומס 175W DC).

המתמודדים הנוכחיים הנם ה- NeoPower 500W, וה-Enermax PRO82+ 525W (ה- Enermax MODU82+ 525W וה- HX520 חורגים ממסגרת התקציב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסופו של יום, החלטתי לבחור ב- +Enermax PRO82, בשל יעילות-ההמרה הגבוהה מעט יותר, אלא שמסתבר שהוא חסר במלאי היבואן עד שבוע הבא... ומצד שני, ייתכן כי אקבל גירסת-חומרה (Revision) חדשה יותר מזו שנמכרה עד כה בארץ, כך שייתכן שההמתנה הקצרה תהיה לטובה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב האישי שלי, שמפרטו מצוי בפרופיל שלי.

מצאתי שהחזר ההשקעה יהיה מהיר יותר ככל שאבחר בספק-כוח יעיל יותר. למשל, ב-175W DC, כל אחוז שנוסף ליעילות-ההמרה, משמעו חסכון כספי של כ-15.5~ש"ח בשנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הואיל והמעבד במערכת מומהר (OC) בכ-40%, ומותקנים בה 2 כוננים-קשיחים, 2 כונני-תקליטורים, וכרטיס-התצוגה, והלוח-הראשי שמותקנים בה, נראה כי החישוב שלי (ערך מירבי) מדוייק יחסית.

וכמו"כ ערכתי בעבר הלא-רחוק מדידות באמצעות אמפר-מטר מקצועי (בנקודות עומס שונות), ולמיטב זכרוני, הערכים שנתקבלו לא היו כה רחוקים מהערך הנ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...